İstihare'de yeşil yılan gördüm

neyerdenegokte

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2023
1
0
28
Merhabalar. Ben biri ile evlilik kararı aşamasındayım. iki rekat namaz kılıp istihare duasını okuyarak istihareye yattım. İlk uykuya daldigimda o kişinin yüzünü ardından kahverengi rengini gördüm ancak daha sonra bir rüya gördüm. Hava kararmak üzere kasvetli bir havaydı. Rüyada evlilik kararı asamasinda olduğum kişiyi değil, benimle evlenmek istedigini bildiğim başka birinin yüzünü gördüğümü hatırlıyorum. Bir kapı vardı alttan ve üstten açılıyordu. Ben alttan kapıyı açıp içeri giren küçük bir adam görüyordum ama benden başka kimse o adami görmeyip üst kapının başka bir şey tarafından açıldığını söylüyordu. Kapı ve o durum ürperticiydi. Bunu söyleyenler arasında benimle evlenmek isteyen o kişi de vardı. Daha sonra gruplar halinde bir yere ulasmamiz gerekiyordu. Başımızdaki adam bana yeşil yılanın yolu göstereceğini söyledi. Büyük kafalı parlak yeşil yılan geldi. Gruptaki diğer kişiler korktu bende korktum ama korkmamalari gerektiğini söyledim. Yesil yılan tek katlı beyaz sandalyeli beyaz teraslı bir eve girdi ve bana "siz devam edin ben size yetisecegim" dedi. Biz koşturmaya başladık yılanın korkusu hala vardı. Ben yolu biliyormuş gibi bir yandan tarif ediyordum. Korkuyla uyandım. Saat 5:00 civarıydı tekrar uyudum. Bu seferde sarı kutucuklar gördüm o kutucuklar doluyordu. Daha sonra ise kendimi berrak bir denizde gördüm yüzüyordum. Sabah uyandığımda kafam ve için karışıktı. Bu istihare rüyasını nasıl yorumlamaliyim?

X