İşyerinde ki adamin gereksiz yersiz tavırları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birbirinize şahsi sosyal medya hesaplarınızı verecek kadar yakınlık kurduğunuz bir insanla; özelde yaptığınız sohbeti, konusuna taşımanız hoş olmamış.
Sadece konularına bakan biri de bilir bunları. Bir tane bile farklı bir bilgiye rastlamadım o mesajda.

aynısı bizim işyerinde de var tamamen ego tatmini kendini veli nimet sanıyor kibir aynı şekilde insan yerine bile koymuyorum

Merhaba herkese iyi akşamlar. Ben bir firmada sekreterlik yapıyorum 15 aydır.Ofiste mühendis birinden hoşlandım o da olmayacağını söyledi.Ben 32 o 30 yaşında.
O burda 5 yıldır çalışıyor bakim mühendisi olarak genelde pek sevilmeyen biri bahsedilen kadarıyla kendisi de üretime sor 50 kişi beni sevmez ukala bulurlar dedi.Dogru dürüst kimseye günaydın iyi akşamlar demez ,işle ilgili birsey sorarsin senin aklını küçümser ya da eksik düşünüyorsun hissine kapilirsin biraz kendini beğenmiş bir karakteri var.
Ben duygularımı söyleyince böyle işle ilgili birkaç kere soru sordum kafa sallayip cevap verdi .
Ben de ona ik müdürü sana iletmemi istedi personel giriş çıkış sistemine bakmanı cihazda arıza var sen kafa sallıyorsun hiç hoş değil Ben senin mahalle arkadaşın değilim dedim.
Kapıdan çıkarken beni görünce kafanı sağa atıp bana karşı gereksiz hareketlerde bulunuyorsun gerek yok dedim.Mayis gibiydi bu olay sen benimle dayanamazsın konuşursun dedim pardon sen kimsin ben sana isyerinde senle kırk yılda iş gereği iletişimimiz oluyor cevapini verirsin şu an ilgilenemem dağa sonra ya da bakacağım dersin on saniyeni almaz bunu söylemek dedim hoş değil yaptığın şey.
Aradan 3 ay geçti normaldi isyerindeki arkadaşım senin arkandan bakıyor sürekli falan Ben de istediği kadar baksın benim kibirli ukala kırıcı biriyle işim olmaz.Keza kuzenlerim de bu yapıda uzak durmayı tercih ediyorum bu tarz insanlar genelde kendilerini hep haklı görüp karşıdaki kişinin ne hissettigiyle pek ilgilenmez ya evet belki ben de yanlış davranmış olabilirim lafını duymak zor.
Ben bu mayıs ayından beri tek kelime etmiyorum ne merhaba ne iyi akşamlar karşılaşınca yanından sanki o orda hiç yokmuş gibi davranıyorum hicbirsey yapmadan sessiz sessiz kafam önde gidiyorum.
Çünkü yapı olarak karşı tarafa rahatsız edici mimiklerde ve tavırlarda bulunmam. Geçen perşembe günü çıkışta aynı asansöre bindik ben diğer taraftan o diğer taraftan gittik yanlış anlaşılmasın onun gittiği taraftan gitmeyeyim diye.
Neyse Geçen cuma günü depoya indim onun on dakika öncesinde yukarıda ofiste o aşağıya inmeden kapıdan geçerken kafasını kaldirip bana bakıyor. Imza alacağım sorumlu kişiden satın alma formu için yanında bu çocuk var ayakta ben kadının yanına gittim imza alabilir miyim sizden diye beni görür görmez jet hızıyla ellerini arkaya alıp deponun kapısına doğru etrafa baka baka yürüdü onun öncesinde de yangın güvenlik sistemi ilgili biri geldi onu söyledim sizi bekliyorlar dedim cevap yok birazdan yukarıya geleceğim falan .
Aramızda hicbirsey geçmedi bu gereksiz anlamsız tavırları oldu bitti ben seninle samimi olmak istemiyorum sana yapışmıyorum da kendi işime bakıyorum ne gerek var böyle abartılı tavırlara belki hayatımda biri var normal biri olsa sakince kenara geçer ben imzayı alınca yanında durur kadının.
Geçen toplantı odasından çıkıyor o sırada ben mutfaktan çıkıyorum o sırada suratıma bakıp mirildaniyor salak değilim ban yapıyorsun ne gerek var.
Ayni okulda aynı isyerinde bazıları bir iki kişiyle çıkıyor ayrılıyor başkasını buluyor aynı ortamdan yine de bu hareketlere girmiyor ki onlar bir ilişki yaşamışlar sevgililik dönemi olmuş.
Benim mevzum seninle başlamadan bitmiş uzak durmuşum 3 aydır baktım tekrar bu bir iki hafta yine başladı beni sinir etmek istiyor ya da başka bir şey benim onun peşinden koşacağımi sandi .
Sessiz kalıyorum tavırlarına yapacak birseyim yok bir sene daha katlanmak zorundayım.
Sizce neden böyle davranıyor tekrardan başladı bu hareketlerine.
Adam senden hoşlanmıyor, peşinden koşmanı da beklemiyor, bence rahatsız oluyor (seni az çok biliyorum buradan, affedersin ama kezo kezo hallere girdiğini düşünüyorum bu adamın karşısında da, ha yine kabul etmeyeceksin, onu da biliyorum), sen de anlam arayışını bırakıp "gerçekten" işine gücüne bakarsan, doğal olursan hayrına olur.

