Lazer Epilasyon İzmir lazer epilasyon

Babylisss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2015
89
18
Merhaba,
Sonunda mediderm polikliniğinde lazer epilasyona başladım. Daha önce çok yerle görüşüp fiyat aldım. Burası fiyat olarak biraz pahalı ama içime en çok sinen yer oldu. Paket uygulamaları yok, seans başı ücret alıyorlar ve en önemlisi kontrol seansları ücretsiz. C.tesi günü ilk seansıma gittim. Yarım kol, koltukaltı, tüm bacak ve genital tam 1 saat sürdü. Makina candela. Kontrol seansıma regl dönemime göre 15. ya da 20. günde gitmem söylendi. Benim aşırı tüy problemim var. Kıllar çok sert ve yoğun umarım memnun kalırım ve devam ederim. Şuan kıllar yanık şekilde ve dökülme yok. Zaten dökülmelerin 1 hafta sonra başlayacağını söylediler. Merakla bekliyorum ve süreçleri paylaşmaya devam edeceğim.

Merhaba,
Sonunda mediderm polikliniğinde lazer epilasyona başladım. Daha önce çok yerle görüşüp fiyat aldım. Burası fiyat olarak biraz pahalı ama içime en çok sinen yer oldu. Paket uygulamaları yok, seans başı ücret alıyorlar ve en önemlisi kontrol seansları ücretsiz. C.tesi günü ilk seansıma gittim. Yarım kol, koltukaltı, tüm bacak ve genital tam 1 saat sürdü. Makina candela. Kontrol seansıma regl dönemime göre 15. ya da 20. günde gitmem söylendi. Benim aşırı tüy problemim var. Kıllar çok sert ve yoğun umarım memnun kalırım ve devam ederim. Şuan kıllar yanık şekilde ve dökülme yok. Zaten dökülmelerin 1 hafta sonra başlayacağını söylediler. Merakla bekliyorum ve süreçleri paylaşmaya devam edeceğim.

Merhabalar.bende izmirdeyim lazere baslamayi düsünüyorum.arastirmalarim sonucu mediderm aklima yatan yerler arasinda.buz lazer düsünüyorum zaten bu uygulamayi izmirde yapan 3 4yer var bunlardan biri de mediderm.siz hangi lazer cihaziyla basladiniz acaba bir de aci durumu nasil

Dayanılmayacak bir acı değil tabi herkesin acı eşiği farklı. Bacaklarımın iç kısımlarında acı biraz daha fazlaydı. Bu arada benim kıl yoğunluğum çok fazla bu yüzden de sürekli atış yapıldı. Kol ve koltukaltında sıkıntı yaşamadım ama özel bölgede bazı kısımlarda fazla acı oldu tabi uzun sürmediği için ona da dayandım mecburen. Candela kullanıldı. Açıkcası buz lazer olup olmadığını bilmiyorum ama yanma ve sıcaklık kesinlikle hissetmedim ve uygulamayı yapan kişi çift soğutma sistemi kullanıldığını söyledi. Ayrıca acı oldukça durdu o konuda da çok anlayışlı davrandı.

Dayanılmayacak bir acı değil tabi herkesin acı eşiği farklı. Bacaklarımın iç kısımlarında acı biraz daha fazlaydı. Bu arada benim kıl yoğunluğum çok fazla bu yüzden de sürekli atış yapıldı. Kol ve koltukaltında sıkıntı yaşamadım ama özel bölgede bazı kısımlarda fazla acı oldu tabi uzun sürmediği için ona da dayandım mecburen. Candela kullanıldı. Açıkcası buz lazer olup olmadığını bilmiyorum ama yanma ve sıcaklık kesinlikle hissetmedim ve uygulamayı yapan kişi çift soğutma sistemi kullanıldığını söyledi. Ayrıca acı oldukça durdu o konuda da çok anlayışlı davrandı.
Insallah bir an once kurtulursunuz tuylerinizden.kola lazer etki etmiyormus diyorlar ama umarim sonuc alirsaniz.birde ne kadara yaptiriyorsunuz. paketmi aldiniz seans olarakmi ucret oduyorsunuz

Evet bana da kol için aynısı söylendi o yüzden ısrarlarıma rağmen üst kola yapılmadı. Alt kola etki ederse üst tarafa yapalım denildi. Paket uygulamaları yok. Fiyat olarak seans başına 700 tl ye anlaştım. Fakat kıl yoğunluğuna göre yardımcı oluyorlar ve diğer yerler gibi ekstra ücret çıkarmıyorlar. Nemlendirici kremi ve güneş kremini ücretsiz uyguluyorlar. Şuan için uygulama yapılan yerlerde kıllar siyah nokta şeklinde duruyorlar kontrol seansından sonra değişiklik olursa tekrar yazarım

Merhabalar.bende izmirdeyim lazere baslamayi düsünüyorum.arastirmalarim sonucu mediderm aklima yatan yerler arasinda.buz lazer düsünüyorum zaten bu uygulamayi izmirde yapan 3 4yer var bunlardan biri de mediderm.siz hangi lazer cihaziyla basladiniz acaba bir de aci durumu nasil
Merhaba, ben de alsancakta esmira estetiğe gidiyorum 3. seansım bitti. Şuan için çok memnunum

Yarın ilk kontrol seansıma gideceğim ve şuan bacaklar kollar koltukaltı ve genitalde fark edilebilir dökülme var. Kılların %80 i döküldü. Şuan için çok memnunum ileri günlerdeki gelişmeleri paylaşacağım.

