Düğün İzmir de düğün yapanlar ya da yapacaklar buraya!!!

kızlar inciraltı mercan restaurantda kır düğününe filan giden oldumu aranızda.orkestra filan nasıldır???

bızde seneye ağustos sonu ıcın narlıdere sporyum garden ı tuttuk hem kına hem dugun 4000 bulabıldıgımız en uygun salondu ıncıraltında olsun ıstedım ama fıyatlar 6.500 altına dusmedı hıc ama ben burayıda begendım sonuçta kır dugunu yanıı:KK16: 700 kişilik salon bız komple kapattık ama 350 kişilik olarak anlaştık herkes rahat rahat eglensın dıee:KK16:

merhaba kızlar bende kısmetse temmuzda evleniyorum.konak yada narlıdere polis evinde düğüne giden varmı hiç? orayı düşünüyoruz biz? yemekli olmıycak malesef ama güzel bi yerde olsun istiyorumm.. kısmet..:KK3:

benim ablamın düğünü narlıdere polis ewinde havuz başında olmuştu.çok şık bi yer kesinlikle tavsiye ederim ama biz extra çerez ve kuru pasta istemiştik bi de tabaklar plastik olmasın denilmişti 600 lira falan ödenmişti 3 yıl önce extralar için.bu yıl benim düğünüm war orayı düşünmüştüm ama maalesef hawuzbaşında yasaklanmış ve düğün yapılmıycakmış teras diye balkonu gösterdiler iğrenç küçücük bi bölüm zaten teras değil dediğim gibi balkon düşün öle bi yer.fiyatı çok uygun 3000 lira ama değmez =)

benim düğünüm için naci ustayı tuttuk narlıdere tansaşın hemen yanında.kır düğünü olcak 650 kişilik bahçeyi 200 kişi için tuttuk.alan çok geniş müthiş ilgilendiler v haftaiçi seçtik günü acaip ucuza geldi.balçova termale gittim gitmez olaydım 400 kişilik bi bahve minicik bi dans pisti normal bi menü için kişi başı 60-65 istediler.süsleme neredeyse hiç yok denecek kadar azdı.bnm tercihim naci ustadan yana oldu.olası bi yağmura karşı kapalı mekan garantisi,gelin yolu misafir yolu süslemesi,yer wolkanları,akşam yemeği menüsü(termalle aynıydı tek eksiği meyvesiydi) tek kişilik pastaları kişiye özel(maket pasta kesilicek ve dilim pasta olmayacak asla),dilek ağacı(gelen davetliler sizler için dileklerini yazıp ağaca asıyorlar,harika bi anı),led ışıklı balonlar,masalar için şamdanlı çiçek arajmanları,suplalar(hediye edildi.normalde extra ücret ödeniyor),gelin başı,kocaman bi bahçe,her masa için 2 garson bi komi ve herşeyden önemlisi son derece ilgili olan halkla ilişkilerdeki bayanlar (özellikle bayan istedim ki beni anlayabilsin) ve bunların hepsi 7500 lira.benim içime sindi herşey inşallah düğünümde güzel olur.

arkadaşlar slm.bende bornovada ouruyorum.bornova,inciraltı heryere baktık ama ya mekanlar içimize sinmedi yada sinenler çok pahalı geldi. bana yardımcı olabilirmisiniz kokteyl düşünüyoruz ve bütçemiz max 8bin. sizce güzel bir yer bulabilirmiyiz ? bordo yeşili biliyormusunuz atatürk stadının ordaki ?

arkadaşlar slm.bende bornovada ouruyorum.bornova,inciraltı heryere baktık ama ya mekanlar içimize sinmedi yada sinenler çok pahalı geldi. bana yardımcı olabilirmisiniz kokteyl düşünüyoruz ve bütçemiz max 8bin. sizce güzel bir yer bulabilirmiyiz ? bordo yeşili biliyormusunuz atatürk stadının ordaki ?

canım ben görüşmedim, nişanım için yer bakıyorum bende, cok arastırdım 1 aydır sehri garden da kokteyl yapıolarmış sadece görüştünmü orayla?

