Lazer Epilasyon izmir de lazer epilasyon yapan yerler

kızlarrrrrr selammm, duygucum sana da selam:KK66:
ben de medislime gitmeye basladım...öncesınde bır seans baska bı yerde alex be bir seansta başka bır yerde nd yag a gittim..valla sonunda alex e başladım..bır seans ta burada yaptırdım:)) ama öyle illaki şundan bundan değil,artık ne cıkarsa bahtıma dıyerekten, tabi içinize de sinecek:)
biz bu işi çok iyi bilemeyiz, ben onu anladım:)) yaptıkları cihaza bıle baksak bıle ustundekı yazıyı bıle okusak en fazla ne kadar emın olabılırızkı..o yuzden referanslı yerlere gıtmek bence en mantıklısı..kı o bile kişiden kişiye değişiyor..
benım üst bacak,k.altı,genıtal,kol,göbek..oooo..ama kolatı ve genıtal en ıyı sonucu verecek gıbı hıssedıyorum,açıkçası ust bacakta ıyı..yanı bı kere cook uzun sure cıkmıyor..umarım sonu gelır..neyse çok uzattımm:)) sevgıler..

Merhaba bende medisilime gidiyorum memnunum tavsiye ederim çok araştırdım çok yerle görüştüm gitmeden önce...

kızlarrrrrr selammm, duygucum sana da selam:KK66:
ben de medislime gitmeye basladım...öncesınde bır seans baska bı yerde alex be bir seansta başka bır yerde nd yag a gittim..valla sonunda alex e başladım..bır seans ta burada yaptırdım:)) ama öyle illaki şundan bundan değil,artık ne cıkarsa bahtıma dıyerekten, tabi içinize de sinecek:)
biz bu işi çok iyi bilemeyiz, ben onu anladım:)) yaptıkları cihaza bıle baksak bıle ustundekı yazıyı bıle okusak en fazla ne kadar emın olabılırızkı..o yuzden referanslı yerlere gıtmek bence en mantıklısı..kı o bile kişiden kişiye değişiyor..
benım üst bacak,k.altı,genıtal,kol,göbek..oooo..ama kolatı ve genıtal en ıyı sonucu verecek gıbı hıssedıyorum,açıkçası ust bacakta ıyı..yanı bı kere cook uzun sure cıkmıyor..umarım sonu gelır..neyse çok uzattımm:)) sevgıler..

Canım hadi hayırlısı çok sevindim medislimciler çoğaldı desene:)Umarım hepimiz en güzel sonucu alırız..Bende 2.seansıma 1 ay önce gittim bakalım neler olcak hayırlısı dediğin gibi biz bilemeyiz ne çıkarsa bahtımıza artık:)

Slm kızlar :KK66: bende bugün medslime görüşmeye gittim doktor anlattı falan ardından test atışı yapıcaz dediler test atışı yapmadan önce kıllarıma falan bakmadılar direk makinayı aldı ve atış yapmaya başladı ve sonra 24saat içinde herhangi bi aksiyon göstermedigi sürece gelebilirsin ki yarın pazar(bu arada günlerde cumartesi)anca pazartesi gelebilirsin dedi yapan kişi doktor deil güzellik uzmanı adıda sena hanımdı şirindi ama ne bileyim kafamçokkarıştı tek seans için koltukaltı tam bacak genital bölge ve göbek için 650 fiyat verdiler :uhm: sizlerinkinden düşük doktor bir haftaya kadar yeni makinelerinin elecegini söyledi çok kararsız kaldım bu arada yaptıklarında çok fazla acı hissetmedim sonuçta küçük bi bölge 8-9saat geçmesine ragmen hala oraya bişeylerin yapıldıgını bildigimden midir nedir acı devam ediyor mafoldumben büyük bölgeler için 2ayda bir koltuk altı ve göbek için ayda bir gitmem uygunmuş sonuç almanız için bişey diyemeyiz dedi doktor ordan çıkarken oraya sürekli giden bi eş vardı onlarla konuştum beyefendi yüzü için gidiyormuş ve çok memnunlarmış bayan ise tüm vucudu için gitmiş ve şuan hiç kılı yokmuş umarım bizimde öylke olur ayrıca test atışından sonra attıkları bölgede hiç kılım kalmadı sizlerinki yerinde duruyor nasıl olduda benimkiler kalmadı ama topak topak kıllarımın yandıgı yerler kızarık burayı takip ederek karar vericem birde karşıyakada bi merkez var orayada bakıp son kararı vericem kılsız günlere zemuszemus

Canım bende medislimde Sena Hanıma gidiyorum 3.seansıma gidicem şuan için çok memnunum gerçekten işini iyi biliyor birde dediğin gibi bende orda hep karşılaştığım kişilerle konuşuyorum memnun olmayan duymadım daha...Hayırlısı olsun canım...

