İtiraf Edin Rahatlayın .....

--------------------------------------------------------------------------------

oooo canım benimm üzülme neolurrr sen benim derdimi dinlesen ama anlatılması zor sakın üzülme ne olur sadece duanı et hissediyorum bu mutlulugu yakalıcaksın dualarım seninle.....
:nazar:canım çok teşekkür ederim,mesajını yeni gördüm.evet rabbimin izniyle dualarla şuanda 3 aylık hamileyim çok şükür,beni düşünmen güzel.inşallah seninde sorunların biteropuyorumnanaktan

itiraf ediyorum nişanlımla tam 8 yıldır beraberiz sözlenene kadar göbeğimiz çatladı sonra 1 sene sözlü kaldık nişanlanana kadar göbeğimiz çatladı en sonunda nişanlandık şimdi 1 buçuk senedir nişanlıyız ama hala düğün tarihimiz belli değil çünkü ailesinden hiç bir şekilde destek almıyoruz herşeyi kendimiz yapmaya çalışıyoruz o yüzden ancak seneye düğünümüz ve bana geçenlerde kayınvalidemin ve kayınpederimin yanında düğün ne zaman diye pişkin pişkin soran görümcemden nefret ediyorum ve bize durmadan düğün ne zaman düğün ne zaman kaplumbağa gibisiniz bu ne yavaşlık diye soran akrabalarımızdan arkadaşlarımızdan yakınlarımızdan nefret ediyoruz bıktım artık biz böyle çok mutluyuz demekten çünkü bizde artık yuvamız olsun istiyoruz böyle mutlu değiliz çok üzülüyorum etrafımda bizden sonra tanışıp evlenip bebekleri olan insanları görünce bıktım arkadaşlarımızın düğünlerine gitmekten :gitme:
Allah yardımcın olsun inşallah en kısa zamanda muradına erersin..Allah o insanlara da akıl fikir versin:umursamaz:

görümcelerim ve KAYNIMI ÇOK SEVİYORUM....:))))))
kötükedihüso

kaynım eltimi aldatıp terkettiydi.eşimde onlara destek olmak için sürekli yanlarındaydı.yeni evliyken bile başbaşa hiçbiryere gidemiyorduk.hep eltim ve kızlarıyla.eşim onun sorunlarıyla ilgilenmek için beni 2, plana atıyordu.itiraf ediyorum bi süre eltimi kıskandım valla.şimdi durumlar daha iyi.herkes kendi hayatında .severim eltimi iyi kadındır

esimin ufak bi kardesi var ben evlendigimde 3 yasindaydi ben 4 senedir evliyim herkes onu cok sevdigimi zanneder ama ben nefret ediyorum o cocuk deil canavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrr ayrica beni kiskanip duran iki görümcemden onlarin kocalarindan ve kaynanamin beni sürekli sögüslemesinden nefrt ediyorum keske baska bi sehire tasinsak mesela paraguay olabilir

iş yerinden iki gün izin alıp kız kardeşlermi görmeye gitiğimde, iki gün üstüste babaannemin gelip doktora git bebek için diye çok bunaltıcı ısrarı üzerine içimde suratına yumruk atmak geldı. kötükedihüso ama yapmadım tabi.

Onun bana olan ilgisini çok özledimm..
Şımartılmayı, gerçekten sevilmeyi çoookk özledimm..
Onun için bekliyorum kaç gündür ama yookk yokk..
Artık umrunda değilim biliyorumm.
O şansını buldu oysa benn.. Bir görsee ne haldeyim. mafoldumben

yuuh ula bu dondurmayı kim bitirdi benmi
az önce nette gezerken yarı doluydu bu
valla bunu ben kendime bile itiraf edemedim kaldıki size
ben görmedim yemedim yememişidir yani heralde

itiraf ediyorum çok beceriksizim senağlama ne yaparsam yapayım evim bitürlü toplanmıyo senağlama sanki topladıkça daha bi dağılıyo senağlamakızım doğalı kurtulamadım şu pasaklı hallerimden senağlama

bende regli olduğum bigün otobüsden inerken insanlar bana garip garip bakıyordu bende noldu acaba derken arkama bir baktımki krem rengi kıyafetimin üstü kıpkırmızıohaoldumsmile asıl sorun ise bunun sebebide benim :) çünkü otobüse binmeden kırtasiyede defter almak için girmiş ama fazlasıyla sıkışmıştım anlatamam çok felaket bi sıkışma ve ben nasıl olsa altımda pet var diyip biraz kaçırmıştım:kedi: ama otobüste ayakta gidim oturmamayım derken yaşlı bi amcanın bana refleks olarak yer vermesi benim ani oturuşumla tüm rezillik başıma gelmiştiboshayallersmile eve farklı sokaklarda giderek ve allahtan kocaman olan çantımı popoma doğru çevirerek zor bela kendimi eve atmıştım. o gün bugündür sürekli diken üstündeyimzemuszemus

