itiraf com' dan yeni itiraflar

BarbunyaPilaki

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
826
7
fosforlufener, Kadın , 34 , Ankara

Sıvı sabun
Kızım okuldan geldi ve heyecanla "Anne ben sıvı sabun koluna seçildim" dedi. Ben de, "Herhalde temizlik koluna aldılar kızımı." diye düşündüm. Öyle değilmiş. Meğer kendileri "Sivil Savunma" koluna seçilmişler. Savulun ahali!
--------------------------------------------------------------------------------

277 kissinyaback, Erkek , 25 , Yurtdışı

Çam sakızı
Bugün sevgilime son derece seksi bir üçlü giyim seti aldım. Tepkisi 'Sana mı giyeceğim bunları?' oldu. Yok canım, artık benden sonrakine giyersin, maksat hediye olsun!

--------------------------------------------------------------------------------

186 bloody-man, Erkek , 21 , İstanbul

Şaşkın polis
Tatil dönüşü arka koltukta kemer takmayan üç yaşındaki yeğenim için bir polis aracına yaklaşıyoruz ve "Memur bey, arkadaki çocuk kemer takmıyor. Biraz kızar mısınız?" diyoruz. Polisin ardarda soruları dumura uğratıyor bizi. "Hangi araba? Arkadan mı geliyor? Plakasını aldınız mı?" Aldık memur bey, aldık. Paniğe gerek yok...

294 katemania, Erkek , 31 , İstanbul

Karşı ateş
Yolda kazı çalışması yapılıyor. İş makinası ufak bir su birikintisine hızlıca dalınca, çıkan su ben dahil, orada yapılan işi izlemekte olan tüm ahaliyi ıslattı. Aramızda 5-6 yaşlarında bi ufaklık vardı. Biz tabi çil yavrusu gibi dağıldık etrafa. Ufaklığa gözüm takıldı; çocuk önce elinin tersi ile yüzünü sildi, sonra haşin bir bakış attı koca makineye. Belinden çıkardığı su tabancasını acımasız gözlerle karşısındaki koca makinaya dikti, hiç acımadan ateş etti... Fışk fışk!

76 iboaydo, Erkek , 24 , Ankara

Umut dünyası
karışıkkumpir 'e atfen. Ergenliğe yeni girdiğim dönemde bir arkadaşımın TRT1'de bir filmde, başroldeki kadınının cinsel organını gördüğünü duyduktan (etek altından fark edildiğini söylemişti ama o yaşta benim için bunun tamamen görünmekten farkı yoktu) sonra nerdeyse bir yıl TRT'nin yayınladığı filmlerde, film ne kadar sıkıcı olursa olsun, bir umut belki ben de görürüm diye umutla frikik bekleyen bana da bir alkış gelsin.

154 çatlakavukat, Kadın , 37 , Ankara

Sebep
İlkini kıskanç diye ikincisini bulduğumda (ikincisi hiç kıskanç değildi), ikincisini görgü kurallarını bilmiyor, beni toplumda rezil ediyor diye üçüncüsünü bulduğumda (üçüncüsü tanınmış iyi aile çocuğu idi), üçüncüyü ise, çok çapkın diye dördüncüyü bulduğumda terk ettim. Hepsi arkamdan ağladı yalvardı. Şimdi ise kıskanç, görgüsüz ve çapkın bir adamla evliyim. Yani dördüncüyle. Çok ah aldım çok.

202 pullubalik, Kadın , 29 , İstanbul

Sağ mı sol mu
Sevgilime telefonunu neden açamadığımı izah etmeye çalışırken aklıma gazetede okuduğum bir yazı geldi. Yalan söyleyenler otomatik olarak sağ veya sol üst köşeye bakarlarmış. İşte bu "veya" kısmı her şeyi berbat etti. Çünkü ben aslında gerçekten uyuduğum için telefonunu duymadığımı anlatmaya çalışıyordum ki doğru söylendiği durumlarda ne tarafa bakacağımı unuttum. Ben sağ mı sol mu diye karar vermeye çalışırken sevgilimden gelen cevap: "Niye öyle gözlerin fıldır fıldır dönüyor? Gözlerime bile bakmıyorsun. Bir şey mi saklıyorsun?" Hayır aşkım, doğru köşeyi bulsam sabitleneceğim ama sadece kararsız kaldım!

