iyiyken çok iyi, kötüyken çok kötü

Aynı durum bende de vardı. En ufak birşey söyleyeyim ilgisizsin diyeyim, böyleyim kabul ediyorsan işine geliyorsa deyip daha fazla konuştuğum da engelliyordu ve ben peşinden giden taraf oluyordum gene ayrıldı, ama bu sefer gitmiyorum peşinden. Siz ona çok vazgeçilmez olduğunu hissettirmişsiniz veya karakter yapısı böyle sonradan ortaya çıktı.

Empati yapayan adamlardan ne koca ne sevgili olur...Bunu bilir bunu söylerim...Sadece zaman kaybetmekle kalmıyor, hayat enerjinden de götürüyor...Bundan sonraki ilişkilerinde enerjin ve toleransın kalmayacak

Empati yoksunu, Narsist gibi geldi bana. Tek diyeceğim evlilik konusunda çok dikkatli ol.

yıl 2023 bir kaç ay önce ilişkimi bitirdim çok güç ve zor bir karardı ama hayatta kalma dürtüsü ile bir anlık yaptım bunu. bunuda beni belli süredir ağır hasta olduğuma inandırdığı için başladığım psikoterapiye borçluyum kendi ayağına sıkmış oldu. evliliğe gidilmedi ve evet haklıymışsınız kendisi muhtemelen bir narsistti. bu konuda geçenler iyi günlerimmiş meğer. sonrasında neler çektiğimi bir bilseniz...

Kimse düzelmez , zaten bir kişiliği var ve bu kişiliği ortada
narsist olduğunu anlamam çok geç oldu halbuki biri bana o zamanlar söylemiş yorumlarda dikkat et diye ama nedense gözüme çarpmamış o zamanlar bilinen bir kişilik yapısı değildi pek ve evet düzelmeyi kenara koydum aksine cok kötüye gitti meğersem gerçek yüzüymüş son zamanlar özellikle

X