Canım bende medislimde Sena Hanıma gidiyorum 3.seansıma gidicem şuan için çok memnunum gerçekten işini iyi biliyor birde dediğin gibi bende orda hep karşılaştığım kişilerle konuşuyorum memnun olmayan duymadım daha...Hayırlısı olsun canım...

inşallah canım :KK66:

Merhaba... Ben bayraklı - sevgi yolunda IPL laser epilasyon yapan bir yere başladım. K.altı ve genital için başladım önce denemek için. Gayet temiz ve fiyat konusundada uygun bir yer. İlk seansa başladığım gün biraz yanma hissetmiştim ama dayanılmayacak kadar değil. seanstan sonra 2-3 saat yanma devam ediyor. 10 gün sonra dökülme başladı ve nerdeyse yarısı daha ilk seeanstan döküldü. 1 hafta önce kontrol atışına gittim (bu ara atışı seanstan saymıyorlar) ve bundan sonrada dökülmeler bu sefer ilkine nispeten az olarak devam ediyor. İkincisinde jul seviyesini daha yükseltmesine rağmen acı hiç hissetmedim. Bu arada komple IPL lazer epilasyonda bitinceye kadar olmak şartıyla kampanya başlatmışlar. İnanılmaz düşük bir fiyat neredeyse dışarıda yaptıracağınız 1-2 seans fiyatına komple bitirmeyi garanti ediyorlar. Ayrıca sadece bayanlara hizmet verdiklerinden dolayı içeri erkek girmesi kesinlikle yasak (görüşmeye gideceklere ufak bir dipnot) buda firmayı daha güvenilir yapıyor. Neyse çok konuştum tek seansa göre. İlerleyen seeanslardaki deneyimlerimi sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

İyi Günler diliyorum:nazar:

Son düzenleme:
Merhaba... Ben bayraklı - sevgi yolunda IPL laser epilasyon yapan bir yere başladım. K.altı ve genital için başladım önce denemek için. Gayet temiz ve fiyat konusundada uygun bir yer. İlk seansa başladığım gün biraz yanma hissetmiştim ama dayanılmayacak kadar değil. seanstan sonra 2-3 saat yanma devam ediyor. 10 gün sonra dökülme başladı ve nerdeyse yarısı daha ilk seeanstan döküldü. 1 hafta önce kontrol atışına gittim (bu ara atışı seanstan saymıyorlar) ve bundan sonrada dökülmeler bu sefer ilkine nispeten az olarak devam ediyor. İkincisinde jul seviyesini daha yükseltmesine rağmen acı hiç hissetmedim. Bu arada komple IPL lazer epilasyonda bitinceye kadar olmak şartıyla kampanya başlatmışlar. İnanılmaz düşük bir fiyat neredeyse dışarıda yaptıracağınız 1-2 seans fiyatına komple bitirmeyi garanti ediyorlar. Ayrıca sadece bayanlara hizmet verdiklerinden dolayı içeri erkek girmesi kesinlikle yasak (görüşmeye gideceklere ufak bir dipnot) buda firmayı daha güvenilir yapıyor. Neyse çok konuştum tek seansa göre. İlerleyen seeanslardaki deneyimlerimi sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

İyi Günler diliyorum:nazar:

canım bayraklıda nereye gidiyorsun kampanya fiyatı ne kadar bu konuda bilgilendirebilirmisin???alkisalkisalkis daha önce bayraklıda hiç duymamıştım bu işi yapan delikafadulden hadi hayırlısı.. :sm_cool:

