Izmir///35

Veeee gelelim bu günün önemine;

Bugün 15 Ocak 2008 salı,

Hem kendi hem kalbi güzel olan, hayatımda tanıdığım en sevgi dolu insan, birtanecik Minasera ablamız emekli oldu.

Çalışma hayatını bitirip bizlerle birlikte bol bol gezeceği yeni bir hayata başladı yerimseniben
Daha sık görüşeceğimiz için kendi adıma çok mutluyum.

Ablacım iyi ve kötü her günümde hep yanımda olduğun için teşekkür ediyorum. İyiki varsın! Seni çook seviyorum. Herzaman sevdiklerinle birlikte mutlu ol inşallah.

a.s.Banuşkacığımın dileklerine katılıyorum... seval ablacım hayırlısı olsun... seni seviyorum canım ablam...a.s.

sevgili minaseram,güzel ve tatlı kadın:) emekliliğin hayırlı olsun canımmmmm.sana bundan sonrasında hep beraber dostlarınla beraber oalabileceğin güzel ve sağlıklı gezmeler bitanecim.seni seviyorum tatlı arkadaşım benim.

emezcim canım benim sakin ol tatlım :)))))) geliyoruz ya ne kızıyosunnnnnn. öpücükler şekercim güzel arkadaşım benim.

ha bu arada biraz bunalımdayım pek uğrayamıyorum. nede olsa kalbi artık tamamen kırık bir kadınım ben:KK43:(((((((( anladınız siz onu canlarım. o yüzden kafa pek yerinde değil artık idare edin beni bu aralar. neyse artık bundan sonra banucum, minam,ve benim olan bir şarkı vardı işte artık tamamıyla o şarkıya adapte olmuş durumdayım. bunuda anlaı bizim kızlar:KK43:(((((

ha bu arada biraz bunalımdayım pek uğrayamıyorum. nede olsa kalbi artık tamamen kırık bir kadınım ben:KK43:(((((((( anladınız siz onu canlarım. o yüzden kafa pek yerinde değil artık idare edin beni bu aralar. neyse artık bundan sonra banucum, minam,ve benim olan bir şarkı vardı işte artık tamamıyla o şarkıya adapte olmuş durumdayım. bunuda anlaı bizim kızlar:KK43:(((((

İnanmıyorum:1no2::1no2:Anladık seni bitanem..Ama biliyorumki benim canlarım dünyanın en güzel şeylerini hakkediyorlar..Birşeyi belirtmek istiyorumki oda bizler birbirimizden güç alıyoruz bundan dolayı idare etmek düşüncesi yerine seninle olmak düşüncesini öneriyorum..Birlikte birçok şeyi çözümlüyoruz değilmi güzeller güzeli ablam eh bunuda hep birlikte aşarız neler yaşanmadıki bunuda sen anladın!!!

Ve devam edelim Canımız,birtanemiz ablamız emekli oldu..Bir zamanlar hayalini kurduğu herşeyi Allahım ablama nasip etsin..Aslında bize göre düşünüyorum ve çok mutluyum bizlerle daha çok olabilecek:hooray:
Öyle güzel bir kalbin varki ablam herşeyin en iyisi en güzeli hep seninle olsun..Çocuklarınla yeni bahara hoşgeldin..Bu bahar içimden geleni yazıyorum sana huzur getirecek..Herkezin derdine koşan ablamıza Allahımda çok büyük mükafatlar verecek buna inanıyorum tüm kalbimle..Seni Çok Seviyorum Ablam:asigim:

canım arkadaşım minacım,emeklilik hayatın ,hayırlı uğurlu ,olsun ,allah ,güle güle yemek ,nasip etsin,iyiki sizleri tanımışım,hayatının bu döneminde herşey senin istediğin gibi olsun ,inşallah

Minacığım kalbi güzel arkadaşım.yeni ve özgür hayatında sana hayatın, hayattan istediğin tüm güzellikleri yaşatması dileğimle.herşey gönlünce olsun.Tümsevdiklerinle güzel bir yaşama merhaba demek...İyi yaşa, mutlu ol ve hep gül...:nazar:a.s.öpüyorum seni

Güzel arkadaşım benim bak artık biz kafamıza Alexander marka tokadan başka bişi takmıyoruz :roflol:
Hayatda kendimizden, sevdiklerimizden ve sağlığımızdan önemli hiçbirşey yok. Üstelik yalnızda değilsin bizler varız her zaman sana baston olmaya gönüllüyüz.
Ne demişler; sevene canım feda sevmeyene elveda....
Hayat devam ediyor sen bize takıl bak nasıl eğlenicez, herşeyi unutacaksın.
Gemileri yaksakda önümüzde çok daha güzel limanlar var yerimseniben

:nazar:

