İzmir tüp bebek

Ben Alper beye gittum ümit hanıma da gitmek istiyorum ama ikisi aynı yerde ayıp olur mu acaba
Hayır hiç öyle düşünmeyin. Neden ayıp olsun. Burada bir arkadaş da değişim yapmıştı irenbede yani doktor değişimi. Çok güzel karşıladılar demişti. Siz hangi doktorda rahat edecekseniz onu tercih edin. Alper beyde çok iyi bir doktor. Ve dediğim gibi embriyologlari zaten çok iyi. Hangi doktorda daha rahat edecekseniz ona gidin.

Benim eşimin sperm sayısı düşük. Kendisi çok naif ve tatlı biri ayrıca çokta bilgili. Dediğim gibi ilk denememde tuttu. Kalp atisida vardı ama yanlış yere tutunduğu için sonlandırdık. Kornual gebeliğin teşisi bile zormuş. Görür görmez kornual dedi. Düşük için iğne vurdurmaya doçent bir arkasim var ona gittim. Dediki doktorun çok iyiymiş sakın birakma. Kornualin teşisi çok zordur dedi. Zaten ümit hanıma güveniyordum. Şuan dahada fazla güveniyorum. Düşük amh li bir arkadasimda orada tedavi gördü. Onunda çocukları var şimdi. Tedavi görürken aynı zamanda yumurta kalitesini arttırmak için alanında uzman bir diyetisyene bulursaniz bence neden olmasın🙂 bende şimdi diyetisyen arastiriyorum. Hem kilo vermek hemde rahim ve hormon sağlığı için.
Çok teşekkür ederim bilgiler için Selda hanım ins kendimi biraz toparlayip ümit hanıma başlayacağım çok saolun

Hayır hiç öyle düşünmeyin. Neden ayıp olsun. Burada bir arkadaş da değişim yapmıştı irenbede yani doktor değişimi. Çok güzel karşıladılar demişti. Siz hangi doktorda rahat edecekseniz onu tercih edin. Alper beyde çok iyi bir doktor. Ve dediğim gibi embriyologlari zaten çok iyi. Hangi doktorda daha rahat edecekseniz ona gidin.
Çok teşekkür ederim artık bir daha ki ay başlamayı düşünüyorum bir de funda gode aklımda bakalim

Merhaba arkadaşlar benim hormon testlrime bakıldı herşey normal yumurtamı ultrasonda az gördü amh istedi 1.08 çıktı rahim filmi istedi tüpler tıkalıydı açıldıgını söyledi bu ay olmazsa tüp bebeğe yönlendir ev eğim dedi benim durumum yok devlet yapmıyor mu acaba tüp bebegi

X