166 birilerine, Erkek , 32 , Ankara

Magmaya gidiyorum!
Öğrencilerin cesaretini artırmak, onları sürü olmaktan birey olmaya teşvik etmek için sürekli sizli bizli konuşan ben, her fırsatta onlara değer verdiğini ifade eden ben, onları tahtaya kaldırıp örnek soru çözdüren ve tebrik eden ben dün itibarıyla bu görevlerimden istifa ediyorum. Dün derste, "Yok mu tahtaya kalkacak?" dedim, cevap yok. "Yok mu ben bu sorunun canına okurum diyen?" dedim cevap yok. Veeee bilinçaltının dışa vurumu olacak, ağzımdan "Yok mu bu sorunun a...... bile korum diyen?" sözleri çıkıyor, yine ses yok. Daha ağzımdan çıkarken fark ettim ama ağzımdan çıkmış bulundu işte. Öğrencilerimle karşılaşmak istemiyorum. Madden, manen iflas ettim. Yol verin magmaya gideyim.

268 coutanos, Erkek , 31 , İstanbul

Eskiden ehliyet manavdan alınmazdı
Ehliyetimi aldığım gün arkadaşlarımla Cuma namazına gitmiştik. Planıma göre namaz sırasında secdeye yatınca gömleğimin üst cebindeki ehliyet düşecek, arkadaşlarım da böylelikle yeni ehliyetimi görecekti. Namaz kılmaya başladık. İlk secdeye yatışta düşmedi. İkincisinde kendimi daha hızlı yere attım, yine düşmedi. Üçüncüsünde resmen amuda kalktım. Maalesef yine düşmedi... Artık son rekatta nasıl gaza gelmişsem kendimi öyle bir yere attım ki önce kafamı yere vurdum, ardından hızımı alamayıp öndeki dedenin sırtına çıktım. Ve, ve, ve, mutlu son... Yerdeki ehliyetimi gördükten sonra ne dedenin bastonunun acısı ne de kafamdaki kocaman yumrunun acısını hissetmiyordum...

219 ohdünyavarmış, Erkek , 49 , Antalya

Pasta
Çok değerli site arkadaşlarım! Çocukluğunuzda pasta yiyemediğinizden veya kaleminizin küçük olduğundan utanıp şekilden şekile girmişsiniz. Benim çocukluğumda öğretmenimizin önemli öğütlerinden biri okula papuç ile gelmemizdi. Pabuç giymezsek hasta olurmuşuz. Çünkü ayakkabısı olmayan çok arkadaşımız vardı. Kışta, kıyamette yağmur çamur demeden öylece yalınayak okula gelirdik. Bezden yaptığımız topumuzu hepberaber oynardık. Ortaokul yıllarımızda 19 Mayıs törenlerine hazırlanırken öğretmenlerimiz bizi bez ayakkabı almaya zorlamaz, bez ayakkabısı olmayanlar beyaza boyasınlar derlerdi. Biz de ayağımızda ne varsa (lastik veya iskarpin) kireçle beyaza boyardık. Ve ayakkabısı olan olmayan, elbisesi yamalı veya ütülü bütün çocuklar hepbirlikte oynardık. Kimse kimsenin elbisesine ayağına bakmazdı. Hiç kimse kendinde eziklik hissetmezdi. Ne mutlu çocuklardık biz. İyi ki köyde büyümüşüm. Pasta mı? O da ne?

202 pullubalik, Kadın , 29 , İstanbul

Sağ mı sol mu
Sevgilime telefonunu neden açamadığımı izah etmeye çalışırken aklıma gazetede okuduğum bir yazı geldi. Yalan söyleyenler otomatik olarak sağ veya sol üst köşeye bakarlarmış. İşte bu "veya" kısmı her şeyi berbat etti. Çünkü ben aslında gerçekten uyuduğum için telefonunu duymadığımı anlatmaya çalışıyordum ki doğru söylendiği durumlarda ne tarafa bakacağımı unuttum. Ben sağ mı sol mu diye karar vermeye çalışırken sevgilimden gelen cevap: "Niye öyle gözlerin fıldır fıldır dönüyor? Gözlerime bile bakmıyorsun. Bir şey mi saklıyorsun?" Hayır aşkım, doğru köşeyi bulsam sabitleneceğim ama sadece kararsız kaldım!

