İşyeri Sahipleri

A

AŞKIMSEN

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi AŞKIMSEN
arkadaşlar benim iş yerim var hemde gümrük beni anlayacak kimse varmı?:içelim:

• Konu Sahibi AŞKIMSEN
canım ya sen çalışıyonmu benim iş çok zor ya insanlarla uğraşmak

• Konu Sahibi AŞKIMSEN
seni tanıdığıma çok sevindim ben benim normalde hiç arkadaşım yok aslında ben çok seçiciyim ama sakın yanlış anlaşılmasın benim bazı pirensipler varda tabi burda değil yaşadığım hayata olmakta zorunda zaten anlarsın heralde

• Konu Sahibi AŞKIMSEN
yok canim ya nerdeeeee evdeyim ben cocuk bakiyorum biri 3.5 biri 2.5 yasinda iki bebisim var

• Konu Sahibi AŞKIMSEN
tabiki anliyorum maalesef ben biraz fazla sicak kanliyim karsimdakinide hep öle görürüm

• Konu Sahibi AŞKIMSEN
yok canim ya nerdeeeee evdeyim ben cocuk bakiyorum biri 3.5 biri 2.5 yasinda iki bebisim var

sen almanyada nerde oturuyon benim orda çok tanıdık var anne tarafım hep orda çocukluk arkadaşımda orda ablamda bi ara geldi sonra türkiyeye dönmek zorunda kaldı:teselli::1hug:

• Konu Sahibi AŞKIMSEN
ben hernedeyim bilmiyorum duydunmu hic 5yil oldu ben geleli yeni sayilirim

sagol canimda cok yaramaslar ya anlatamam :)))

seninde varmis 1tane kac yasinda kizmi erkekmi?

kızım var 1. sınıfa gidiyor teyzesi ama banda kök söktürüyor dadısınada çok asi ya anlatamam hem iş hem o çok kötü durumdayım ben:çok üzgünüm:

masallah kocaman olmus yapmas öle yaramaslik hanim olmus artik annesi üstelikte 1 tane benim gibi olsan napicaktin?kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

hiç sorma nerelisin sen benim ailem doğolu ben doğuma büyüme izmitliyim hiç köyümüze gitmedim ben hep iş hep iş vallahi yoruldum artık eşin nereli

hiç sorma nerelisin sen benim ailem doğolu ben doğuma büyüme izmitliyim hiç köyümüze gitmedim ben hep iş hep iş vallahi yoruldum artık eşin nereli

canim biz ikimizde zonguldakliyiz uzaktan akraba sayiliriz bende dogma büyüme oraliyim lise bittikten sora hemen evlendik buraya geldim iste senin esin nereli?

kizim 2.5 yasinda adi Beyza Nur oglusum 3.5 yasinda Yusuf Samed seninkinin adi ne?

benim eşim babası ordulu annesi malatyalı kızımında adı melike doğa onlar benim canlarım ya ben onlarsız bi hayat düşünemem

benim eşim babası ordulu annesi malatyalı kızımında adı melike doğa onlar benim canlarım ya ben onlarsız bi hayat düşünemem

eeeeeeeeee canim is zor diyodun anlat bakalim nesi zor yardima geleyimmi???:teselli::teselli::teselli:

Gördüğüm kadarıyla bu topic konusunu aşmış, bu tür sohbetlerinizi özelden yapsanız nasıl olur arkadaşlar...........

nesi zor olacak be insanlarla uğraşmak zor bizim iş gemi acenteliği eleman lar falan bide eşim her şeyi bana yıkmaya çalışıyo zaten eve bi gidiyom koltukta sızıyom ayrıca sen nasıl yardım ecen bana sen gelene kadar ooooooooooo sen bebişlere bak yeter deme

X