İşyerinde ki adamin gereksiz yersiz tavırları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okurken imdat diyorsun istemsiz. 😶‍🌫️
Gerçekten öyle ya. İnatla başka şeyler duymak istiyor, adamın aldığı nefesten bile anlamlar çıkarmaya çalışıyor, kendinin farkında değil; saçma sapan davranışlar sergileyip işyerinde komik duruma düşüyor, biz de burada yırtınıyoruz rezil olmaması için. Gerçi kimin umrunda:KK53:

Benim derdim adam benden hoşlansın değil bu yersiz tavırları aynı ortamda karşılıklı böyle biri davransa kim olsa rahatsız olur.
Umursamazsın yanından geçer gider böyle artist artist kibirli tavırlara ne gerek var.
Benim zaten senle iletisimim sıfır birazdan bu taraftan empati yapsanız bir sene sonra ne ben ne de o beni görecek.
Aynı yerde eski işyerimde tanışıp sevgili olup ayrılan oldu çocuk da 33 yaşında falandı gayet normal tavırlar sergiliyordu işle ilgili kıza karşı ki onlar bir ilişki yaşadı.
Yapmayan adam nasıl yapmıyor normal davranıyor

Adam 50 kişi beni sevmiyor üretimde bunu gülerek söyleyip işle ilgili karşındaki insana soru sorunca kafa sallayan biri olunca hiç de göründüğü gibi hoş degil .
Isyerindesin üstüm senin ilgilenmeni istemiş bunu iletmemi istiyor o kafa sallıyor ama bu normal davranış öyle mi.
Benim senle iletisimim sıfır zaten ne aramışım ne mesaj atmışım aynı birimde bile değiliz seninle suçlu benim iyiymiş 😂😂😂

Diğer kişiler soru sorunca cevap veriyor ben olunca böyle yapıyor ya söyledi hoşlandığını olmadı başlamadan bitti normal şeyler diyip geçmesi gerekirken aradan 3 ay geçmiş sen yine dön başa aynı şeylere başlıyorsun.
Benim hayatımda biri var belki sen hala bu ergen tavırlarını yaparak ne elde ediyorsun egosu kibri .
Bazı adamlar karşındaki istemez ama peşimden niye kosmuyorsun egomu okşa durumunu yaşar bu tam böyle biri.
Bir insanı sallamamanin en iyi yolu o karsindayken sanki o orda hiç yokmuş gibi geçip gitmektir.
Böyle saçma sapan tavırlara giriyorsan demek ki boş birisin

Diğer kişiler soru sorunca cevap veriyor ben olunca böyle yapıyor ya söyledi hoşlandığını olmadı başlamadan bitti normal şeyler diyip geçmesi gerekirken aradan 3 ay geçmiş sen yine dön başa aynı şeylere başlıyorsun.
Benim hayatımda biri var belki sen hala bu ergen tavırlarını yaparak ne elde ediyorsun egosu kibri .
Bazı adamlar karşındaki istemez ama peşimden niye kosmuyorsun egomu okşa durumunu yaşar bu tam böyle biri.
Bir insanı sallamamanin en iyi yolu o karsindayken sanki o orda hiç yokmuş gibi geçip gitmektir.
Bazıları o şekil sallamaz bazıları bu şekil sallamaz
İnsanların birbirini sallamama şekline kimse karışamaz

Adama yüz yılda bir hoşlandığını söylediği için g*tü başı ayrı oynuyor . Ben sizin yerinizde olsam kısa sürede iş bulur çıkarım on yıl geçse de unutmaz çünkü ilk defa biri o insanimsiyi beğenmiş . Otuz yaşına kadar bunu öğrenmeliydiniz Türk erkeklerine hoşlandım demeyeceksin . Sindiremiyor adamlar

Tamam da sen niye bu kadar takıyorsun ki
İnsanların duruşunu değiştiremezsin neticede.
Adam ne işle ilgili ne de başka bir konuda iletişim kurmak istemiyor.
Senin bundan sonra yapman gereken işini yapıp geçeceksin.
Herkese telefon bağlıyorsan ona da bağlayacaksın mesela
İşle ilgili muhattap olman gerekiyorsa olacaksın
İş haricinde diyalog kurmayacaksın
Bir süre sonra zaten herşey normale döner.

K KIR PAPATYASII 30 yaşını geçmiş ilk defa başına gelmiş kendisi de söyledi ilk defa başıma böyle birsey geldi diye üniversite okumuş bir iki kişi muhakkak söylemiştir diye düşündüm meğersem ilk ben söylemişim bu kadar çok ilişki tecrübesi olsa bu kadar boş beleş tavırlara aklın yolu bir mayıs gibi çıkmayı düşünüyorum bir de insan kaynakları bölümüne geçmek ıstiyorum sekreterlik belli bir yaşa kadar yapiliyor

Adam 50 kişi beni sevmiyor üretimde bunu gülerek söyleyip işle ilgili karşındaki insana soru sorunca kafa sallayan biri olunca hiç de göründüğü gibi hoş degil .
Isyerindesin üstüm senin ilgilenmeni istemiş bunu iletmemi istiyor o kafa sallıyor ama bu normal davranış öyle mi.
Benim senle iletisimim sıfır zaten ne aramışım ne mesaj atmışım aynı birimde bile değiliz seninle suçlu benim iyiymiş 😂😂😂
Sen akıllanmazsın.
Adamın hareketlerini, duruşunu sürekli takiptesin ve sözde eleştiri yaparak içini rahatlatıyorsun kendince.
Adam konuşmasa niye konuşmuyor diyorsun, konuşsa niye konuştu diyosun, ee ama önceden niye konuşmamıştı ki diye yine mana arıyorsun, önceki konunda da herkes söyledi, çok rahatsız edici görünüyorsun.

Sen akıllanmazsın.
Adamın hareketlerini, duruşunu sürekli takiptesin ve sözde eleştiri yaparak içini rahatlatıyorsun kendince.
Adam konuşmasa niye konuşmuyor diyorsun, konuşsa niye konuştu diyosun, ee ama önceden niye konuşmamıştı ki diye yine mana arıyorsun, önceki konunda da herkes söyledi, çok rahatsız edici görünüyorsun.
Aslında içten içe sana ilgi duyuyor
O yüzden önemsemiş , peşinde koşmanı istiyor denmesini bekliyor gibi

Aslında içten içe sana ilgi duyuyor
O yüzden önemsemiş , peşinde koşmanı istiyor denmesini bekliyor gibi
Öyle zaten. Hiçbir şey yokken bile bunca anlam çıkarması ve kendini de bizi de inandırmaya çalışması da bundan, burdan da duymak istiyor. Napalım, yalan mı söyleyelim:KK53: Yazık adama gerçekten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X