Izmir///35

Değerli arkadaşlarım yönetimin almış olduğu yeni kararlar doğrultusunda selam,günaydın ,iyigeceler ,hoşçakalın gibi mesajlar silinecektir.Teşekkür etmek istediğiniz mesajlara lütfen teşekkür butonlarını veyahut terazi resmindeki rep butonlarını kullanınız
Anlayışla karşılayacağınıza inanıyor ve sizlere bol neşeli muhabbetler diliyorum.
sevgiyle kalın.a.s.

bensiz olurmu emezcim ya ha birde 60 lık annemide 40 lık diye yutturacaktık şekerim.

ya ne zor evde 3 erkeğe bakmak sorumluluk almak sabah kursa gidiyorum akşama yemek ne yapıcam diye düşünüyorum annem gelsede kurtulsam:)evlilik çok zor bir iş sorumluluk ister buda bende yok bunu anladım tatlicadiarzu inanılmaz yorgunum yaaa sizleri seviyorum ve çok özledim Şeniz

ya ne zor evde 3 erkeğe bakmak sorumluluk almak sabah kursa gidiyorum akşama yemek ne yapıcam diye düşünüyorum annem gelsede kurtulsam:)evlilik çok zor bir iş sorumluluk ister buda bende yok bunu anladım tatlicadiarzu inanılmaz yorgunum yaaa sizleri seviyorum ve çok özledim Şeniz

redrose bende derdim aa işte şöle yaparım şöle yaparım ablam da demişti karşıdan kolay gibi görünüyor ama adam yok peşinde çocuk yok paçanda ev işleri dış işler akşam yemekleri yok ani misafirler bide kadının çalıştığını düşün v.s v.s tatlicadiarzu off yazarken yoruldum kadınlar daha nelerin üstesinden geliyor işte bunlarla karşı karşıya kalınca hayat başlıyor işte kadınlar bu yüzden erkeklerden daha dayanıklı :teselli:

bu arada bozyaka ssk hastanesinde yatan hastamız esme ekincin kana ve trombosit ihtiyacımız hala devam etmekte lütfen sizlerde çevrenizdeki eşinize dostunuza tanıdıklarınıza bizim için söylemeyi ihmal etmeyin lütfen belki sizin tanıdıklarınızın arasında duyarlı birileri vardır ve bağış formu dolduruken esme ekinci adını yazmasını hatırlatın verilen kan veya trombosit hemen taze olarak hastamıza aktarılacaktır ilginize şimdiden teşekkürler

redrose bende derdim aa işte şöle yaparım şöle yaparım ablam da demişti karşıdan kolay gibi görünüyor ama adam yok peşinde çocuk yok paçanda ev işleri dış işler akşam yemekleri yok ani misafirler bide kadının çalıştığını düşün v.s v.s tatlicadiarzu off yazarken yoruldum kadınlar daha nelerin üstesinden geliyor işte bunlarla karşı karşıya kalınca hayat başlıyor işte kadınlar bu yüzden erkeklerden daha dayanıklı :teselli:

değer bilinsek keşke :1hug:

emelciğim listeye beni eklememişsin.ben hangi toplantıyı kaçırdımki bunu kaçırayım dimi ama aaaa. hiç bensiz olurmu
ama nasıl gidiyoruz ve nerde toplanıyoruz.ben biraz ayrı kaldımda kk dan.ondan yani şeyettiremedim canımcım...:1shok:

emelciğim listeye beni eklememişsin.ben hangi toplantıyı kaçırdımki bunu kaçırayım dimi ama aaaa. hiç bensiz olurmu
ama nasıl gidiyoruz ve nerde toplanıyoruz.ben biraz ayrı kaldımda kk dan.ondan yani şeyettiremedim canımcım...:1shok:

kusura bakma canım ya. işyerinden kısa aralıklarla girdiğim için atlamışım. hemen ekliyorum.

