itiraf.comdan seçmeler :)

longing

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
16
1
45

sertanlove; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 26; İl: Adana
Ey itiraf.com erkekleri... “Nasıldı?” sorusuna, kendinden emin bir şekilde “Ötekilerden farkı yoktu!” cevabını veren bir sevgiliniz oldu mu? Hücum ederken, kontra ataktan gol yemek bu olsa gerek.

yanlızbiryer; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 22; İl: İstanbul
Geçen gün nişanlımla bir düğüne gittik. Gelin odasına yeni evlilere takı takarken damat, nişanlıma “Üstünde karınca var” dedi. Peki bizimki ne cevap verdi? “Ağaçlık yerden geliyoruz da...” Bu naçizane cümleden sonra nişanlımın toplama çalışmalarını yeni evli çift gülerek bense utançtan yerin dibine geçerek dinledik. Oldu olacak ayrıntı da vereydin aşkım!

şuşiçip; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: Ankara
Anaokuluna giden, 4 yaşındaki yeğenimi okuldan almaya gitmiştim. Bizimki suratını asmış, bir köşede oturuyordu. Nesi olduğunu sordum. Meğer öğretmeni (sevdiği kadın) gün boyu derste Atatürk´ü anlatmış, ondan sevgi dolu sözlerle bahsetmiş. Bizim ufaklık da sevdiği kadını Atatürk´e kaptırmış olmanın verdiği hırsla yanıp tutuşuyormuş.

gıcıksarışın; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 31; İl: Ankara
Kocamla ilk yıllar istekle birlikte olurken, şimdilerde saçlarım kirlenince nasılsa saçımı yıkayacağım bari o da nasiplensin diye birlikte oluyorum.

sennedenben; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; İl: Manisa
Babanım midesindeki gazı anlatma şeklini aynen aktarıyorum: “Valla g...me bir kaval soksan sabaha kadar kuzu otlatırım” Ne diyeyim, anneme bi gaz maskesi şart sanırım...

ahoeskigünler; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 29; İl: İstanbul
Ablam ve ben evlendikten sonra evin tek hakimi olan abim, annemle daha bir yakınlaştı. Annemde de yanlız kalma korkusu başladı heralde ki artık abimi evlendirme gibi bir çabası yok gibi. E olmaz tabii, geçen akşam gittiğimde ikisini mutfak masasında biber dolması doldurup bir yandan da komşu kadının akşama kadar sokaklarda gezip çocuklarına bakmadığıyla ilgili dedikodu yaparken buldum. Eğer abim mutfak önlüğü takmamış olsaydı ve ayağında da benden kalan terlikler olmasaydı bu kadar endişelenmeyecektim ama kanımca durum vahim.

_bella_donna_; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 20; İl: Ankara
Giresun Adliye Sarayı’nın giriş kapısında şöyle bir yazı var: “Sicil kaydı için 2. kattan dilekçe alınız. NOT: 2. kat yukarıdadır” İyi olmuş ikinci katın yerini de belirtmeleri. İnsanın aklına bin türlü 2. kat geliyor.

evetbudoğru; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: Ankara
Otobüste karşılıklı koltuklardan birinde oturuyordum. Karşımda daha 16-17´lerinde bir anne, kucağında en fazla 3 aylık bebeğiyle oturuyordu, yanımda da kızın annesi vardı. Bebek gülümsemeye benzer bir hareket yaptı anneannesine. Yaşlı kadın bebeğin ağzına vurur gibi yapıp gayet ciddi bir ses tonuyla “Sen kızsın, öyle herkesin içinde gülünmez” dedi! Ağaç yaşken eğilir dediysek tohumu ez de demedik teyzeee!!! El kadar çocuk ne anlasın senin ahlak dersinden.

shellrotella; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 43; İl: İstanbul
Uzak Doğu gezimizde, yanımızda bir de balayı çifti vardı. Dönüş yolculuğumuz esnasında, yeni damat, koridorun diğer tarafında ve kendi hizasında oturan genç bir bayan ile uzuuun uzun sohbet edip, bir akşam yemeğinde buluşmak üzere telefon numarası alışverişi yaptı. Bu arada yeni gelin ne yapıyordu dersiniz? Yeni kocasının omzuna başını dayamış, horuuul horul uyuyordu. Gelin kızımızın tam da o anda uyanacağından korkmasam, yeni damadı bu girişimci ruhundan dolayı alnından öpecektim. Yürü be damat, kim tutar seni...