Bunda nasil telefondan görmüs sevgilisini??

Digerleri de cok hostu,hele camide dedenin üstüne cikan adam,koptum yani..:)))

219 ohdünyavarmış, Erkek , 49 , Antalya

Pasta
Çok değerli site arkadaşlarım! Çocukluğunuzda pasta yiyemediğinizden veya kaleminizin küçük olduğundan utanıp şekilden şekile girmişsiniz. Benim çocukluğumda öğretmenimizin önemli öğütlerinden biri okula papuç ile gelmemizdi. Pabuç giymezsek hasta olurmuşuz. Çünkü ayakkabısı olmayan çok arkadaşımız vardı. Kışta, kıyamette yağmur çamur demeden öylece yalınayak okula gelirdik. Bezden yaptığımız topumuzu hepberaber oynardık. Ortaokul yıllarımızda 19 Mayıs törenlerine hazırlanırken öğretmenlerimiz bizi bez ayakkabı almaya zorlamaz, bez ayakkabısı olmayanlar beyaza boyasınlar derlerdi. Biz de ayağımızda ne varsa (lastik veya iskarpin) kireçle beyaza boyardık. Ve ayakkabısı olan olmayan, elbisesi yamalı veya ütülü bütün çocuklar hepbirlikte oynardık. Kimse kimsenin elbisesine ayağına bakmazdı. Hiç kimse kendinde eziklik hissetmezdi. Ne mutlu çocuklardık biz. İyi ki köyde büyümüşüm. Pasta mı? O da ne?

Bunda mutluluk-hüzün dolu bir burukluk yaşadım...Diğerleri çok komikti.
Yüreğine sağlık...

bi kaç tane de benden

cingibiyimama, Kadın , 39 , İstanbul

Seksbook
Sevgilim, "Kızım! Nereden bela ettin başıma şu Seksbook'u?" dedi. Facebook demek istemiştir o değil mi?

scholarppty, Kadın , 25 , Isparta

E bu da araç...
Alkollü yakalanma ve daha birçok nedenden dolayı altı ay süre ile ehliyetine el konulduğunu öğrenince mahallenin sütçü ineğini alıp karakolun önünde avazı çıktığı kadar "Bunun da ehliyetini alın da göreyim; hakiki beygir gücü!" diye bağıran kişi abim olur. Evet kendisinin hayalgücü çok geniş ve artık bunu bütün semt biliyor.

berrac, Kadın , 20 , İstanbul

Çarpıldım
22.11.2007 tarihinde 16.50 sularında gördüğüm 34 GS... plakalı Peugeot 407'de yan koltukta uyuyan kişi, ya ne güzel uyuyodun sen öyle. Yan yana gitti bir süre arabalar; seni izledim. Sonra kayboldunuz bir müddet sonra tekrar çıktınız karşıma. Bu defa uyanmıştın ve sen de bana baktın. Utandım, bakamadım. Hoş, şehirlerarası otobüsteyken baksam ne olur du ki? Keşke buralarda olsan.

bayıldım tabiii ki gülmekten.
çok hoşuma gitti.
valla keyfim yerine geldi.
hatta bunun şerefine beni sabahtan beri sinir eden sevgilime bunlar gibi güzel bir kapak yaptım.
ohhh beee:KK23:

Kurtuluş yok

Ufaklık yaramazlığın dozunu arttırınca, uslu durmazsa onu aldığımız hastaneye götürüp iade edeceğimizi söyledim. Cevap evlere şenlik:"Artık sizi tanıyorum, nerede görsem yanınıza gelirim." :KK1:

---------------------------------------------------------

Anladık biz

Küçük dayımın evlenmesini kastederek. "Evde erkek de kalmadı." diye iç geçirdi anneannem. Koltuğun diğer ucunda oturan dedemin bakışları görülmeye değerdi. :KK9:

----------------------------------------------------------

Ayrı ev

Babama "Yalnız eve çıkmak istiyorum artık" dedim; babam, "Tamam, hadi biz aşağıda bekliyoruz, eve çıktıktan sonra seslen" dedi. Ağlıyorum... :KK9: :KK9:

