iSViCRE Paylasim Alani(Tanisma)

merhaba arkadasim ayarla birgün hepimiz gelelim.hem tanismis oluruz,hemde sohbet ben varim.Mümkünse herkesin gelebilecegi bir yer olsun yani ortalarda bir yerde bulusalim.

MERHABA,SELAM ARKADASLAR
HEPINIZIN GECMIS RAMAZAN BAYRAMINIZI CANDAN KUTLARIM

arkadaslar bende varim !!!! gercekten cok güzel olur hepbirlikte bulusalimmmm.

Merhaba hanimlar. nasilsiniz . ben Hollandadan . size bir sorun olacakti. Bern sehrinde pronto restaurant varmis, biliyormusunuz orayi ?
selamlar herkeze guzel gunler diliyorum....

bende baseldenim,benimde 22aylik bir kizim var,sizlerle tanismak konusmak bnde isterim kim bilir belki tanisiyoruzduz,saka bi yanna,bakiyorumda herkes tanisalim diyor eetanistinizmi bari benide araniza koyun ,hepinizi optum kendinize iyi bakin allaha emantsiniz saygilar sevgiler,:kahve:

slm bayanlar nerdesiniz,yeni bir baslik attim silindi,bizde artik burda^yazisalim diyoruz ama gelen yok,nerdesinizzzzzzzzzzzzzz

dediginiz dogru¨herkes tanisalim diyo bir yaziyo ondansonra araki bulasin Mondschein benimde 3 yasinda bir kizim var bir organize olamadik yani...
herkese slm toplanalim artik ya

sila mercan ben burdayim,hep bakiyorum size,kimse yok,benim baslik silindi,oyuzden burda sizleri bekliyorum ama kimseler yok,yaz ben burdayim ok

merhaba arkadaşlar,
bende yaklaşık 9 ay sonra bernin bir köyüne gelin olarak gelicem nasip olursa.ama çok merak ediyorum isviçre nasıl bir yer insanlar nasıl alışabilirmiyim?
çokta korkuyorum yabancı bi yer yabancı insanlar..ama böyle sizin yazılarınızı da görünce biraz teselli oluyor.çünkü yanlız kalmaktan çok korkuyorum.

merhaba arkadaşlar,
bende yaklaşık 9 ay sonra bernin bir köyüne gelin olarak gelicem nasip olursa.ama çok merak ediyorum isviçre nasıl bir yer insanlar nasıl alışabilirmiyim?
çokta korkuyorum yabancı bi yer yabancı insanlar..ama böyle sizin yazılarınızı da görünce biraz teselli oluyor.çünkü yanlız kalmaktan çok korkuyorum.

cok kolay olur dersem yalan soylemis olurum.ama yine de korkma istersen herseyi yapabilirsin.ben 6 yildir baseldeyim alistim mi evet alistim .izmiri özluyormuyum hemde cok.özellikle bizim gibi buyuk sehirden gelenler icin en azindan kendi adima konusayim izmirliyim ben basel izmirin anacak bir semti kadar.sehri kolay ogrenirsin ama ilk zamanlar almanca da bilmiyorsan biraz zorlanirsin sana tavsiyem kurslara cok onem ver coluk cocuk olmadan dil sorununu coz

evet birde dil var ingilizce olsa neyse çat pat ama almanca işte.çok zor.ama u aralar araştırma yapıyorum.önce burda gitmeyi düşünüyorum.valla bilmiyorum nasıl olacakç

merhaba arkadaşlar,

slm canim,ilk once simdiden mutluluklar,ama korkma,esin yaninda zamanla alisirsin coluk cocuk olunca,silanin dedigi gibi once dil ogren otekilerde kolay zaten,biz burdayiz canim ne zamn istersen yardim ederz sikma canini,bnm ailemde burda oldugu icin pek zorlanmyiorum,evet konyayi cok ozluyorum ama alistim buraya ne yaparsin,,,,

çok teşekkür ederim cnm.gerçekten sizin sayenizde psikolojim düzeldi.ben büyük yerde yetiştim ve hiç burdan ayrılmadım.hiç bi zamanda burdan ayrılcağımı aklıma bile getirmezdim.ama kısmet işte önüne geçemiyosun.inşallah alışmam kolay olur.

SEVGILI ARKADASLARIM HEPINIZIN KURBAN BAYRAMINI KUTLARIM

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sicak bir mesaj kapatir mesafeleri, birlestirir gönülleri, bir sicak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklastirir bizi birbirimize. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayraminiz bereketli olsun!

slm canim
bende hepinizin bayramini kutlarim,daha nice,saglikli,mutlu,huzurlu bayramlar dilerim,kendinize iyi bakin,allaha emanet olun,sevgilerimle

X