Izmir///35

Arkadaşlar bana gelen bir maili hepinizle paylaşmak istedim:

Expo2015 oylaması İzmir-Milano arasında!

İzmir kazanırsa 2015 yılına kadar 20 milyar dolarlık yatırım yapılıcak ve 30-40 milyon turist İzmir'i ziyaret edecek...

İzmirin kazanması için bir oyda sen kullan ve bütün tanıdıklarına bu maili (yazıyı) ulaştır.

Siteye girdikten sonra İzmir'i işaretleyin, yukarda yazan güvenlik kodu numara yada harfleri yazın ve vote yazısını tıklayın

İzmir %71 ile önde gidiyor şu an.Banucum çok teşekkürler.:1hug:
Ayrı bir başlık açsan daha çok oy gider İzmirimiz'e:1rolleyes:

Listemdeki herkese ulaştırdım.Umarım bu anketlerin bi etkisi olur ablacım,teşekkürlera.s.

İnşallah canım , duyarlı olduğun için teşekkürler....

Sanada teşekkür ederim Belissimocum...

İzmir 35 i daha çok ilgilendirdiği için buraya açtım. Nasılsa buradan iletiriz herkese, Jasmine in yaptığı gibi...

23 Ocak 2008 Çarşamba Günü -Tıkınma Faaliyetleri Organizasyonu

İlk Grup Karşıyaka -Bornova Güzergahı
Kalkış Noktası : Bahriye Üçok Denmar Önü
Saat : 09.15
Yolcular : Minasera - Banuşka (2 kişi) -Nazlı ve Annesi -Peri -
Bu grup bindikleri servisi yönlendirerek Bornova Büyük Park Önündeki İş Bankasına geliyorlar .
Buradan kalkış noktası saati 09.30
Yolcular : My Way -Laale-Mihrace -Chatlak -Sessizce

İkinci Grup Balçova Güzergahı
Kalkış Noktası : Balçova Otobüsleri Son durağı
Saat :09.30
Yolcular : Wishne ve Grubu (7 kişi) - Aysenur ve Annesi -Minasera nın ablası

Listelere isim eklemek isteyenler hemen bana ulaşsın lütfen . Ayrıca He iki güzergahtan da (Balçova ve Karşıyaka)
bana birer grup lideri ismi ve telefonları verilsin.Ki kimseler yolda kalmasın. Ayrıca bu telefonlar şirketten organizasyon yetkilisi
tarafından aranıp, araçlar hakkında ve geliş hakkında bilgi verilecektir.

Arkadaşlar lütfen herkes kesin bişey bildirsin . Daha sabah sayı verdim . Koskoca servis ayarlandı .Zor durumda kalıyorum ya :1no2:

Which City Should Win Expo2015 ?
Vote Pool !
Vote For Izmir

71 % 98819
Vote For Milano

30 % 41361

oy oranlarında ki farka bakar mısınız bende oyumu kullandım banuşum tşkler
a.s.

bende bir arkadaşımdan gelençok hoşuma giden bir maili paylaşmak için kopyalamıştım sayfaya gelince bir önceki mesajda verildiğini gördüm yinede benimki biraz farklı olduğu için ekledim

*Eğer "kordon" dendiğinde aklınıza elektrikli ev aletlerinin dışında bir yer ismi geliyorsa,

* "Körfez Kokusu" nedir biliyorsanız.