Koca sitede Mercan'da düğün yapan ya da düğüne katılan yok arkadaş :KK9:
İzmirde yaşayan çevrem orası lüks hatta biraz pahalı bir yer, orda düğün ooo inanılmaz vs diyor ama neden kimse evet biz orda evlendik demiyor anlamadım :21:

Kızlar biz nikahtan sonra mini düğün düşünüyoruz tabiki makul biyer olmali. Hayat parka gidicem bu hafta bornovada birdefuarda mini düğün yeri bilen varmı

Koca sitede Mercan'da düğün yapan ya da düğüne katılan yok arkadaş :KK9:
İzmirde yaşayan çevrem orası lüks hatta biraz pahalı bir yer, orda düğün ooo inanılmaz vs diyor ama neden kimse evet biz orda evlendik demiyor anlamadım :21:

kesinlikle düğün yapılmayacak yerlerden biridir Mercan neden mi?
ücretsiz denilen otoparkı aslında ücretlidir.
otoparktaki görevli parkeden herkesten para ister.
garsonları şefleri ve görevlileri bahşiş istemekten hiç ama hiç çekinmez
düğününüze işportacılar alınabilir ve düğün esnasında misafirlerinizin çocuklarına oyuncak v.b. şeyler yüksek fiyatlarla satılabilir.
içerde diğer bahçede düğün varsa müzikler kesinlikle karışıyor.
servis açılan masada 10 kişiden 5 kişiye tüm menü gelmişse şanslısınız demektir.
fiyat olarak yapılan hizmete oranla(yapılmayan da diyebiliriz) fiyatları fahiş.
düğün esnasında ödeme yapmış olmanıza rağmen gelip görüşmekten de çekinmezler.biz de düğünde kameralar çekerken getirip faturayı verdiler.
Allah düğün yapacakların yardımcısı olsun.

Düğün mekanı bakarken aslında tam ne istediğinize beklentinizin ne olduğuna karar vermelisiniz. Öncelikle kendinize ben nasıl bir düğün istiyorum diye sorun. Çünkü kötü düğün mekanı yok, kötü düğün diye bir şey hiççç yok :) ama hayalinizdeki düğüne uymayan düğün var. 2011 geliniyim. Ben ucuz, yemekli, az kişiyle bol bol oynayacağım bir düğün hayal etmiştim. 150 kişilik yemekli bir düğünüm oldu polis evinde. Yemekler, masalar herşey tam istediğim gibiydi ve en önemlisi müzik canlı söylendi fakat müzisyenlerin verdiği yemek arası o kadar uzundu ki insanlar pasta bile yemeden kalktılar. Düğünüm çok erken bitti. Ayrıca oyun pistinde yerler kayıyordu. Patinaj çekerek oynadıl :)))

Beyaz ev'i beğenenler olmuş arkadaşlar mekan çok uzak, girişi topuklu ayakkabı giymiş düğüne gelen konuklar için uygun değil, zemin ıslak toprak topuklar hep toprağa girdi ve düğünde düşmeyen hanım olmuyor :) müzikler canlı söyleniyor fakat berbat. Yakın akrabaşar olarak ayıp olmasın diye kalktık vallahi. Ben söylesem daha iyi oynatırdım o derece kötü :) be yerde ıslak toprağa çok aralıklarla taşlar koymuşlar düğünde yürürken kendimi hugo gibi hissettim vallahi düşmemek için eşime sıkı sıkı sarıldım.

İzmir konakı, tepekule gibi şık mekanlarda ise mekan ve yemekler güzel fakat müzik için düğün müziği değil yemek müziği olarak ya da fasıl düşünürseniz evett hoş olabilir.

Göletteki düğün salonları ile fuarda bulunan mekanların işletmenlerinin birçoğu Rumeli asıllı bu yüzden yemekli düşünmüyorsanız müzik harikaaa önerebilirim. Geç saatlere kadar kurtlarınızı dökebilirsiniz.

Düğün salonu seçerken merkeze uzaklık, ulaşım, müzik, salonun dekorasyonu, otopark alanı, mekanın zemini, hava şartları ve hatta işletmenine kadar araştırın.

Lamia var bir de gemide düğün :) sallanmaktan kimse oynayamamıştı gittiğim düğünde, çok çok az kişiyle fasıl eşliğinde bir kutlama yapacaksanız o zaman o da olur.

Valla hanımlar biliyorum ki hepiniz hayalinde bir düğün vardır ama benden size abla tavsiyesi :) nikah yapın toplayın paracıkları yakın akrabalarla gidin inciraltına kudurun :)) evlilikte, düğünden sonraki günler çok daha önemli. 2-3 yıl geçince düğün günü aklınıza bile gelmiyor vallahi :)) önemli olan yuvanızda mutlu olmanız.

Evleneceklere mutluluk diliyorumm herşey gönlünüzce olsun kızlar :*

Son düzenleme:
Pınarbaşı düğün mekanları da müzik olarak iyidir gelenleri oynatırlar :)) şık mekanşar da var aralarında fakat yemek olayına hiç girmeyin derim :)

Kır düğünü yapacak arkadaşlara şunu söyleyim Türkiye'de kır düğünü kavramı pek anlaşılmadığı için büyük mekanlarda kocaman yuvarlak masalarda karanlıkta otururken kendinizi piste uzaktann bakarken buluyor insan :) daha ufak mekanlarda ise sandalyenizi çekebilir misiniz? Diye sık sık rahatsız edilebilirsiniz. İzmirdeki düğünler de kır değil bahçe düğünü oluyor maalesef daha çok.