itiraf ediyorum kadinlarin kizlarin birbirini kiskanmasina gicik gidiyorum..
beni kiskanan birine biseyi söylemedim, gidip hemen aynisi yapmasin diye..bayanssulusmile
ama ilerde ögrenecek o ayri mesele

sevgilim ilk zamanlarda 2 sevgilisi oldugunu itiraf etmisti. güya sohbet etmis sadece. birde ailesinin ayarlamaya calistigi bi kiz daha varmis. ama benim icin terketmis onu.
bugün ise (iliskimiz 1 sene oluyor) alman rus türk karisik milletlerden birer sevgilisi oldugunu itiraf etti. hep 1 hafta 1 ay sürmüs sonra bu terketmis, birinde de aldatilmis....
beni ise kendisinin ilk sevgilisi oldugunu saniyor beyefendi. oysa ki benim ondan önce tam 15 sevgilim ve sayisiz flörtüm oldu! hep ben terkettim hepsini de...2-3 ayni anda idare ettigim oldu, skldigimda birini digeri icin terkettim...en uzun birlikteligimi ona asik olunca bitirdim...öyle cok sevdim ki....
bu gercekleri sevgilim bilmiyor..tencere yuvarlanmis kapagini bulmus.ama onun aksine ben asla itiraf etmeyecegim...kiz yapinca fahise, erkegin bu kadar sevgilisi düsünülüyor:KK43: ama bana itiraf etti: en güzel sevgilim sendin simdiye kadar diye...bende ona degil ama buraya itiraf ediyorum: sen en yakisiklisin simidye kadar ve ic bu kadar sevmedim kimsseyi....ilk kez evlenmeyi düsünüyorum...o da ayni...

Son düzenleme:
sevgilim ilk zamanlarda 2 sevgilisi oldugunu itiraf etmisti. güya sohbet etmis sadece. birde ailesinin ayarlamaya calistigi bi kiz daha varmis. ama benim icin terketmis onu.
bugün ise (iliskimiz 1 sene oluyor) alman rus türk karisik milletlerden birer sevgilisi oldugunu itiraf etti. hep 1 hafta 1 ay sürmüs sonra bu terketmis, birinde de aldatilmis....
beni ise kendisinin ilk sevgilisi oldugunu saniyor beyefendi. oysa ki benim ondan önce tam 15 sevgilim ve sayisiz flörtüm oldu! hep ben terkettim hepsini de...2-3 ayni anda idare ettigim oldu, skldigimda birini digeri icin terkettim...en uzun birlikteligimi ona asik olunca bitirdim...öyle cok sevdim ki....
bu gercekleri sevgilim bilmiyor..tencere yuvarlanmis kapagini bulmus.ama onun aksine ben asla itiraf etmeyecegim...kiz yapinca fahise, erkegin bu kadar sevgilisi olunca ise normal karsilayan bi zihniyet var toplumumuzda.....

bende regli olduğum bigün otobüsden inerken insanlar bana garip garip bakıyordu bende noldu acaba derken arkama bir baktımki krem rengi kıyafetimin üstü kıpkırmızıohaoldumsmile asıl sorun ise bunun sebebide benim :) çünkü otobüse binmeden kırtasiyede defter almak için girmiş ama fazlasıyla sıkışmıştım anlatamam çok felaket bi sıkışma ve ben nasıl olsa altımda pet var diyip biraz kaçırmıştım:kedi: ama otobüste ayakta gidim oturmamayım derken yaşlı bi amcanın bana refleks olarak yer vermesi benim ani oturuşumla tüm rezillik başıma gelmiştiboshayallersmile eve farklı sokaklarda giderek ve allahtan kocaman olan çantımı popoma doğru çevirerek zor bela kendimi eve atmıştım. o gün bugündür sürekli diken üstündeyimzemuszemus
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

itiraf ediyorum : Canım bişi yapmak istemiyorsa (kaynanama gitmek , yemek yapmak gibi) kızımı bahane edip yapmıyorum , canım kızım benim olumunekankayizsmile

bende itiraf edeyim bari o kadar kızıyorum yinede özledim onu sanırım hayatım boyunca hep onu sevicem:çok üzgünüm:

X