Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası İzmir de özel kreş adresleri lütfen yardım

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

cariyem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
11
0
51
arkadaşlar oğlumu izmir alsancak ta bir kreşe vermek istiyorum eşimin ölümünden sonra izmiri unuttum heralde bana bildiğiniz kreş adresleri varsa verir seniz sevinirim hayatıma bir yerden devam etmeliyim değil mi mecburum bebeğim ve kendim için bu arada oğlum 3 yaşında sevgiler

cariyecim benim kızımın gittiği kreş var istersen gidip görüşebilirsin.ben çok memnunum.3 yaşından beri kızım gidiyor.

arkadaşlar çok teşekkür ederim simayy cığım senin kızını verdiğin kreşin ismini alabilirsem sevinirim canım şimdiden teşekkür ederim

canım alsancaktakılerı bılmıyorum ama konak bahcelıevlerde yanı metro son durakta ruzgar gulu var sahıbı cok ıyı bır bayan artı psıkolog ben ona vermedıgıme pışman oldum ben adam olacak cocuk a vermıstım sahıplerı fene dsegıldı ama ogretmen lerını ıyı denetleyemıyorlar hele hele 3 yasındaysa cok dıkaktlı olman gerekır yazık kotu davransalar gelıp sana derdını bıle anlatamaz benım oglum ogretmen den tokat yemıs eve gelınce anlattı ama kreş sahıplerıne ıspatlayana kadar canım cıktı sımdı cocugu mu ordan aldım allah kolaylık versın canım

cariyem merhaba
öncelikle başın sağolsun. Allah sana sabır versin. Ben kızım alsancakta bir kreşe gidiyordu. Ama 2. doğum sebebi ile şimdi anneanne bakıyor. Normal ücreti 400-450 olan kreşe 220 ytl ödüyordum. Onunda sebebi bir reklam firması ile antlaşma yapmış olmasından ben reklam firmasına ödüyordum. Benim kızın hakkını sana devredebilirim. Umarım işine yarar.

Şevval hanım bu anaokulunun sahıbıyım dedıgınız tarıhlerde boyle bır olay yasanmammıstır benım ana okuluma attıgınız bu ıftırayı kanıtlamassanız sızınle mahkemelık olucaz.dogum tarıhınız 13 mart 1980 bır cok kısılsel bılgınızı sıte yonetımınden alıcam.benım 2006 yılında sızın adınızda bır velımde olmamıstır.eger attıgınız ıftıranın arkasında durmassanız sızın rakıp anaokullarında calısan bırisi oldugunuza ınanıcam.AMA INANIN IZMIRDE HIC BIR ANA OKULU BU KADAR AYAK ALTINA DÜŞMEZ.

buraya tarıh verılmemışkı sız verılen tarıhlerde dıyorsunuz ve ılgınç ılk uyelıkte bu konuyu kendınız yazmış gıbı bulabıldınız

Bugun ana okuluma gelen bır cocugun velısı tarafından uyarıldım vede gırdım hemen olaya mudahale ettım.tarıh 2006 yılı denılıyor vede 2006 yılında gelen cocoukların tumun dosyasını cıkardım ne sevval ısmınde bır velı var nede boyle bır olay var

1.sı 2006 yılını ben nıye göremıyorum

2.sı herkes buraya kendı ısmını yazmıyorkı sız sevval dıye arıyorsunuz.

3. hangı anaokulu sahıbı böyle bır olayı zaten dosyasına yazar

4.bende anaokul ögretmenıyım bende nelerle karsılastım ızmırdekı okullarda anlatsam dılınız uçuklar özellere hıçmı hıç guvenmıyorum kım nedemışse okul hakkında kesın olmuştur dıyebılıyorum

Son düzenleme:
1- şevval hanımın uyelık Tarıhını vede bu mesajı yazdıgı tarıhe bakarsanız farkına varırsınız.
2-burdakı adı sevval oldugu ıcın bu ısımle hıtap edıyorum
3-gecmıs yıllara aıt vede ozellıkle 2006 aıt dosyaları ınceledım vede boyle bır olay yazılmadıgına gore olammaıs demektır.
4-sızın duyarlı bır ana okulu ogretmenı oldugnuza ınanıyorum cunku en azından meslegınız ıcın boyle bır sıteyı takıp edıyorsunuz.ama bakın ben adam olcak cocouk evının sahıbıyım dıyorum benım kımlıgım vede adresım acık yanı bu cırkın ıftırayı yalan oldgunu ıspatlamak benım ıcın cok basıt.bunun sızde farkındasınız şevval hanım denılen sahıs bu olayda hala cıddıyse gelıp benımle goruurusur ben zaten gerekenı hukukı yonden yapıcam sıte yonetımı ıle ırtıbata gecıp her turlu hukukı yola basvurcaz