ARKADASLAR IPL LAZER EPıLASYON DEGILDIR LUTFEN DOĞRU ARASTIRIN IPL KOZMETIK AMACLI KULLANILAN BIR YONTEMDIR.LAZER DIOD - ND YAQ- ALEX- RUBY- BUNLAR DISINDA LAZER YOK...SAGLIK BEKANLIGI IPL KULLANIMINI KUAFOR VE GUZELLIK SALON KULLANIMINA UYGUN GORMUSTUR..DIGER SAYDIKLARIMI DR.KULLANABILIR.ARASTIRMA YAPAR KEN ARKADASLAR GITTIGINIZ YERDE LUTFEN SAGLIKLI BILGILENIN AKLINIZA GELEN SORULARI ONCE NETDEN ARASTIRIN SONRA UZMANINIZA DANISIN UZMANINIZIN SOYLEDIKLERI SONRASI KULLANDIGI CIHAZI TAM ADI ILE GOOGLEDEN ARASTIRABLIRSINIZ.örn:nd yaq lyrai lasercope ---
op.dr.ebru durmusun kullandıgı cıhazdır.

ben şiddetle tavsiye edebilirim bir yer ; ben gittim ve gayet memnun kaldım bornovadaki ibrahim ibrahim güzellik salonu fiyatları çok uygun olmakla birlikte uzman bir bayan eşliğinde yapılıyor ve sonuç bayaa mükemmel ..iğneli epilasyon deil...

arkadaşlar az önce ilk seansımdan geldim medislim e başladım koltuk altı ve genital bölge için.salı günü de bacak için gidicem.sena hanım çok iyi davrandı acıdığında nefes almam için durdu sürekli,ve tahminimce en fazla 10 dakika sürdü.acıdı ancak kesinlikle dayanılcak bir acı ki ben ağdada fenalık geçiriyorum.umarım hepimiz pamuk prenses olur çıkarız :)

burcucum guzellık salonu dıyorsun tatlım ya uzman derken cok merak ettım benım bıldıgım dr olamayn yerlerde ıpl denen epılasyon var o da gecıcı okadar para ver sonra gecıcı sonuc cok fena ıstemem....
buarada myracnn nerde yerınız bende nd yag arastırdım mutlaka nd yag ıstıyorum ozelden yazarmısınız bana tel numaranız falan

Lazer epilasyon merkezi aramak için üye oldum bende tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar...

Bu arada cilek.35 ben zamanında Novara lazer epilasyona gidiyodum. Baktım olmuyo bıraktım 1 senedir lazer yaptırmıyorum ya nasıl desem çok yapay bir ortam.. Bunun haricinde ben oraya özel bölge için gidiyodum ilk ve ikinci seansta 2-3 kişi mutlaka odada oluyorlar ve tam karşıdan bakıyolar zamanla merakları bitiyor zaten.. Ama nasıl utandım anlatamam, sanki bi kişi yetmiyor uygulama yapmak için. Sonraki seanslarda popomun üstüne oturamadım yanıklardan kabarcık kabarcık oldu. Zaten doktor yok, cilt yapına bakan biri yok duvarda öylesine durann bir doktor belgesi var o kadar, çokta pahalı. Üstelik ara atış yapmadılar.. 8 seansın sonunda yüzde 45 bir azalma oldu.. Bunlar benim başıma gelenler ama memnun kalanlarda vardır heralde..
Ama giddeceksende ısrarla dermotoloğu ve doktorun kimliğini görmek isteyin, duvardaki belgeye bakarak aldanmayın..

canım sanırım haklısın bende gorusmeye gittim hemen atış yapalım gelin dediler,noluyoz dedim tahlil filan yapmadan etmeden ne atışı cilt yapım kaldırcakmı bakalım filan sonra apar topar cıktım hemen banada cok amatör bi ortam gibi geldi,randevu verin diye merdivenlere kadar koşturdular ben gelmicem diyorum illa randevu alalım,bende tmm haftaya pts gelcem dedim gitmedim zor kaçtım ordan ama herkes diyorki novara yıllardır var kötü olsa dururmu orda,bi sorayım dedim sizede cook saol

Dediğim gibi gittiğimiz yerlerde doktor istemek hakkımız. Ya demek Novara' da arkandan geldiler :) Ya işte bu olay çok basitlik gibi geliyor bana, ne gerek var ki böyle şeylere.. Gidersen zaten gidersin zorlamaya ne gerek varsa..
Arkadaşlar varmı şurası iyi memnun kaldım dediğiniz bi yer..

arkadaslar ben sahane bir yer buldum..Alsancak'ta Clinic A plus.Giden varmı bilmiyorum ama sideetle tavsiye ederim..Epilasyon sonrası cok memnun kalacagımdan da simdiden eminim!!Bende cok iyi bir intiba bıraktı..Dun ongorusme icin gittim dudak ustu dusunuyordum cok arastırdım ve burası inanılmaz icime sindi cok temiz bir guzellik merkezi.Ayrıca uzmanlar da harikaydı fiyatlar deseniz inanılmaz uygun hemen atladım bayramdan once baslıyorum elveda bıyıklar :)))

