Lazer Epilasyon izmir de lazer epilasyon yapan yerler

roxette

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
6
0
merhaba arkadaşlar ben izmir de güzel ve temiz bir yerde lazer epilasyon yaptırmak istiyorum, çok fazla batığım var ve bikini giydiğim de görülebilicek şekilde mosmor duruyor. Bildiğiniz temiz güzel ve kesin sonuç vericek bir yer varsa lütfen önerirmisiniz? Ayrıca lazer epilasyonun 10 sene içinde tekrar etme ihtimali varmış diye duydum, bir de iğneli mi daha kesin lazer mi bu konuda değişik söylentiler var deneyimli olanlardan önerilerini bekliyorum...

slm bu konuda bilgisi olan varsa ben de öğrenmek istiyorum. izmirde güüveilir bir eyer varmı?

izmir işini bilemem ama..tüm bacak ve genitale lazer yaptırdım..benimde alt bacak ve üst arka bacakta kıl dönmesi vardı..hatta genitalde de..bacaklarımda yok denecek kadar azaldı..genitale daha ilk seans yaptırdım ama memnun kalacağıma eminim..bacak ve koltuk altından memnun kaldım..merkez için ise daha önceden birileri gitmiş ve memnun kalmış yerleri tercih edin yani refarans alın :KK70:

canım ben şifa hastanesine gitmiştim yüzüm için memnun kaldım ama benim tüy ve cilt problemim vardı ama gerçekten memnunum hatta tavsiye edip yönlerdiğim bir çok insan oldu hatta onlar tam anlamıyla memnun kaldı kesinlikle iğneli epilasyon yaptırma çünki iğne her kıl için batılıyo (onuda denemiş biri olarak söylüyorum) ve şayet iyi bir yere denk gelmezsen seans uzusın diye kıl kölünden hariç yüzüne atış yapıyolar ve cildin mahvaluyo istersen telefon nosunu vere bilirim şifa hastanesinin bir görüş çünki epilasyonu dermolog yapıyor inşllh yardımcı olmuşumdur opuyorumnanaktan

canım ben şifa hastanesine gitmiştim yüzüm için memnun kaldım ama benim tüy ve cilt problemim vardı ama gerçekten memnunum hatta tavsiye edip yönlerdiğim bir çok insan oldu hatta onlar tam anlamıyla memnun kaldı kesinlikle iğneli epilasyon yaptırma çünki iğne her kıl için batılıyo (onuda denemiş biri olarak söylüyorum) ve şayet iyi bir yere denk gelmezsen seans uzusın diye kıl kölünden hariç yüzüne atış yapıyolar ve cildin mahvaluyo istersen telefon nosunu vere bilirim şifa hastanesinin bir görüş çünki epilasyonu dermolog yapıyor inşllh yardımcı olmuşumdur opuyorumnanaktan

tatlım seansı kaç tl ??

ben gecen sene gitmiştim çankaya şifa hast. diğer lazer epl. merkezlerine göre çok pahalı kalmıştı...ama hastahane olması ve uzman eşliğinde olması beni cezbetti...
bayram sonrasında yine gidip bi fiyat sorgulaması yapacağım...bilgi ednip yazarım burdan..

tatlım seansı kaç tl ??

ben yüzüm için gitmiştim canım oda 2 sene önceydi ama bölgeye göre değişiyor bitanem bikini bölgesi koltuk altı falan ccsnyrt ın da dediği gibi evet biraz daha pahalı gibi görüne bilir ama iyi bir yere gitmek istiyorsan fiyatlar aynı gibi canım en azından bi fiyat alırsın canım

merhaba arkadaşlar ben izmir de güzel ve temiz bir yerde lazer epilasyon yaptırmak istiyorum, çok fazla batığım var ve bikini giydiğim de görülebilicek şekilde mosmor duruyor. Bildiğiniz temiz güzel ve kesin sonuç vericek bir yer varsa lütfen önerirmisiniz? Ayrıca lazer epilasyonun 10 sene içinde tekrar etme ihtimali varmış diye duydum, bir de iğneli mi daha kesin lazer mi bu konuda değişik söylentiler var deneyimli olanlardan önerilerini bekliyorum...

öncelikle forumların biraz eski sayfalarını okursanız sorularınızın yanıtlanırını rahatlıkla bulabılırsınız ya da arama bolumune yazın sorunuzu cıkacaktır. Birazcık arastırma yeterli olagını dusunuyorum. Ayrıca İzmirde uygulama yaptırmak için yer istemişsiniz burda yer ismi veremiyorum özelden bana izmirde nerede olduğunuzu söylerseniz size yakın yerler söyleyebilirim.

öncelikle forumların biraz eski sayfalarını okursanız sorularınızın yanıtlanırını rahatlıkla bulabılırsınız ya da arama bolumune yazın sorunuzu cıkacaktır. Birazcık arastırma yeterli olagını dusunuyorum. Ayrıca İzmirde uygulama yaptırmak için yer istemişsiniz burda yer ismi veremiyorum özelden bana izmirde nerede olduğunuzu söylerseniz size yakın yerler söyleyebilirim.

Harbiden ruh halini yansıtmışsın mesajında :mymeka:

myra estetik op dr ebru durmus alsancakda kalıcı epılasyon onayı olan ndyag lazer cıhazı var temız ve guzel bır yer referans ıcın arkadasımın ısmını verebılırmıssınız onunla konustum lazer eğitim uzmanı arkadasım onur gönderdi diyebilirmissiniz yardımcı olacaklarmıs canan hanım ile görüşün xxxxxxxxxx telefon numarasını da verdi isterseniz bi sorun

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar alsancak medislim ile anlaştım, çarşamba ilk seansım..tüm vücut yaptırıcam..seanstan sonra yazarım , artık bende tecrübeli olucam nede olsa zemuszemus

Yılların iğneli epilasyon uzmanı olarak ben iğneli epilasyonun en eski ve en verimli yöntem olduğunu iddia ediyorum ve size de eğer henüz karar vermediyseniz kesinlikle iğneli epilasyonu öneriyorum ama uzmanına müraacat etmeniz şartıyla.

kızlar gittim bugün ilk seansıma, ütülmüş tavuk gibim oldum kaydirigubbakcemile3 benim kıllar sert olunca biraz acıdı, ama dayanılmıcak gibi değildi, esra hanımcım bol bol soğuk hava üfletti..oldu bitti, bakalım dökülmeye ne zaman başlayacak...:hulya:

kızlar gittim bugün ilk seansıma, ütülmüş tavuk gibim oldum kaydirigubbakcemile3 benim kıllar sert olunca biraz acıdı, ama dayanılmıcak gibi değildi, esra hanımcım bol bol soğuk hava üfletti..oldu bitti, bakalım dökülmeye ne zaman başlayacak...:hulya:

arkadaşım medislimde ne kadara anlaştın bende düşünüyorumda seans başına ne kadar ödeyeceksin bilgi verirsen sevinirim... kılsız günler dilerim herkese:lepi:

slm kızlar şifa hastanesinden fiyat alabilen varmı özel bölge ve koltuk altı için çok acil yakında düğünüm var ve krizlere giricem bu kıllar yüzünden:KK43::KK43:

slm kızlar şifa hastanesinden fiyat alabilen varmı özel bölge ve koltuk altı için çok acil yakında düğünüm var ve krizlere giricem bu kıllar yüzünden:KK43::KK43:

selam cnm, ben fiyat aldım. tüm vücut 900 tl..acayip abartı.. :eek:lmaz: muhtemelen nakitte 700 civarı falan yaparlar..kılsız günler diliyorum zemuszemus

X