Düğün İzmir de düğün yapanlar ya da yapacaklar buraya!!!

kızlar izmir narlıdere inciraltı tarafında yer bakanlara yardımcı olabilirm biz narlıdere sporyum garden tuttuk yemekli içkili fiyat çok cazip yalnız bir duyum aldım inciraltında biçokyer tapusuz olduğu için yıkılmayla karşı karşıya bilginiz olsun iyice araştırın öyle kapora verin yanmasın...

kızlar benım dugumunde nısanda olcagı ıcın kapalı mekan tuttuk..bornovada aydemır plazada olucak .cok hos bıryer.eyer kapalı mekan dusunenler varsa tavsıye ederım..

kızlar benım dugumunde nısanda olcagı ıcın kapalı mekan tuttuk..bornovada aydemır plazada olucak .cok hos bıryer.eyer kapalı mekan dusunenler varsa tavsıye ederım..

slm hayırlısı olsun ne kadara tuttubuz acaba? kızlar birde alsancakta tcdd lokalinde düğün yapan yada yapıcak olan varmı?

kızlar biz bornovada oturuyoruz.narlıdere balçova uzak bize.pınarbaşı çok dipdibe pahalı park problemi var.hem uygun hem güzel kır düğünü yapabilceğimiz mekan yokmu?fikir verin hadiii:80:

merhaba kızlar bende kısmetse temmuzda evleniyorum.konak yada narlıdere polis evinde düğüne giden varmı hiç? orayı düşünüyoruz biz? yemekli olmıycak malesef ama güzel bi yerde olsun istiyorumm.. kısmet..:KK3:

kızlar biz bornovada oturuyoruz.narlıdere balçova uzak bize.pınarbaşı çok dipdibe pahalı park problemi var.hem uygun hem güzel kır düğünü yapabilceğimiz mekan yokmu?fikir verin hadiii:80:

ben de bornova da oturuyorum ve dediğin gibi pınarbaşı var ancak orayı ben de hiç beğenmiyorum. kır düğünü olarak seçeneğimiz çok az. yok bile ya da ben bilmiyorum. ben 2 yer konusunda kararsız kalmıştım. birincisi mavi yeşil diğeri ise otel ege sağlık ( anemon otel). biz de anemonda karar kıldık. kır düğünü değil ama havuz başı çık şık bir yer. fikir vermek istedim.

arkadaşlar ben pınarbaşı rose düğün salonunda evlenmiştim çok memnun kaldım. www.rosedugunsalonu.com.tr
sitede gördüğünüz herşey gerçekleşiyor
2009 temmuzda evlenmiştim yine olsa yine orda evlenirim.
kesinlikle tavsiye ediyorum:KK19:

Son düzenleme:
slm hayırlısı olsun ne kadara tuttubuz acaba? kızlar birde alsancakta tcdd lokalinde düğün yapan yada yapıcak olan varmı?

canım bız 3500 nakıt e tutuk pazar gunu oldugu ıcın tabı daha ucuz.normal fıyatları 4500 ..nakıt olunca vede pazar gunu olunca daha uyguna geldı...ama ben cok beyenıyorum orayı.arkadasımın nısanı orda oldu.hersey kusursuzdu.tavsıye ederım..

kızlar biz seferihisarda clup atlantik resort oteli tututuk.çok güzel bi yer havuz,koy,deniz,çimen,tarihi yapılar hepsi aynı anda mevcut.düğün yeri tepede tüm deniz ayaklarınızın altında.anfi tiyatro şeklinde deiz kenarında diskosuda var.düğünden sonra eğlenmeye gitmeye bile gerek yok direk diskoya inersiniz.güzel olan bi yeride o kadar güzel doğal ftograf çekilecek yerleri var ki herşeyiyle mükemmel.ben biraz ince elerim sık dokurum seçiciyimdir güvenin zevkime eğer düşünürseniz orayı googledan bakın resimelrine hülya hanımla iletişime geçin.bizim düğünümüz yemekli olacak ve fiyatlarıda diğer üdğün salonlarıyla aynı hiç fark yok.otel diye öyle pahalı olacak diye düşünmeyin.kişi başı fiyat menüye göre değişiyor ama 55-60 arası arkadaşlar:KK8::KK8:

Kızlar kısmetse bende 11.11.2011 de evleniyorum ama henüz yer belli değil. DOğal olarak Kapalı mekanlara bakıyoruz. Tepekule ve Balçova Termal oldukça pahalı geldi,göl gazinosu da çok karanlık,Altınbalık restaurant ve aydemir plazanın da mekan düzenlemelerini beğenmedim. Bİrlik Otelin Kapalı kısmı ile Bahhçe club arasında kaldım. Yardımcı olursanız çoook sevinirim. :79::80:

slm kızlar benimde düğünüm 5 eylül de inciraltı köprüsü yanında şamdan da olacak. Daha önce düğüne giden varsa yorumları bekliyorum. Ben kır düğünü istiyordum. Kumrucu izzet(izzet garden ) da cok güzel aslında ama cok pahalı cok bir farkı oldugunu düşünmüyorum.