Wishne
Minasera
Banuşka
Nazlı
Laale
My Way
Sessizce
Mihrace
Chatlak
Ayşenur
Peri

unuttuğum yada eklenmek isteyen var mı?

emelciğim nasıl gideceğiz ve kaçta nerede toplanacağız yazarsan güncel kalsın canım benim gibi seyrek girenler için bilgi olsun...

bir gülüşün var bu bana yeter bir bakışın var dünyaya bedel ey güzeller güzeliiiiii ey melekler meleğiii söyle bana kimsin sen kaşına gözüne vurulduğumu boyuna postuna hastayım onun ey çapkınlar çapkını ey sultanlar sultanı söyle bana kimsin sen tepeciklimi kuruçaylımı kasımpaşalımı menemenlimi ey güzeller güzeliiii ey melekler meleğiii söyle bana kimsin sen haydeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kop kop koppppp :dance:

bugün kıpır kıpırımmmmmmmm bu sözler çılgın cemal roman havası sezenden sonra çıkardığı süper bir şarkı dinleyin ablalarım yerimde duramıyorum :dance: :teytey:

İzmir'in kızları

Diyor ki Cahit Külebi:
İzmir'in denizi kız
Kızı deniz
Sokakları hem kız
Hem deniz kokar!
Peki nedir İzmir'in kızlarını ayrıcalıklı kılan? Hemen söyleyelim: Her daim bakımlıdırlar ama sadece dışı güzel değildir İzmir kızlarının, içleri de güzeldir. Akdeniz'in hemen dibinde yaşarlar; ama ne ani öfkelenir, ne hemen unuturlar. Bir de İzmir'in kızları hayattan alabildikleri kadar keyif almak ister. Alamazlarsa. .. 'Ziyanı yok bugün olmaz belki yarın' derler... Hayal gibidir biraz da İzmirli kızlar; her aradığında bulamazsın onları; her bulduğunda da alamazsın..

a.s.Kısa bir alıntıydı paylaşmak istedim... sevgilerimlee

Emel cim çok güzeldi teşekkür ederiz a.s.

Ayrıca İzmir'in kızları kültürlü, görgülü ve kalitelidirde... Sanal değil reel olduğumuz için biz birbirimizi biliriz dimi canım... Hepiniz çok değerlisiniz benim için... Geriye kalan herşey teferruat yerimseniben

Veeeeeeeeee sıra duyuruda;

19 Ocak Cumartesi günü, Forum Bornova'da buz pateni aktivitemiz vardır. Hepinizin katılmasını umuyorum. Böyle bişeyi kim kaçırmak istekiiiii :roflol:

Herzamanki gibi çoook eğleneceğimizi dip not olarak yazıyorum. Saat ve buluşma noktası konusunda birlikte karar veririz. Katılacaklar parmak kaldırsın...

23 Ocak 2008 Çarşamba Günü -Tıkınma Faaliyetleri Organizasyonu

İlk Grup Karşıyaka -Bornova Güzergahı
Kalkış Noktası : Bahriye Üçok Denmar Önü
Saat : 09.15
Yolcular : Minasera - Banuşka (2 kişi) -Nazlı ve Annesi -Peri -
Bu grup bindikleri servisi yönlendirerek Bornova Büyük Park Önündeki İş Bankasına geliyorlar .
Buradan kalkış noktası saati 09.30
Yolcular : My Way -Laale-Mihrace -Chatlak -Sessizce

İkinci Grup Balçova Güzergahı
Kalkış Noktası : Balçova Otobüsleri Son durağı
Saat :09.30
Yolcular : Wishne ve Grubu (7 kişi) - Aysenur ve Annesi -Minasera nın ablası

Listelere isim eklemek isteyenler hemen bana ulaşsın lütfen . Ayrıca He iki güzergahtan da (Balçova ve Karşıyaka)
bana birer grup lideri ismi ve telefonları verilsin.Ki kimseler yolda kalmasın. Ayrıca bu telefonlar şirketten organizasyon yetkilisi
tarafından aranıp, araçlar hakkında ve geliş hakkında bilgi verilecektir.