Ben de medislimciyim=) 8 seanstır favori ve çene için gidiyorum.ıyi azaldı ama bitmedi dahaaaa:/

Genel okududugum kadarı ıle gorusmeler cok eksık bılgı ıle dolu bunun sonucunda bır cogunuz memnun degıl cunku eksık ve tıcarı yonlendırılmıssınız.arkadaslar.bu cok uzucu ıste.. hıc degılse doğru ınandıgı ısı yapana merkezlerın guvenının yıkılması cok uzucu neyse kı yakında saglık bakanlıgı bunlara el attıgı ıcın ocak ayı ıtıbarı ıle bır cok yer kapanacak sızlerde ak yada kara hepsını ayırt edebıleceksınız.lazer nedır ? hangı cıhaz once hangı cıhaz sonra cıkmıstır? hangısı en etkılı cıhazdır? ıpl nedır? hepımız net ogrenıcez zaten ıpl ı su anda kuaforler dahıl kullanabılıyor onda bır sıkıntı yok estetısyen de uygulayabılır dr olmasına gerek yok .alex dıod yada ND YAQ dedıgınız zaman dr gereklı lutfen sıze uygulanacak cıhazı cok ıyı arastırın unutmayın hıc bır lazer sıfırlamaz bebek gıbı olmak yok... %80 cıvarı mutlu olacaksınız.sarı ve kızıl tuylerı lazer asla okumaz onemlı olan bıten kılların tekrar etmemesıdır.bunu da ancak koku yakarak basarabılırsınız.Nd yaq koke atıs yapabılen tek lazerdır. lütfen arastırmanızı ıyı yapın sevgılerbuyrunnnnnnnnn

Açıkcası ben hiç böyle düşünmüyorum.. Ocak ayından itibaren hiç bir yerin kapatılcağına inanmıyorum.. Nedenmi... Çünkü hepsi birer doktor bulup diplomasınıda duvara asmış. Doktor ortada yok sadece ismi ve diploması var. Olmayan doktor için para ödüyolar.. Yani anlayacağınız doktorun kendisi epilasyon merkezine hiç gelmiyor aslında sadece diplomasını kullanıyolar belli bir ücret karşılığı.. Herşeyin yolunu bulmuşlar anlıcağınız...

Genel okududugum kadarı ıle gorusmeler cok eksık bılgı ıle dolu bunun sonucunda bır cogunuz memnun degıl cunku eksık ve tıcarı yonlendırılmıssınız.arkadaslar.bu cok uzucu ıste.. hıc degılse doğru ınandıgı ısı yapana merkezlerın guvenının yıkılması cok uzucu neyse kı yakında saglık bakanlıgı bunlara el attıgı ıcın ocak ayı ıtıbarı ıle bır cok yer kapanacak sızlerde ak yada kara hepsını ayırt edebıleceksınız.lazer nedır ? hangı cıhaz once hangı cıhaz sonra cıkmıstır? hangısı en etkılı cıhazdır? ıpl nedır? hepımız net ogrenıcez zaten ıpl ı su anda kuaforler dahıl kullanabılıyor onda bır sıkıntı yok estetısyen de uygulayabılır dr olmasına gerek yok .alex dıod yada ND YAQ dedıgınız zaman dr gereklı lutfen sıze uygulanacak cıhazı cok ıyı arastırın unutmayın hıc bır lazer sıfırlamaz bebek gıbı olmak yok... %80 cıvarı mutlu olacaksınız.sarı ve kızıl tuylerı lazer asla okumaz onemlı olan bıten kılların tekrar etmemesıdır.bunu da ancak koku yakarak basarabılırsınız.Nd yaq koke atıs yapabılen tek lazerdır. lütfen arastırmanızı ıyı yapın sevgılerbuyrunnnnnnnnn

Günaydın canım peki ben birşey sorabilirmiyim?%80 bitiyor hepsi bitmiyor demişin o kalan /20 lik bölüme ne yapmak gerekiyor peki lazere devam etmek çözümmü yani uzun vadede bitermi yoksa onlara sir yada ne bileyim başka birşeymi yapıcaz nasıl olsa bitmiyor diye?

X