İtiraf Edin Rahatlayın .....

itiraf ediyorum yaptığım hataları hep hatırlayıp kendime kızıyorum takıntılıyım....

benimde itirafım var birgün halamgile gittim kızı vardı oturduk bişeyler yedik sonra halamın yanına gittik gider gitmez ay dedi hemen getirdim yoksa evide yiyecekti o an öyle utandımki ondan nefret ediyorum vede burdan ona benden 2 yaş büyüksün ama hala evlenemedin naberrrrrrrrrrr

anneme düşkünlüğüm ortaokul döneminde başladı. kendisini öptürtmezdi bile. çok kızardım ona.
sonra o işe girdi düşünceleri dünyası değişti.
3 yıl önce bir olay sırasında bana benı kıskanıyor musun dedi üstelik anneler günüydü
o gun ona çok kızdım kızgınlıkla istanbul dan antalyaya geldim bana gitme demedi
doğum yaptım lohusa olan o muydu ben mıydım anlayamadım
kızım gazı olduğundan ağlıyordu al kızını çingene gibi ağlıyor dedi bunun gibi birçok şey
misafir dedim hiç tepki bile vermedim
eşimle aramızda tartışma olduğunda mutlu olduğunu sezdim ama yok değildir dedim kendime
şimdi biraz pişmanlık var gibi sanki onda ama yıne çok seviyorum onu ama kalbım çok kırık. allahım benım kzıımda benı annemı sevdiğim gibi sevsin çok sevsin istiyorum
ama ben bunları ondan hiç beklemezdim çok değişti çokk
tum bunları içimde tutmayada hiç niyetım yok fırsat kolluyorum
ben bunları hak edecek bir evlat değilim çünkü.ohh bee rahatladım kımseye anlatamıyorum :KK43:

itiraf ediyorum: annem zamanında nişanlıyken bi fal baktırmış, kadın demişki anneme senin iki çocuğun olucak biri avukat olucak biri öğretmen olucak... ben bu fala hep inandım ama nedense abim avukat olcak ben de mecburen öğretmen olucam diye dert ettim hep, hatta yer yer ağladığım bile olmuştur öğretmen olmak istemiyorum diye:)

nihayetinde abim sağlık bilimleri okurken ben hukuk okumaktayım, işin ilginç yanı sağlık bilimlerinde okuyanlar isterlerse öğretmen olabiliyormuş, hala içten içe inanıyorum çingene falcıya, ya abim öğretmen olursa diye... kızlar fala inanmak çok yanlış hem de günah ama kendimi alamıyorum, bilinç altıma işledi bu kadın:umursamaz:

Sır tutamayanlara böyle yapmak istiyorumalsanaalsanasmile :mymeka: kaydirigubbakcemile
Bi de oklavayla kafalarına kafalarına vurup hafızalarını kaybettirmek istiyorum:eek:klava:

çooooo seviyorum tamam ama çok sıkıldım Bu ilişkiden.. aslında Ben kendimden sıkıldım :nazar: hiç içimden gelmiyor konuşmak, sarılmak, öpmek... heyecanımı kayBettim..

dükkanıma parfüm satmaya gelen zenci göçmen hayvanı zorlada olsa satamadı ama istediğini almıştı... korkumdan adım çıkar diyede kimseye söyleyememiştim, umarım başkalarınada yapmaz...:KK43:

itiraf ediyorum erkek arkadaşımın face ini bildiğin kurcalıyorum yahuuuukötükedihüso

itiraf ediyorum ilkokulda arkadaşımın açacağını ben çalmıştım.(çok aramışlardı sınıfta)1 gün sonra pişman olup açacağını çaktırmadan çantasına atan yine bendim

en çok sana reisimmm demeyi özledim be reisimmm...
:sinifsinif:mafoldumbensenağlama

hehe vay be ne günlerdi artık aklıma bile gelmiyorsun :21:ama duydum ki sen hala beni unutmamış üstüne üstlük arkamdan ağlıyormuşsun:KK55:, hiç te üzülmüyorum bu yolu sen seçtin...:80::80::80:

itiraf ediyorum anneee buzlukta saklayıp reçel yapacagın vişneleri geceleri kalkıp yiyen bendim suçu kardeşime atan yine bendimmmm :KK1::KK1::KK1::KK1:

itiraf ediyorum asosyalim ankarada hiç arkadaşım yok olan bikaçtanesiylede görüşesim yok tembelim işsiz kalmaktan tembelliğe alıştım iş bile aramıyorum... ve birde nişanlımın benden önce 9 ay çıktığ kendi aralarında yüzük bile taktığı ukraynalı kızın msnsini patlatan bendim bilgisayarına virüs atanda bendim pişmanda değilim :KK37:

ilkokuldayken ben de seni seviyordum ama belli etmedim ikimiz de lise 3teyiz teklifini doğum gününde kabul edeceğim o yüzden bekletiyorum seni 2 hafta daha dayan bitanemm =) ayrıca deli gibi ben de seni seviyoruuummm az kaldı söylememe =)

Merhaba, siteye görece yabancıyım ve ilk kez bir şey yazıyorum.

Benim bir arkadaşım vardı 2007'den 2015 Mart ayına kadar kardeşim olarak bildim o da beni öyle bildi. Hatta 2012'deki nikahımda nikah şahitliği yapmıştır.
Fakat 2015 mart ayında bir kavga ettik kendisiyle, sonra da konuşmadık 2015 ağustos ayına kadar. bana, evliliğime, kocama denmemesi gereken şeyler söyledi öfkeyle. ağır saçmaladı yani.
sonra beni kendi aradı, özür diledi vs. bu ağustos ayında, ama bu arada ben kocama onun beni geri aradığını ve özür dilediğini söyleyemedim, çünkü arkadaşımı zaten sevmezdi - malesef kıskanıyordu - hem de son dediklerinden sonra iyice tilt olmuştu. ben de görüşmeyecektim zaten o arkadaşımla, o ağır saçmalamasından sonra. ama telefonla konuştuk birkaç kez (5 i geçmez bu zamana dek)

eşim "onu bir daha görürsen beni unut" dediği için, arkadaşımın beni aradığını söylemeye çekindim bu tarihe dek. bugün eşim işten erken geldi, yanındayken şans eseri arkadaşım aradı, açmadım ama durum açığa çıktı. "senden korktuğum için yalan söylemek zorunda kaldım, özür dilerim" dedim, ama güveni eşimin tamamen sarsılmış durumda.

erkek bir arkadaşım olmasaydı bunu yapan, sorun olmazdı. yalan söylemiş olduğum için bana kızıyor haliyle eşim. arkadaşımın beni aradığını o gün söyleseydim her şey çok kötü olabilirdi, zaten tartışıyorduk bir de bu eklensin istemedim dediğimde "ne olcak güler geçerdim" dedi ama ibliyorum, öyle olmazdı.

ne yapabilirim? eşim ben ne yapsam güven sıkıntısı olan birisi, bu tür salakça şeyler de bunu daha körüklüyor malesef.

İtiraf ediyorum hayattaki en büyük utancım eski sevgilimle biraz yakınlaşmak..şimdiki aklım olsa el ele tutuşurum anca..midem bulanıyo düşündükçe..

X