İşyerinde erkeklerle mesafe

Bunu diyen kişi erkek bu arada….

Kendisi milletin peşinden çok koşmuş demek ki,oradan tecrübeli..
Sanmıyorum diyerek de karara baglamis.
Zaten iş yerinde ; herkes bir hakim,herkes bir savcı,herkes bir insan sarrafi..
BSanmiyormus

Öncelikle hayırlı olsun minnak kuş

Milletin dediğine göre yaşamak bence burada en yanlış olan şey. Böyle diyeceklerse mesafe koyarım ise bu paragraftaki en yanlış cümle. Sen yakın olsan laf söylerler, uzak olsan da soğuk nevale, aman kendini beğenmiş derler. Kimseyi mutlu edemezsin, etmek zorunda da değilsin, kendini buna zorunlu hissetme.

Neden peki biraz açabilir misiniz?

Sizin de soylediginiz gibi bunlari yaparsaniz daha iyi bir geri donus alacaginizi dusundugunuz icin bu cabaniz. Yani bir sekilde kabul gormek icin bunlari yapiyorsunuz aslinda. Emin olun bunu karsi taraf cok net farkediyor. Dedigim gibi mesleginizi ve calisma ortaminizi bilmiyorum ama resmi bir ortaminiz varsa cok dikkat ceker bu tavirlariniz ve is olarak size bir sey katmayacagi gibi kendinizi farkli yansitmaniza sebep olur.

kimsenin sizi asagiya cekmesine imkan vermeyin, siz kendinizden eminseniz insanlarin ne dusundugu onemli degil.

Teşekkür ederiim
Konuyu açınca rahatladım, haklısın sen de. Zaten konuşmak isteyen sebep arıyor buluyor..

bu iğrenç ortadoğu toplumunda bekar olmak ayıptır çünkü evlilik bir başarı nirvanaya ulaşmaktır..evde kalmış kadın ezik muamelesi görür ama 50 yi gören erkek çapkın keratadır

dul olmak ayıptır dul kadınlar açık kapı muamelesi görür

asansörde karşılaşırsınız günaydin dersiniz
başınızla selamlaşırsınız iyi akşamlar dersiniz
ama size hafif meşrep derler

bakire kalsanız sorunlu kezbaniçesinizdir

evlenmeden önce birlikte olursunuz size yollu derler

derler de derler

Ben de çalıştığım ortamlarda herkesle muhabbet kurmaya bayılıyorum. Çalışma ortamımız güzelleşiyor bence böyle. Arkadaşının yorumunu biraz densizce buldum ya da belki kendini düzgün ifade edemedi.

Bazen sadece güler yüz bile inanılmaz etkiliyor ortamı. Keşke her iş yerinde senin gibi birkaç insan olsaa

Yaa teşekkür ederim çok tatlısın

Mesafe her türlü candır. Erkeği kadını olsun.

Ben de isyerinde sakalasirim gülerim muhabbet ederim bir eksisini görmedim sadece sırlarımı özel yasantimi vs herkese anlatmıyorum ve is dışında çok yakinlasmanin zararını gördüm çünkü insanlar aralarında kötü oluyor arada kalıyorum. Ama kendi halinde herkesle muhabbet eden güler yüzlü insanlara (cıvık veya flortoz olanlar hariç) bir şey dendiğini görmedim şu ana kadar etrafımda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…