Merhaba, bugün ilk seansımın kontrol atışları yapıldı. Dökülmelerin çok iyi olduğu söylendi. Kontrol seansım da normal seans gibi 1 saate yakın sürdü. 2. seansım için 1.5 - 2 ay sonra gelmem söylendi. Kullanılan makineyi paylaşacağım. Benim üç güne bir jilet uyguladığım bacaklarımda şuan kıldan eser yok sadece siyah noktalar halinde duruyorlar. Koltukaltımda 2 3 kıl kaldı. Kollarımdaki kıllar yok denecek kadar az. Genital de üstler döküldü sadece dudak içlerindeki kıllar duruyor. Bu kontrol seansımdan sonra onların da dökülmesini bekliyorum. Bol bol kese yapıp nemlendirici sürebileceğim söylendi. Tek olumsuz taraf bu sefer çok kızarıklığım oldu. Umarım leke kalmaz gerçi kıldan iyidir:halay: Gelişmeleri yazmaya devam edeceğimmm :KK45:

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    37 KB · Görüntüleme: 455
Bende demiderm'e gittim canım yaklaşık 1 yıl oluyor suan bebek gibi oldum :super: çokta memnun kaldim. Son seanslarda aci biraz daha artıyor ama kesinlikle değer.

merhaba arkadaşlar ben ilk olarak novara gittim 3 seans doğru düzgün atış yapmadılar. Şuan esmiraya başladım gerçekten çok memnun kaldım 1 seans gittim 10 gün sonra tüm tüylerim döküldü ara seansa gitmedim bile. Gelişmeleri ara ara yazarım. Tabi sadece özel bölgeye gidiyorum. Bacaklara kışa başlamayı düşünüyorum.

Ben de kurtuldum o işten Derim'e gitmiştim ama burada önemli olan cihaz arkadaşlar. Hiçbir cihaz sarı tüyleri görmüyor. Alexandrite en iyisiydi benim gittiğim dönemde şimdi başka birşey çıktı mı bilemiyorum. Cihazı sorun bence yoksa milyon tane yer var hepsi aynı işlemi uyguluyor.

Merhaba,
Merhaba memnun musunuz hala acaba ? Bir de sadece genitale ne kadar alıyorlar acaba ?

merhaba arkadaşlar ben ilk olarak novara gittim 3 seans doğru düzgün atış yapmadılar. Şuan esmiraya başladım gerçekten çok memnun kaldım 1 seans gittim 10 gün sonra tüm tüylerim döküldü ara seansa gitmedim bile. Gelişmeleri ara ara yazarım. Tabi sadece özel bölgeye gidiyorum. Bacaklara kışa başlamayı düşünüyorum.

Bana da novar'ı çok övmüştü bikaç tanıdğımız kararsız kaldım şimdi. Tamamlandıysa Esmira'dan memnun kaldınız mı? Kararma gibi problemlerle karşılaştınız mı? Ben de sadece genital bölge için gitmek istiyorum, size ne kadar fiyat verdiler ve kaç seansta bitti? Cevaplarsanız sevinirim :)

benim 4 seans oldu baya azalma var zaten 3 ayda bir gidiyorum ama paket aldım ben 15 sens için 1250 ödemiştim ama sanırım 10 seans bile yeterli olur gibi. ama daha bitmediği için tam olarak iyi yada kötü diyemem. Seans ücreti çok yüksek olduğu için paket tercih ettim. cihazları candela. biraz tüylerimde sarı ne sonuç verir bilemem. İsterseniz biraz daha araştırın

benim 4 seans oldu baya azalma var zaten 3 ayda bir gidiyorum ama paket aldım ben 15 sens için 1250 ödemiştim ama sanırım 10 seans bile yeterli olur gibi. ama daha bitmediği için tam olarak iyi yada kötü diyemem. Seans ücreti çok yüksek olduğu için paket tercih ettim. cihazları candela. biraz tüylerimde sarı ne sonuç verir bilemem. İsterseniz biraz daha araştırın

Teşekkür ederim. Evet daha çok araştıracağım :)

Rica ederim ama şu da var baya ilgililer atışları falan çok güzel.. Hijyenik bakalım bu ay bacaklara da başlıcam aynı yerde.
umarım kurtulurum :)

kızlar ben de alsancakta sema cinel güzellik salonunda diod lazer yaptrdım ve bacaklarımı koltuk altlarımı yaktılar. günlerce ağladım iz kalacak diye. doktorlara ve kremlere birsürü para döktüm. bu sıcakta sabah ve akşam olmak üzere kremleyim gezdim vıcık vıcık. ne kıyafet kaldı ne psikoloji kaldı... lütfen gideceğiniz yeri doğru seçin ben yandım siz yanmayın :KK43:

X