Ben ölüyorum bunlara gülmekten yahu:)))

Nolur devam edin böyle seçtiklerinizi foruma koymaya:smilewinkgrin: :smilewinkgrin: :smilewinkgrin:

hergün takip ediyorum itiraf.com u bazen çok ilginç yazılar çıkıyorrr:eyes:

gercekte hos itiraflar.

sennedenben; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; İl: Manisa
Babanım midesindeki gazı anlatma şeklini aynen aktarıyorum: “Valla g...me bir kaval soksan sabaha kadar kuzu otlatırım” Ne diyeyim, anneme bi gaz maskesi şart sanırım...

bu cok hoştu..

hulpo; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; İl: İstanbul
Geçen yaz üç senedir baktığım kara kaplumbağamın tırnaklarını kestirdim, veteriner tırnakların uçlarının düzelmesi için onu taşta gezdirmemi söyledi. Fakat gezinmesi için balkona bıraktığım kaplumbağamı kaşla göz arasında bir karga kaçırdı, şaşkınlıktan hiçbir şey yapamadım. Olaydan sonra ne zaman balkona çıksam çok kötü olduğumu gören 7 yaşındaki kuzenim eçiş büçüş yazısıyla bir mektup yazıp balkona bırakmış. İçinde ne mi yazıyor? “Ben karga, Hulpo’yu yemedim. Ormana bıraktık akrabalarının yanına. Üzülme. Öptüm”

copperfalls; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 29; Ülke: ABD Annem geçen gün panik halde beni arayıp: “Aman oğlum bak İsrail´le Lübnan savaşa başladılar, çok dikkatli ol; sakın kritik yerlere gitme, sakın gece geç saate kadar sokakta kalma!” dedi. Peki ben nerde mi yaşıyorum? İsrail’de değil. Lübnan’da hiç değil. Ben Brezilya´da yaşıyorum! Yine de uyardığın için sağol anne.

elliee; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; İl: İzmir
Konuşmadan, dokunmadan sadece bakışarak karşılıklı aşk yaşadığım adamın karısı beni aradı, kendini tanıttı ve kim olduğumu bilmek istediğini söyledi. Ben mi ne yaptım? Adımı, çalıştığım yeri söyledikten sonra ağız alışkanlığı “Randevu almak ister misiniz?” dedim. Artık kadın hakkımda neler düşünmüştür. Off yaa offf!

Annemin sindirim sorunu için düzenli yediği yoğurtları, alışverişten sonra buzdolabına dizen sevgili babamın yorumu: “Ulan hanım, senin s.çman bile parayla” Annemin cevabı babamın yorumunu aratmıyor: “Yok bey öyle deme, bedavaya yaptığım işler de var.” Ve bu çift, bu yaptıkları şeyin adına cilveleşme diyor. Ben mi? Ben hiçbir şey demiyorum, uzaktan izlemekle yetiniyorum.

ilgincyasam; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 21; Ülke: Yurtdışı
Annem geçenlerde teyzeme eşcinsel olduğumu söylemiş. Teyzemin konuya ilişkin, bilim dünyasını hayrete düşüren yorumu: “E zaten onun sürekli olarak Yonca Evcimik dinlemesinden ben bir şeyler olduğunu anlamıştım. Çocuk arabesk bile dinlemiyor!” Psikoloji ve sanat arasında böylesi derin bir bağ kuran teyzemi tebrik ediyor, bilimsel çalışmalarının devamını diliyorum.
FactOfLife; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 34; İl: Adana 8 yaşındaki oğlumun kız arkadaşını bırakmasının sebebi göğüslerinin Pınar Altuğ´unki gibi olmamasıymış. Teşekkürler magazin basını ve muhabirleri.