Havuz başı düğünleride konukların küçük çocukları için tehlikeli.

Yani demem o ki hepinizin bir hayali var biliyorum ama düğününüz hayalinizdeki düğünle uyuşmayabilir. Siz iyi araştırın yine de ama baktınız kötü çıktı amaan bugün benim düğünüm deyip kendi kendinizi eğlendirin :)

Hayatınızın en güzel anlarını, hayatınızın aşkıyla yollarınızı birleştirdiğiniz o mutlu akşamı, klasik bir düğünden öte bir peri masalına dönüştürmek, görkemli ve dillere destan bir düğünle evlenmek isterseniz, Ada Gazinosu İzmir’in en güzel düğün salonu !
Gösterişli ve son moda dekorları, en son teknoloji görüntü, ışık ve sistemleri ile ihtişamlı bir düğün için İzmir düğün salonları arasında uzun uzun düşünmenize lüzum bırakmadan, her şeyiyle mükemmel bir düğün garantisini sizlere vererek ilk tercihiniz olacak olan Ada Gazinosu, harika atmosferi ile de İzmir düğün mekânları arasında fark yaratıyor.

Birbirinden nadide ağaçlarla çevrili alan içerisindeki göl kenarında bulunan Ada Gazinosu, şık dekoru, görsel ayrıntıları ile unutulmayacak düğünlere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Kaliteli ikramları, deneyimli kadrosu ile kusursuz bir düğün için İzmir’in en güzel düğün salonu olan Ada Gazinosu düğün salonunda, yemekli düğün ve yemeksiz düğün seçenekleri sunuluyor. Ayrıca geniş kapasiteli otoparkı ile misafirlerinize rahat ve güvenli park olanağı tanıyor.

hımmm cok guzelmısss ozelllıktee yel degırmenınden el sallamak sonradan vıdeodan ızlemek ınsanı bırkez daha heyecanlandırır

allahım herkese kolaylık versın vede hayırlısını

anladım canım. o zaman nişanlın ile beraber yemekli mi yoksa kokteyl mi yapacağınıza karar verin düğününüzü ..
bu arada biz öyle çok yer gezdik ki. genelde fiyatlar 45-50-55 TL arasında kişibaşı. bizim düğünümüzü yapacağımız yerde de öyle çok pazarlık yaptık ki tolga bey ile fiyatı 30 tl ye falan çektik. bi git konuş derim :KK70:

Undomiel merhaba ,
Beyaz ev hakkında çok kararsızım çokta fazla bi yoruma ulaşamadım .Düğünün nasıl geçti memnun kalmışmıydın Beyaz evden .

Merhaba arkadaşlar
mekani istediginiz forma sokabildikren sonra bence cok da sorun degil neresi oldugu inanilmaz atmosferler yaratabilen organizasyon firmalari var insanin basi dönüyor gercekten.
Ya da bize denk gelen firma cok basariliydi
Yani kuru bir mekana dunyanin parasini vereceginize istediginiz mekani yaratmalarini saglamak c9k daha mantikli geliyor bana

Buraya yazıcağım hiç aklıma gelmezdi :KK70:
Biz de Dünya Barış Anıtı'nı tuttuk izmirde ben çok beğendim. Yalnız bütün yerler eylül dahil dolmuş bu yıl yapmak isteyenler acele etsin çünkü cidden yer yok şuan hiçbir yerde.
Benim daha nişanım yapılmadı ama düğün yerini tuttuk öyle de bir durum var :KK70:
Hem antalya hem izmirde yapacağız biz, hayırlısı herkes için.

Buraya yazıcağım hiç aklıma gelmezdi :KK70:
Biz de Dünya Barış Anıtı'nı tuttuk izmirde ben çok beğendim. Yalnız bütün yerler eylül dahil dolmuş bu yıl yapmak isteyenler acele etsin çünkü cidden yer yok şuan hiçbir yerde.
Benim daha nişanım yapılmadı ama düğün yerini tuttuk öyle de bir durum var :KK70:
Hem antalya hem izmirde yapacağız biz, hayırlısı herkes için.

dünya barış anıtı nerde pekı nasıl ortam fıyat

selam arkadaşlar bir arkadaşında dediği gibi mekani istediginiz forma sokabildikten sonra bence cok da sorun degil neresi oldugu inanilmaz atmosferler yaratabilen organizasyon firmalari var insanin basi dönüyor gercekten. biz bu şekilde yaptı. tavsiye edebileceğim yerler var. bir görüşün isterseniz. mutluluklar şimdiden. :)

X