Emel cim çok güzeldi teşekkür ederiz a.s.

Ayrıca İzmir'in kızları kültürlü, görgülü ve kalitelidirde... Sanal değil reel olduğumuz için biz birbirimizi biliriz dimi canım... Hepiniz çok değerlisiniz benim için... Geriye kalan herşey teferruat yerimseniben

Veeeeeeeeee sıra duyuruda;

19 Ocak Cumartesi günü, Forum Bornova'da buz pateni aktivitemiz vardır. Hepinizin katılmasını umuyorum. Böyle bişeyi kim kaçırmak istekiiiii :roflol:

Herzamanki gibi çoook eğleneceğimizi dip not olarak yazıyorum. Saat ve buluşma noktası konusunda birlikte karar veririz. Katılacaklar parmak kaldırsın...

23 Ocak 2008 Çarşamba Günü -Tıkınma Faaliyetleri Organizasyonu

İlk Grup Karşıyaka -Bornova Güzergahı
Kalkış Noktası : Bahriye Üçok Denmar Önü
Saat : 09.15
Yolcular : Minasera - Banuşka (2 kişi) -Nazlı ve Annesi -Peri -
Bu grup bindikleri servisi yönlendirerek Bornova Büyük Park Önündeki İş Bankasına geliyorlar .
Buradan kalkış noktası saati 09.30
Yolcular : My Way -Laale-Mihrace -Chatlak -Sessizce

İkinci Grup Balçova Güzergahı
Kalkış Noktası : Balçova Otobüsleri Son durağı
Saat :09.30
Yolcular : Wishne ve Grubu (7 kişi) - Aysenur ve Annesi -Minasera nın ablası

Listelere isim eklemek isteyenler hemen bana ulaşsın lütfen . Ayrıca He iki güzergahtan da (Balçova ve Karşıyaka)
bana birer grup lideri ismi ve telefonları verilsin.Ki kimseler yolda kalmasın. Ayrıca bu telefonlar şirketten organizasyon yetkilisi
tarafından aranıp, araçlar hakkında ve geliş hakkında bilgi verilecektir.

İkinizide ayakta alkışlıyorum içimden geldi:hooray::hooray:19 ocak önce Emelle çocuklarımızı sınava götürüyoruz efendim ondan sonra muhteşem düşüşlerle karşınızda olacağız:roflol:naniknanik 23de nasipse erkenden kalkıp geliyoruz..Bende sizleri çok seviyorum..:asigim:

Nazlııııııııımmmmm bende seni kocamaaannn öpüyorum içimden geldi Şeniz

Anladın sen onu yerimseniben

Arkadaşlar bana gelen bir maili hepinizle paylaşmak istedim:

Expo2015 oylaması İzmir-Milano arasında!

İzmir kazanırsa 2015 yılına kadar 20 milyar dolarlık yatırım yapılıcak ve 30-40 milyon turist İzmir'i ziyaret edecek...

İzmirin kazanması için bir oyda sen kullan ve bütün tanıdıklarına bu maili (yazıyı) ulaştır.

Siteye girdikten sonra İzmir'i işaretleyin, yukarda yazan güvenlik kodu numara yada harfleri yazın ve vote yazısını tıklayın

Listemdeki herkese ulaştırdım.Umarım bu anketlerin bi etkisi olur ablacım,teşekkürlera.s.

pardon bacım büyük parkın önünde iş bankası mı var imiş??

Canım sanırsam Hayat Sinemasının karşısındaki İş bankasını demek istediler.
Bu arada ben gelemiyecem tıkınma buluşmasına..
Kusuruma bakmayın olur mu?
Acil bir işim çıktı.
Hepinizi öpüyorum..Şeniz

X