touristica; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: İstanbul
Sekiz yaşında, dünyalar tatlısı bir yeğenim var. Geçen gün bana yeni aşkından söz ediyordu. Çocuk kendisinden 4 yaş büyükmüş. Kurduğu cümle aynen şu: “Teyze, ondan gerçekten çok hoşlanıyorum. Ama aramızdaki yaş farkı beni düşündürmüyor değil. Yani ne bileyim onu taşıyamamaktan korkuyorum.” Allah´ım evde kaldım galiba.

simgee_; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: İzmir
Evdeyim, can sıkıntısından sürekli bir şeyler yiyorum. Sabahtan beri beni kınayan gözlerle süzen annem sonunda dayanamayıp asrın yorumunu yapıyor: “Kızım bu gidişle lezbiyen olacaksın diye korkuyorum.” Yok yok, merak etmeyin. Ben gayet normalim, sorun annemde zira kendisinin söylemeye çalıştığı kelime obez. İki durum arasında kurduğu ilişki ise hala bir gizem perdesi arkasında gizli.

fairy_or_witch; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 19; İl: İstanbul
Beşiktaş´ta umumi bir tuvalete anı defteri koymuşlar. Ne yazmamızı bekliyorlarsa??

yalanmısmeger; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; İl: Kayseri
Dört yaşında yeni bademcik ameliyatı olmuş olan kız yeğenim, yeni doğmuş olan erkek yeğenimi altı değiştirilirken gördü ve çığlığı bastı: “Aaa Egemen´nin bademcikleri aşağıya kadar düşmüş!”

hayathos; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 23; İl: Samsun
Geçen gün kocamla yürürken “Sen şimdi dana olsan, seni kesip yerdik; 5-6 gün giderdin” dedi. Beni sevdiğine hala inanmak istiyorum, zira o bunu beni çok sevdiği için söylemiş.

Geçen gün kocamla yürürken “Sen şimdi dana olsan, seni kesip yerdik; 5-6 gün giderdin” dedi. Beni sevdiğine hala inanmak istiyorum, zira o bunu beni çok sevdiği için söylemiş.
Hepsi çok keyifliydi saol ama sonuncuya bittim yaaa:laugh: :laugh:

valla hepsi super ya teşekkurler...:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :smilewinkgrin:

bende sonuncuya bittiim ya yuh yani adamdaki benzetmeye ve sevgi ifadesine bakarmıısnız:laugh: :laugh:

Annemin sindirim sorunu için düzenli yediği yoğurtları, alışverişten sonra buzdolabına dizen sevgili babamın yorumu: “Ulan hanım, senin s.çman bile parayla” Annemin cevabı babamın yorumunu aratmıyor: “Yok bey öyle deme, bedavaya yaptığım işler de var.” Ve bu çift, bu yaptıkları şeyin adına cilveleşme diyor. Ben mi? Ben hiçbir şey demiyorum, uzaktan izlemekle yetiniyorum.

:smilewinkgrin:

ne aşk be yaaaaaa:laugh: :laugh: :laugh:

bende bu aşka bayıldım

elliee; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; İl: İzmir
Konuşmadan, dokunmadan sadece bakışarak karşılıklı aşk yaşadığım adamın karısı beni aradı, kendini tanıttı ve kim olduğumu bilmek istediğini söyledi. Ben mi ne yaptım? Adımı, çalıştığım yeri söyledikten sonra ağız alışkanlığı “Randevu almak ister misiniz?” dedim. Artık kadın hakkımda neler düşünmüştür. Off yaa offf!
----------------------------------------------------
--------------------------------------------------
touristica; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: İstanbul
Sekiz yaşında, dünyalar tatlısı bir yeğenim var. Geçen gün bana yeni aşkından söz ediyordu. Çocuk kendisinden 4 yaş büyükmüş. Kurduğu cümle aynen şu: “Teyze, ondan gerçekten çok hoşlanıyorum. Ama aramızdaki yaş farkı beni düşündürmüyor değil. Yani ne bileyim onu taşıyamamaktan korkuyorum.” Allah´ım evde kaldım galiba.

Halleyim ellerine sağlık özellikle bunlara bayıldım:laugh: :laugh: :laugh:

X