* 35 ve 35,5 kavramları size bir şey ifade ediyorsa,

* "Gevrek", "Çiğdem", "Domat", "Nohut" gibi kavramları kullanıyorsanız,

* "Boyoz" kelimesi size bir şeyler hatırlatıyorsa,

* "Arapsaçı","Turpotu", "Dalagan", "İstifno"," Ebegümeci", "Denizbörülcesi" nedir, biliyorsanız,

* Konuşurken arada bir diliniz istemeseniz de

*"geliyom""gidiyom""gelcem""yapcam""etcem� şeklinde sürçebiliyorsa,

* Gördüğünüz her gökdeleni Hilton'la kıyaslıyorsanız,

* Park, trafik sorunu ve karakış nedir? Bilmiyorsanız,

* Kar görmek için Sabuncubeli'ne ya da Spil'e gittiyseniz,

* Zeybek havası duyduğunuzda içiniz cız edip kalkıp oynayasınız geliyorsa,

* Kumru"nun aslında bir kuş olmadığını ve çok da lezzetli olduğunu biliyorsanız,

* Hıdrellez denince sokaklarda yakılan ateşler aklınıza geliyorsa,

* Sıcakkanlıysanız,

* Paraşüt kulesinden atladıysanız,

* Fuardaki gölde kuğulara bindiyseniz

* Hiçbirzaman biryere geçkalma korkusu yaşamadıysanız

* İnsanlar size bir düşman gibi bakmıyorsa,

* Hayatınızın önemli bir bölümü belediye otobüslerinde geçtiyse,

* Nisan-Ekim ayları arasında hafta sonlarını Güzelbahçe,Seferihisar,Çeşme,İnciraltı, Sahilevleri, MKaraburun, , Kuşadası, Dikili, Foça'da geçiriyorsanız,

* Çocukken Kemeraltında kaybolduysanız,

* Babanız "Biz çocukken Konak'ta denize girerdik" hikâyeleri anlatıyorsa,

* Bir kere bile YKM önünde buluşup sinemaya gittiyseniz

* Kuşadasına "Ada" diyorsanız

* Mahsun Kırmızıgül ile Alişanı ayırt edemiyorsanız?

* Montrö ve Lozan size avrupa şehirlerini hatırlatmıyorsa

* Otobüste size biletini ya da kentkartını veren kişi karşılığında para almamakta ısrar ediyorsa

* Yolda biriyle çarpışınca diğerinin hatası olmasına rağmen reflex olarak gülümseyi ilke edindiyseniz izmirlisinizdir

Arkadaşlar lütfen herkes kesin bişey bildirsin . Daha sabah sayı verdim . Koskoca servis ayarlandı .Zor durumda kalıyorum ya :1no2:

Tekrar söyleyeyim o zaman Emezciğim, ben gelemiyorum..
Haberiniz olsun..
Öperim..Şeniz

23 Ocak 2008 Çarşamba Günü -Tıkınma Faaliyetleri Organizasyonu

İlk Grup Karşıyaka -Bornova Güzergahı
Kalkış Noktası : Bahriye Üçok Denmar Önü
Saat : 09.15
Yolcular : Minasera - Banuşka (2 kişi) -Nazlı ve Annesi -Peri -
Bu grup bindikleri servisi yönlendirerek Bornova Büyük Park Önündeki İş Bankasına geliyorlar .
Buradan kalkış noktası saati 09.30
Yolcular : My Way -Mihrace -Chatlak -Sessizce

İkinci Grup Balçova Güzergahı
Kalkış Noktası : Balçova Otobüsleri Son durağı
Saat :09.30
Yolcular : Wishne ve Grubu (7 kişi) - Aysenur ve Annesi -Minasera nın ablası

Listelere isim eklemek isteyenler hemen bana ulaşsın lütfen . Ayrıca He iki güzergahtan da (Balçova ve Karşıyaka)
bana birer grup lideri ismi ve telefonları verilsin.Ki kimseler yolda kalmasın. Ayrıca bu telefonlar şirketten organizasyon yetkilisi
tarafından aranıp, araçlar hakkında ve geliş hakkında bilgi verilecektir.

kızlar liste yine düzenlendi. Karşıyaka-Bornova güzergahına ek alabiliriz. Ama Balçova tamamdır. Balçova durağı lideri Wishne ablam , Karşıyaka durağı lideri Minasera ablam dır.Yolcuları onlar toplucekkkk sırnaşık şey