Güzel arkadaşım senin kalbini kıran inanki kendi de kırırlır :eek:klava:.Biliyorsun bende bir zamanlar çoook üzülmüştüm senağlama ama inanki zamanla acılar ve üzüntüler hafifliyor ve hatta bitiyor.Hayattan tat almaya bakmalıyız bitanem.Kimsenin bize haketmediğimiz acıları yaşatmaya hakkı yok buna izin vermemeliyiz değilmi ama yaaa... öpüyorum seni kocamannnnŞeniz

ayşenucum tahmini olarak yazıyorum... bende aynı bunalımlı günleri geçirdim...umarım senin atlatmanda benim kadar kolay olur... ha bide bişey diyecem kızlarrrrrr bana kısmet cıktı..:)
ne güldüm ama kendimi 18lik gibi hissettim..a.s.
sizleri seviyorum iyiki varsınız...:nazar::nazar::nazar:

Güzel gözlüüüm seni üzenin hayatından bundan sonra hayırmı gelir,acıyorum o zavallıya...
bu gün bundan sonraki hayatımızın ilk günü arkadaşım.Yeni çekiliş,yeni bilet değilmi ama...:roflol::roflol:
banuşkam doğru söylemiş hatta tokayıda boşver kısa saç en iyisi.:roflol::roflol:C.tesi olayı detaylandırırıza.s.a.s.

Sessice hanımcığım c.tesi sizin olayınızıda detaylandırmak isterim şahsen meraktan çatlıycaaaaam

MyWaYcım ne yazıkki bu cumartesi gelemiyecem...ay ne güldümmmmm....çarşambaya inşallah anlatırım....

MyWaYcım ne yazıkki bu cumartesi gelemiyecem...ay ne güldümmmmm....çarşambaya inşallah anlatırım....

nedenmiş bakeeeem.:sm_confused: gel gel seni de kaydırırız buzlarda .kaymazsan bile benimle bir olur kayıp bir tarafını kıranlara yardım edersin :roflol::roflol:

tam dicektim ki çarşambaya noluuyyooz hoop diye sonra hatırladım :roflol::roflol:

Güzel arkadaşım benim bak artık biz kafamıza Alexander marka tokadan başka bişi takmıyoruz :roflol:
Hayatda kendimizden, sevdiklerimizden ve sağlığımızdan önemli hiçbirşey yok. Üstelik yalnızda değilsin bizler varız her zaman sana baston olmaya gönüllüyüz.
Ne demişler; sevene canım feda sevmeyene elveda....
Hayat devam ediyor sen bize takıl bak nasıl eğlenicez, herşeyi unutacaksın.
Gemileri yaksakda önümüzde çok daha güzel limanlar var yerimseniben

:nazar:

yasakkelime gidene bay bay tatlim.. senin o kirik kalbine ölürüm ben...canimsin..banuskamin dedigi gibi guzel gozlerin hic bir zaman solmayacak bunu asla unutma...ooo..ne acilar gorduk gecirdik yıkılmadık dimdik ayaktayiz..hep derim allah caresiz hastaliklar vermesin ....kirilan kanatlar onariliyor hatta biliyormusun daha da gür geliyor yerine...cumartesi seni varya opucuk manyagi yapmayan minaya yaziklar olsun...seni seviyorum hep sevcem..iyiki varsin ve hep de olacaksin

canlarim emekliligimi kutlayan sizlere gonul dolusu sevgilerimi sunuyorum..hepinizi seviyorum..sagolun var olun...allah isiklarimizi hic sondurmesin.dostluklarimiz pazara kadar degil mezara kadar olsun.....

annemmmmmmmmmmmm annişimmmmmmmm hayırlı uğurlu olsun emekliliğinde sağlıklı huzurlu mutlu günler geçirmeni diliyorum Şeniz

anammmmm bende sizler sayesinde güç aldım canım acıyor ama geçicek hakkımızda hayırlısı olsun sizleri seviyorum

dipnot: cumartesi gelip gelmeyecğim hiç belli değil bu yüzden haber vermiyorum size biliyorsunuz annemler hala yok 3 erkeğe bakıyorum ve sadece cumartesi günü evdeyim evi temizlicem yemek yapıcam sizleri fotoda görücem artık Şeniz

canlarim emekliligimi kutlayan sizlere gonul dolusu sevgilerimi sunuyorum..hepinizi seviyorum..sagolun var olun...allah isiklarimizi hic sondurmesin.dostluklarimiz pazara kadar degil mezara kadar olsun.....

ablaların gülüüüüüüü Şeniz Emekliliğin hayırlı olsun. Kaldırcaktım bu sabah yataktan saat 7de ama kıyamadım sana :asigim: Allah dilediğince güzel emeklilik günleri nasip etsin.:1hug: Allah tez zamanda bana da nasip etsin amin tatlicadiarzu

Dip not: Var ya bensiz haftaiçi bir yere gidin istifa eder üstünüze kalırım. beni ve ailemi bakmak zorunda kalırsınız hiç anlamam ona göre senağlama

X