Son düzenleme:
slm kızlar benimde düğünüm 5 eylül de inciraltı köprüsü yanında şamdan da olacak. Daha önce düğüne giden varsa yorumları bekliyorum. Ben kır düğünü istiyordum. Kumrucu izzet(izzet garden ) da cok güzel aslında ama cok pahalı cok bir farkı oldugunu düşünmüyorum.

selam kızlar bende şamdanın yanında olan park balpayı tutmak istiyorum ama şamdanı da beğendim ne kadara tuutunuz acaba ???

selam kızlar bende şamdanın yanında olan park balpayı tutmak istiyorum ama şamdanı da beğendim ne kadara tuutunuz acaba ???

Şamdan haftaiçi 2500 e anlaştık ama 3 ay oluyo orayı tutalı. Haftasonu 3000 yada 3500 dür cnm.balpa da güzel aslında ama ben şamdanı daha çok beğendim.

Canım pınarbaşı,altındağ,bornova dışı her yer olabilir.Maliyeti güzelliğine göre değişebilir,düğün salonu güzel olursa verilebilir.Ayrıca şu an için kır düğünü düşünüyoruz,İnciraltı hamak ve buca gölete baktık beğenmedik.

ben buca şirinyerde bahhcee de yapıyorum orayada bak istersen birde cennet vadisi var

valla arkadaşlar biraz geç oldu belki ama benim düğünüm inciraltı le jardın kır düğün salonunda oldu arkadaşımın düğünü için gidip tesadüfen keşfettim inciraltındaki küçücük bahçeleri salon diye yutturmaya çalışanlara inat kocaman bir salon ferah çok şatafatlı bir görüntüsü yok gibi geliyor ilk önce ama çok cici düğünler yapıyorlar tam bir aile işletmesi,mütevazi..biz okulda ki 4-5 öğretmen birbirimizin düğününde keşfettiğimiz bu yer sayesinde istediğimiz gibi bir gece geçirdik .remziye hanım ile görüştük fiyatları da makul (en azından bize öyle geldi:))biz pasta kola anlaşmıştık (pastaları günlük taptaze :))ne bileyim düğün arefesinde sizi anlıyorum keseyi de düşünmek lazım ama güzel bir düğünüm olsun diyorsanız bi görüşün isterseniz....

merhaba kızlar bende kısmetse temmuzda evleniyorum.konak yada narlıdere polis evinde düğüne giden varmı hiç? orayı düşünüyoruz biz? yemekli olmıycak malesef ama güzel bi yerde olsun istiyorumm.. kısmet..:KK3:

Bemim 20 kasımda konak polis evinde canım düğünüm. Mekan harikaa:KK69:
İnşalah her şey gönlümüzce olur.

valla arkadaşlar biraz geç oldu belki ama benim düğünüm inciraltı le jardın kır düğün salonunda oldu arkadaşımın düğünü için gidip tesadüfen keşfettim inciraltındaki küçücük bahçeleri salon diye yutturmaya çalışanlara inat kocaman bir salon ferah çok şatafatlı bir görüntüsü yok gibi geliyor ilk önce ama çok cici düğünler yapıyorlar tam bir aile işletmesi,mütevazi..biz okulda ki 4-5 öğretmen birbirimizin düğününde keşfettiğimiz bu yer sayesinde istediğimiz gibi bir gece geçirdik .remziye hanım ile görüştük fiyatları da makul (en azından bize öyle geldi:))biz pasta kola anlaşmıştık (pastaları günlük taptaze :))ne bileyim düğün arefesinde sizi anlıyorum keseyi de düşünmek lazım ama güzel bir düğünüm olsun diyorsanız bi görüşün isterseniz....

merhaba nevaa2 benim de düğünüm olacak önümüzdeki yaz ve ilk bakmak istediğim yer le jardin ama benim bahsettiğim bayraklı tarafında olan,aynı yerden bahsediyoruz değil mi?anladığım kadarıyla sen baya memnun kalmışsın ama benim düğünüm 700 kişilik falan olacak,tavsiye eder misin?bir de fiyat olarak ne kadar mal oldu size acaba?cevaplarsan çok sevinirim teşekkürler

X