İsveç diyetine başlıyorum. Günlük verilen kiloları paylaşacağım.

harika -1 bu detox mucize gibi evet basladim bende bakalim kac gidicek
Merhabaaa herkese 💃
İkinci günüde bitirdim sabah tartıldım ama bir türlü yazmaya fırsat bulamadım. Harika bir sonuc gelsin miiii:)
Toplamda yaklaşık 2 kg vererek detoksumu tamamladım. Mevcut kılo 57.8 uzunnnnnn zamandır bu tartı sonucunu görmemiştim. Öyle bir ferahladimki eski şık kiyafetlerime geri döndüm çünkü onların içine girebiliyorum. İşe bir gidiyorum artık şıkır şıkır 😇😂
Yuyukuluk seninde tartı sonucunu sabah bekliyor olacağım. İyiki bu detoks tarifini paylaştın benimle ve kadınlar kulübü ile. Çok teşekkür ederim sana.

Merhaba. Harikasın ne güzel vermişsin. Bozmasan süper olacak. Detoksumuza eşlik etmek istersen bekleriz.
Daha önce nasıl yaptın diyetini
Merhaba,
çalışıyorum işlerim çok yoğun girmeyi unutmuşum tamamen,
Daha önce diyetisyen eşliğinde yaptım aralıklı oruç şeklinde. Aranıza katılmak isterim takip edebilirsem.

Merhabalar bende şu an İsveç diyeti yapıyorum 1 günde 1 kilo kaybettim. Şu an 2. Günüm. 67.8 ile başladım. Buraya girip yazmaya devam ederim inşallah. Benimde istediğim 57 kiloya ulaşabilmek. Eşlik etmeyen varsa beklerim.

Merhabalar bende şu an İsveç diyeti yapıyorum 1 günde 1 kilo kaybettim. Şu an 2. Günüm. 67.8 ile başladım. Buraya girip yazmaya devam ederim inşallah. Benimde istediğim 57 kiloya ulaşabilmek. Eşlik etmeyen varsa beklerim.
Bende yarın itibari ile 66 kilo ile isvec diyetine başlayacağım. Post yakın zamanda açılmış belki bizim gibi yazan olur diye bende paylaşım yapmak istedim

X