Tüp Bebek Merkezleri İzmir Dr Kaan Bozkurt

Kaan hocaya gönül rahatlığıyla güvenebilirsin. Geçici menopoz niye yapıyorlar merak ettim. Benim de randevum yarın[/QUOTE
Cikolata kistim var canim ama minik ameliyatla da alinamiyormus adet olmayinca kist kuculcekmis insllh. 3 ay adet goremeyecegim, 1 ay sonrada tekrardan yumurta toplancak falan filan insllh 4,5 ay sonra anca transfer bu gidiste. Eski dr umda gecici menopoz onerdi diye onu degistirmisdim kaan beyde menopoz onerdi kurtulus yok yani

Kaan hocaya gönül rahatlığıyla güvenebilirsin. Geçici menopoz niye yapıyorlar merak ettim. Benim de randevum yarın
Cikolata kistim var canim ama minik ameliyatla da alinamiyormus adet olmayinca kist kuculcekmis insllh. 3 ay adet goremeyecegim, 1 ay sonrada tekrardan yumurta toplancak falan filan insllh 4,5 ay sonra anca transfer bu gidiste. Eski dr umda gecici menopoz onerdi diye onu degistirmisdim kaan beyde menopoz onerdi kurtulus yok yani. Seninde hhayirlisiyla olumlu olur insllh canim. Dualarim ben gibi ugrasan herkese

Kizlar bugün Kaan Hoca ile randevum vardi.İlk kez görüsmeye gitmistik.Öncelikle irenbeden iceriye girer girmez pozitif bi enerji aldim.Randevuma 1 saat önce gelmeme rağmen isi biter bitmez erkenden aldi bizi.Bi doktor saygiyla hastasini ayakta elini sikarak karsiliyorsa benim icin ilk izlenim tamamdir. İlk doktorlarimizin yaptigi yanlislari nedenleriyle anlatti bize.icim ferahlamis ayrildim merkezden.ve en güzeli sizde problem yok cocugunuz olur dedi:)

Kizlar bugün Kaan Hoca ile randevum vardi.İlk kez görüsmeye gitmistik.Öncelikle irenbeden iceriye girer girmez pozitif bi enerji aldim.Randevuma 1 saat önce gelmeme rağmen isi biter bitmez erkenden aldi bizi.Bi doktor saygiyla hastasini ayakta elini sikarak karsiliyorsa benim icin ilk izlenim tamamdir. İlk doktorlarimizin yaptigi yanlislari nedenleriyle anlatti bize.icim ferahlamis ayrildim merkezden.ve en güzeli sizde problem yok cocugunuz olur dedi:)
Ne guzel ne mutlu masallah. Tez zamanda mutlu gunler goruruz insllh:dua::dua:

Merhaba kizlar. 19 mart ptesi günü transferim oldu. Bir tane 3.gün embriyosu. Tranfer günü cok su içtim ve aşırı derecede sıkıştım ve bu da transfer anında kendimi cok kasmama neden oldu. Bunun hüznünü yaşıyorum umarım etkisi olmamıştır.

Merhaba kizlar. 19 mart ptesi günü transferim oldu. Bir tane 3.gün embriyosu. Tranfer günü cok su içtim ve aşırı derecede sıkıştım ve bu da transfer anında kendimi cok kasmama neden oldu. Bunun hüznünü yaşıyorum umarım etkisi olmamıştır.
yok cnm hic bisey olmaz kafan rahat olsun. bende de benzer durum oldu hatta 15-20 dk zor dayandim kasiklarimin sancisindan çığlık çığlığa zor gittim tuvalete ama sonuc pozitifti tutmus yani sonradan baska sepeblerden kimyasal gebelik oldu ama sıkışıklık tuvalet durumlari etkilemedi :KK66:

yok cnm hic bisey olmaz kafan rahat olsun. bende de benzer durum oldu hatta 15-20 dk zor dayandim kasiklarimin sancisindan çığlık çığlığa zor gittim tuvalete ama sonuc pozitifti tutmus yani sonradan baska sepeblerden kimyasal gebelik oldu ama sıkışıklık tuvalet durumlari etkilemedi :KK66:
Cok teşekkür ederim canim Yüreğim hafifledi. Gerçi herşey nasip ve bana düşen tevekkül etmek. Yüce Allah hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin.