Son düzenleme:
sevval hanım nıçın okulu karalasınkı bunu hıç duşundunuzmu nıçın olmayan bışeyı oldu desın ve buraya belırtsın

bende onu merak edıyorum.nıcın boyle bır sey yaptı dıye bende cok merak edıyorum.bu olayında takıpcısı olucam.ilginize teşekkür ederim.

merak ettım burdakı olay cozumlendımı sevval hanım hıcbır cvp yazmamıss mrk ettım cocugunu anakuluna veren bırı olan cok tedırgın oluyorum böyle yazıları okurken

merak ettım burdakı olay cozumlendımı sevval hanım hıcbır cvp yazmamıss mrk ettım cocugunu anakuluna veren bırı olan cok tedırgın oluyorum böyle yazıları okurken

arkadaslar cok onceden konusulmus konular farkındayım ama ben yenıden acmak zorundayım ızmır karsıyakada oturuyorum karsıyaka yenı gırne alaybey bahrıye ucok taraflarında bır kres arıyorum oglum 17 aylık mecburum calısmak zorundayım lutfen bılen duyan bana yarıdmcı olsun

herkese merhaba bende kızımı kreşe veriyorum. Yaz tatili bitti eski kreşine vermeyi planlıyordum ama taşındıgım için uzak kalıyor artık. Servis olmasına rağmen yakın yerleri tercih ediyorum. Özel kurabiye anaokuluna gidiyordu çok da memnunum hocanın 3 yasındakı kızı da aynı okulda oldugu ıcın daha bi duyarlılar.. aile şirketi zaten.. Ama bugun gezinitken evimin yakınında rüzgar gülünü gördüm. Acaba nasıl hiç bir yorum da bulamadım. Bilgisi olan var mı acabaaa.. Biraz öncede yorumları okumadan evvel adam olacak cocuk kreşine bakmıştım.. acaba ne oldu o durum..

Çiğdem hanım geç oldu mu bilmiyorum ama ben de bahriye üçokta oturuyorum. Benim kızım biraz daha büyük şuan dört yaşında. Kreş ararken çok zorlandık çiğliden alaybeye kadar gezmediğim okul kalmadı. Her yerde Lise mezunu ögretmenler, her ögle yemeginde makarna vs aynı şeylerle karşılastık. İki yıl önce kızım artık anaokulunun kapısından girmek işstemşiyodu. Artık tam vazgeçip bakıcıya dönücekken şans eseri bi okulun önündeen geçtik BOSTANLI PALMİYE KİDS GARDEN o sıarada yeni taşinmiıs sanırım hic denk gelmemişştik. Okul müdiresiyle ilk görüşmemden sonra kesin kararımı verip bıraktım.İlk bikaç gün yine istemedi pek gitmek. Ama birinci haftanın sonunda eve girmemek için aglamaya basladı. Hala evde kızdıgım bir sey yaptıgında gurbet öğretmeni arıyorum nerdeyse benden çok onu dinliyor:) en büyük şansım burayı bulmaktı sanırım şiddetle tavsiye ediyorum bakmanızı kesinlikle aile gibi bir kreş hiçbir sorun yaşamadık bugune kadar güleryüzlü dünya tatlısı öğretmenlkeri var müdiresi zaten bambaslka bir bayan ayrı aşçısı da var en azından gidin görün derim ben :)))

Ayy fatos hanım her yerde karsılasıyoruz :)) Ben de yeni açtım hesabı ilk iş anaokulu konularına bakmak oldu. Kesinlikle palmıye kıds garden diyorum ben de gozu kapalı iki oglumda orda buyudu ogretmenleriyle benden cok zaman gecirdikleri oldu Tek bir kere sorun yasamadık tartısmasız palmiye kids diyorum...

Herkese merhaba 6-12 aylik bebeğini Palmiye Kids Garden' a gondereniniz oldu mu acaba? İse baslamama az bir sure kaldi yorumunuza yada paylasacaginiz deneyimlerinize acil ihtiyacim var.Şimdiden tesekkur ederim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…