Kafasını salladığını bile gördüğüne göre göz hapsine almışsın. Buradan hiç umursamıyormuş işine bakıyormuş gibi durmuyorsun.
Tıbbi atık torbasının başrol olduğu bi konu vardı, o da Huvese'nin değil miydi? :KK53: Orda da birini böyle bezdirmişti, her şeye anlam yükleyip adama karşı triplere giriyordu, adam yaka silkmişti. Ay nolur hatırlayın:KK53:

Tıbbi atık torbasının başrol olduğu bi konu vardı, o da Huvese'nin değil miydi? :KK53: Orda da birini böyle bezdirmişti, her şeye anlam yükleyip adama karşı triplere giriyordu, adam yaka silkmişti. Ay nolur hatırlayın:KK53:
Haha bu konu 😂😂

Hemen hemen 2.5 sene önce huvese ile instagram dan konuşuyorduk ben o ara kaç yere iş görüşmesine gittim ama kendisi yok armudun sapı üzümün çöpü ben buna layık değilim şuna layık değilim derken daha 1 sene önce ancak iş buldu ondan da kovulur yakında
Körler sağırlar birbirini ağırlar hesabı bi arkadaşlık geliştirmişsiniz :KK53: ikinizin konularında da yakasına yapışılan adamlar mevcut hep; böyle baktı, nefes aldı, yanımdan yürüdü, sizce amacı ne.. aksi cevaplar duyunca asla kabul etmeme özelliğiniz de benzer, hatta sen milletle kavga edip hemen konu kapattırırsın.
Şimdi senin konulara girdim diye bozulacaksın da, senin konular KK içinde zaten, herkese de açık. Kadınla özelden yapılan görüşmenizi neden ifşa ediyorsun burada.
Yıllar önce de başka bi üyeye (kadın konudaki saçmalıklarınla herkes gibi dalga geçtiği için) resmen iftira atmıştınız buradan bulup özelden görüştüğün saçma sapan biriyle.
Benim de buradan arkadaşlarım oldu, kimisi hâlâ eklidir mesela sosyal medyamda, kimisiyle hiç hoşlanmayıp iletişimi kestik karşılıklı, forumda da karşılaşıyoruz, kimse birbirine bi şey demiyor, ne münasebet.
Ayıp, cidden ayıp.

Son düzenleme:
Haha bu konu 😂😂
Ay harikasın jfkdkfksl ben denedim bakmayı da profili kapalıydı:KK53: o konuda da cinnet geçirmiştim Huvese'ye laf anlatamadığım için 😂🥲

Ay harikasın jfkdkfksl ben denedim bakmayı da profili kapalıydı:KK53: o konuda da cinnet geçirmiştim Huvese'ye laf anlatamadığım için 😂🥲
Evet sana Bi yöntem öğreteyim ben de Katibin Ruhu Katibin Ruhu dan öğrenmiştim. Bdv sayfasında yukarıda filtreler var. Orada konuyu başlayan kişiye yazıyorsun bütün konuları çıkıyor. 😂😂😂

Zar zor bir iş buldunuz onda da gidip hemen birinden mi hoşlandınız? Üstelik bir cesaret açıldınız adam da sizi istemedi (ki çok normal adam niye işyerinden birini kabul etsin?) diye şimdi her davranışından mana mı çıkarıyorsunuz?

Zar zor bir iş buldunuz onda da gidip hemen birinden mi hoşlandınız? Üstelik bir cesaret açıldınız adam da sizi istemedi (ki çok normal adam niye işyerinden birini kabul etsin?) diye şimdi her davranışından mana mı çıkarıyorsunuz?
Eski konusu daha da korkunç. Adam konuşmuyor, benimle konuşmuyor ergen diyor, adam gündelik işlerle alakalı konuşuyor, niye konuşuyor benimle diyor, yetmiyor, ee daha önce niye konuşmadı o zaman diyor, ne yapsa binbir anlamı çıkarıyor yani. Yazık adama. Başkası olsa çoktan şikayet etmişti, zor bela iş bulmuş, kaşınıyor gerçekten.

Eski konusu daha da korkunç. Adam konuşmuyor, benimle konuşmuyor ergen diyor, adam gündelik işlerle alakalı konuşuyor, niye konuşuyor benimle diyor, yetmiyor, ee daha önce niye konuşmadı diyor, ne yapsa binbir anlamı çıkarıyor yani. Yazık adama.
Okurken imdat diyorsun istemsiz. 😶‍🌫️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X