Hayırlı olsun canım hiç merak etme bişey olmamıştır. Ben transfere girmeden önce çok su içmiştim ve nüfus müdürlüğünden kağıt getirmeyi unuttuğumuz için o halde nüfus müdürlüğüne gidip bi de üstüne sıra bekleyip kağıdı alıp transfere girmiştim. 6 kez transfere girdim hiç o kadar canımın yandığını hatırlamıyorum ama sonuçta tuttu ve şu an bi kızım var allahım sana da nasip etsin, inşallah sonucun pozitif olur burda paylaşırsın :anneadayı::KK200::nazar::emir_bebek::halay:

Bu arada benim de bi tane üçüncü gün embriyosuydu :KK54:

Bu arada benim de bi tane üçüncü gün embriyosuydu :KK54:
İnanin nasil tsk edeceğimi bilmiyorum. Siz yazdıkça yüreğim hafifliyor, umut doluyor. Gözyaşlarımi zor tutuyorum. Bana birsey sormasinlar diye.... Ayyy bu ne duygusallik dun de salya sumuktum. :)) ... Yüce Allah isteyen herkese hayirlisiyla nasıp etsin. Kızının da o güzel yanaciklarindan öpüyor, uzun sağlıklı hayırlı bir ömür diliyorum.

Kizlar testlerimi yaptirdim bu hafta doktora gidecegim adetin 3.günü.yanliz cok stresliyim asiri kânsizlik ,troid ve prolaktin sorunu cikti.kansizlik sürekli cekiyordum .asagi yukari 8 senedir tiroid hastasiyim 4 civari cikti .prolaktin 38 falan cikti. Daha önce prolaktin sorunum yoktu.ne olacak benim halim.bana moral verin ne olur

Kizlar testlerimi yaptirdim bu hafta doktora gidecegim adetin 3.günü.yanliz cok stresliyim asiri kânsizlik ,troid ve prolaktin sorunu cikti.kansizlik sürekli cekiyordum .asagi yukari 8 senedir tiroid hastasiyim 4 civari cikti .prolaktin 38 falan cikti. Daha önce prolaktin sorunum yoktu.ne olacak benim halim.bana moral verin ne olur
tiroid hastalarinda zaten prolaktinde hafif yüksek seyrediyor cnm benim de prolaktin hic 20 den asagi cikmaz ama muhtemelen stres de biraz arttirmistir, doktor gerek görürse dostinex verir o hemen düşürüyor prolaktini. eğer kullanmiyorsaniz tiroid ilacina başlattılar o da 3-4 haftada 2nin altina düşer

tiroid hastalarinda zaten prolaktinde hafif yüksek seyrediyor cnm benim de prolaktin hic 20 den asagi cikmaz ama muhtemelen stres de biraz arttirmistir, doktor gerek görürse dostinex verir o hemen düşürüyor prolaktini. eğer kullanmiyorsaniz tiroid ilacina başlattılar o da 3-4 haftada 2nin altina düşer
Tiroid ilaci zaten kullaniyorum miktar artisi olacak digerlerinin ilaclarini da baslattu.akdeniz anemisinden şüpheleniyorlar detayli test verecegim onun icin..adetliyken ultrasina girdim hicbir sorun yok yumurtalar iyimis kist yok cok sükür.sanirim kanla ilgili daha cok önlem alinacak..haftaya rahim filmi var valla o korkutuyor ister

Tiroid ilaci zaten kullaniyorum miktar artisi olacak digerlerinin ilaclarini da baslattu.akdeniz anemisinden şüpheleniyorlar detayli test verecegim onun icin..adetliyken ultrasina girdim hicbir sorun yok yumurtalar iyimis kist yok cok sükür.sanirim kanla ilgili daha cok önlem alinacak..haftaya rahim filmi var valla o korkutuyor ister
insallah akdeniz anemisi çıkmaz ama ciksa bile ilaclarla kontrol altina alinabiliyor cok şükür üzülme :KK66: rahim filmi eğer anestezili olacaksa hic birsey anlamazsin cok kolay olur korkma insallah temiz de çıkar sonucu

X