Veeeeeeeeee sıra duyuruda;

19 Ocak Cumartesi günü, Forum Bornova'da buz pateni aktivitemiz vardır. Hepinizin katılmasını umuyorum. Böyle bişeyi kim kaçırmak istekiiiii :roflol:

Herzamanki gibi çoook eğleneceğimizi dip not olarak yazıyorum. Saat ve buluşma noktası konusunda birlikte karar veririz. Katılacaklar parmak kaldırsın...
[/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]

Herhangi bir şey söylememe gerek varmı?:dance:a.s.

19 ocak cumartesi buz patenine geleceklerin listesi aşağıda... Katılmak isteyen haber versin... Buz pateni öncesinde İkea nın restaurantında yemek yeriz muhetmelen.

Minasera
Myway
Nazlı ve Doğa
Emez ve Cansu
Strawberry
Göözde
Peri
Banu

slm bendee izmirliyim izmirde doğdum izmirde büyüdüm ve hala büyümeye devam ediyorum İZMİRLİYİM ohhh bee

banuşum bende gelebilirim sanırsam ama hala sanma aşamasındayım :)))

banuşum bu paten işini sömestr tatilinde yapsak olmazmı ???:çok üzgünüm:
ben fena halde gribim,ogüne kadar iyiyleşebilirmiyim bilmiyorumsenağlamasenağlama...beter olmıyım sonra buzun üstünde.:1hug:

çivi çiviyi söker güzelimmmmmmmmmmmmmsırnaşık şey lülülülülülü

çok fenayıım emelcim çooooksenağlamasenağlama...hem alerji oldum hem grip sen düşün artık halimi...iyleşmeye çalışcam.toparlanırsam zaten kaçırmam bu şahene olayı.yada çekersiniz resimleri burdan seyrederim artık:çok üzgünüm:
ama çok ısrar ediyosanız grip mikrobumuda getireyim gelirken gezmeye:roflol::roflol:tanışmış olursunuz kendisiyle:dance::dance:

getir güzelim mikrobunu .sen de gel mikrobun da . mikrop mikroba bişi yapmaz. ben 3 haftadır gribim. geçcek diye bekleme sakın. salya sümük devam aynen senağlama

Bende izmirliyım ama malesef almanyada doğdum ve burda büyüyüorum sadece yazınları gele bılıyorum ızmıre... Ama yakında ınşallah temelı gelıcem türkıyeye sadece şu stajımın bıttmesını beklıorum 1.5 sene kaldı:KK43: bıktım burdan kızlar gercekten almanyada hayat yok vallah ........ :KK43::1no2:

banuşum bu paten işini sömestr tatilinde yapsak olmazmı ???:çok üzgünüm:
ben fena halde gribim,ogüne kadar iyiyleşebilirmiyim bilmiyorumsenağlamasenağlama...beter olmıyım sonra buzun üstünde.:1hug:

oyun bozanlık yapmayalım please!!!!:eek:klava::eek:klava:

sen gel biz mikroplarını aramızda paylaşırız :roflol::roflol:

Bu arada ablaların birtanesi ve en fıstığına emeklilik hayatının ilk gecesinde öpücükler yolluyorum.a.s.a.s.a.s.

Ablaların en tatlısı gelen günlerin sana sağlık,huzur,mutluluk vede bol para getirsin.tamamından bizde faydalanalım inşallaaaaaah :roflol::roflol:

Buz pateninde son durum :

Minasera
Myway
Nazlı ve Doğa
Emez ve Cansu
Strawberry
Göözde
Peri
Banu
Miharace
Suveda
Suevea (izleyici olacağını sanıyor ama ben kandırırım onu :p)

Aylincim senin grip olayını esgeçiyorum gerekirse yataktan kaldırırım jeyyar Hem senin en iyi ilacın bizleriz canım.:teselli:

X