İşyeri Dedikodusu ve Giyim Kuşam

En buyuk derdin bu olsun :)
Ben senin gibilerini gorunce tebessum ediyorum. Sikr sikir citi piti giyinmis heves etmis oyle gelmis isyerine diye :KK48:
O gun de baya enerjik olurlar. Kadiniz iste derim icimden..

Bende ilk zamanlar oyle giderdim sonradan saldim kendimi. Fazla kasmamak lazim. Herzaman enerjik herzaman ozsaygimiz ozsevgimiz yuksek olmali. Sadece guzel giyinince degil.

Birde oteki hafta daha sik giyinecegim inada inada diye hic o seylere girme bence... Gereksiz yani. Tipki onlarin guzel giyinen bir kadinin koca ariyor demesi kadar gereksiz. O yuzden bosver bence ..takmaya bile degmez.

Kiskanildigin surece elestrileceksin,

Elestrildigin surece; bilki LIDER hep sen olacaksin....

Bu da benim lafim. Ve sana cuk diye uyuyor.

Demeyin öyle, teyzesi/halası (bilemiyorum tabi hangi taraftan yiğeniniz) böyleyse eminim o da şahane bi kızdır, aradıği gibi bi mutluluk da bulur eninde sonunda :KK36:

Bana gelince, bilemiyorum ki. Ben de bulurum umarım :KK36::KK36: :KK73:

Teyzoşu yesin onu, Senin kadar olmasın oda çok tatlıdır :KK68:
İşin şakası tabi bu söyleyip gülüyoruz beraber ama biraz atarlı, sert, idealist. Kötümü değil tabi ama istiyorum gençler aşkı tatsın, yaşasın. Bu yaşlarda daha kolay aşık olunuyor , sonra mantıktı, statüydü, hayat görüşüydü, k... , tüydü derkenn araki bulasınnn :KK70::KK70:
Yaşlı teyzeleremi döndüm ne yaa :KK69:ahhh ahhh eski günler :KK70:
Konuyuda saptırdım kusuruma bakma, bence çok tatlı, harika bir kızsın. Hayıtındaki herşey de harika olsun tatlım:dua:

X