Saat kaç

Televizyonda diyet ile ilgili haber izliyoruz. Haberdeki uzman, "Göbek istemiyorsanız saat 20.00'den sonra hiçbir şey yememeniz gerek" diyor. Karım bombayı patlatıyor: "Evde kek vardı, saat kaç oldu ki? Koş saat 20.00 olmadan yiyelim hemen!" :KK52: :KK52: :KK52:

Doğru motivasyon

Normalde aşırı titizlikten dolayı sadece mutfağı yarım günde temizleyebilen karım, ani misafir geleceğinde 1 saat içinde mutfağı temizleyip, 150 metrekare evi silip süpürüp, her yerin tozunu alıp bir de üzerine banyo yaptı. Hedefe kilitlenen kadından korkacaksın arkadaş! :KK53: :KK53:

Selam

Şiirini bitirdi, öğretmeni sessizce "Selam ver" diye uyardı; Kasabanın meydanı, 5 yaşındaki miniğin "Aleyküm selaam!" nidası ile hala inlemekte... :KK9: :KK9:

Evlilik sorunu

Kredi çekmeye gelen müşteriye formu doldururken yardımcı oluyorum. "Evli misiniz?" soruma "Evet ama artık eskisi gibi değil, odaları falan ayırdık..." şeklinde cevap veriyor. Evet veya hayır demen yeterliydi be amcam :KK37:

Her ay

Nasıl oluyor da regl dönemi hemen gelirken, maaş günün hemen gelmiyor anlamıyorum! İkisi de aylık değil miydi bunların? :KK53::KK53::KK53:

Tiramisu

Pastanede garsona; "Bir dilim tsunami yavrum." diye sipariş veren tonton teyze, dalgalar götürmesin seni e mi! :KK9: :KK9: :KK9: :KK9: :KK9:

Style
Arkadaşımla maç izlerken babası arıyarak eve geç gideceğini haber vermeyişine yönelik serzenişte bulunuyor: "Neredesin lan dingil style?" :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

-------------------------------------------------------

Bekliyorum

Sevgilimle alışveriş yaparken, marketten hıyar aldığımı görünce; ''Aynı sen.'' dedi. Şimdilik yanıt vermedim. Ama elbet evde kaşar bitecek. :KK52::KK52::KK52:

------------------------------------------------------

Nereden
Geldi ve ''Eski sevgilime çok benziyorsunuz. Sizi bir kere öpebilir miyim?'' dedi. Şaşkınlıktan sadece ''Nereden?'' diyebildim. :KK37::KK37:

-------------------------------------------------------

Camaşır aforizmaları

Anneme "Bugün çamaşırları ben yıkayıp asarım, sen dinlen" dedim, "Sen adam olsan o karın gelip yıkar çamaşırları" dedi. "İyi de anne ben bekarım, olmayan karım nasıl yıkasın?" dedim, "Ben de onu söylüyorum ya, bu yaşa geldin hala bir karın yok. Adam olsan bir karın olurdu" dedi. Güleyim mi ağlayayım mı bilemedim. :KK37::KK53:

-----------------------------------------------------

Cellocan

Kendisini "Telefon niye çekmiyor lan burada" diye azarlayan müşteriyi, "Ne bileyim ben, Cellocan mıyım?" diyerek cevaplayan güvenlik görevlisinin hazır cevaplığına hayran kaldım.. :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Bizimkidir o
Yolda yürüyen bir çanta görürseniz; şaşırmayın. O benim okula yeni başlayan yeğenim. Çantası boyu kadar da. :KK1:

Dip boyası

4 yaşındaki yeğenim gördüğü siyah beyaz kedi için "Dip boyası gelmiş" yorumunu yapınca artık bu çocuğu yanımıza almamamız gerektiğine karar verdim. Gitsin biraz da babasıyla erkek muhabbeti yapsın canım... :KK52:

Veeeeeeee favorimmmm!!!

Sabah niyetine

Anneannem konuşurken içinde 'zabağnan' geçen bir cümle kurdu. Annem gülerek ''Zabağnan değil, sabahleyin de azıcık kibar ol' dedi. Anneannemse kulağıma eğildi ve bombayı patlattı: 'Ben onu kızdırmak için öyle konuşuyorum, aslında söyleyebilirim, zabahleyin demekte ne var ki?' :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X