İzmir'de Burun Estetiği Ufuk Bilkay mı? Fahri Mola mı?

Emilyyy

Bilmek acı çekmektir.
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2011
647
3
Merhaba kızlar
Ağustosta burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum. İzmir'de burun estetiğini en iyi yapan doktorları araştırdım. Ufuk Bilkay ve Fahri Mola isimlerine karar kıldım. Fakat ikisi arasında gidip geliyorum. İkiside benzer tarzda burunlar yapıyor. Ufuk Bilkay ve Fahri Mola'ya ameliyat olanlar var mı ? Yada yeteri kadar bilgi sahibi olan? Karar veremiyorum birtürlü yardımcı olurmusunuz lütfen

Asla ve asla Ufuk Bilkayı tavsiye etmiyorum bende onda ameliyat oldum burun ucunda aşırı derecede ödem oluştu ve burun deliklerini çok orantısız yaptı. Tekrardan başka doktora ameliyat olmayı düşünüyorum.

Merhaba kızlar
Ağustosta burun estetiği yaptırmayı düşünüyorum. İzmir'de burun estetiğini en iyi yapan doktorları araştırdım. Ufuk Bilkay ve Fahri Mola isimlerine karar kıldım. Fakat ikisi arasında gidip geliyorum. İkiside benzer tarzda burunlar yapıyor. Ufuk Bilkay ve Fahri Mola'ya ameliyat olanlar var mı ? Yada yeteri kadar bilgi sahibi olan? Karar veremiyorum birtürlü yardımcı olurmusunuz lütfen
..!!! Kesinlikle Fatih Mola ! Bir eğitimci olarak insanların karşısına çıkabiliyorum ve çok mutluyum.İnanın super doğal, havalı ve tam da yüz hatlarıma uygun çekici bir burnum oldu. Üstelik estetik takıntımdan dolayı fazla önemsemediğim nefes alma olayı da çözüldü.Ben heyecanla nasıl bir burun istediğimi anlattım, anlattım... O ise sakin bir şekilde dinledi, sonra " Bana güveniyor musunuz? " dediğinde hiç düşünmeden " evet!" çıktı ağzımdan. O zaman durdu ve çok emin bir şekilde" Ne istediğinizi anladım; bana bırakın siz" dedi .Santimetresine kadar düşünen ben, hemen " Tamam" dedim. İyi ki içimden gelen sesi takip etmişim. Ona çok çok şey borçluyum. Oldukça seviyeli, titiz ve mesleğine aşık, gerçekten uzman biri. Çok şanslıyım, bana yepyeni bir hayat sundu.Umuyorum geç kalmadım yazmakta ve umuyorum seçtiğiniz kişi Fatih Beydir. Şimdiden geçmiş olsun. Selamlar..

..!!! Kesinlikle Fatih Mola ! Bir eğitimci olarak insanların karşısına çıkabiliyorum ve çok mutluyum.İnanın super doğal, havalı ve tam da yüz hatlarıma uygun çekici bir burnum oldu. Üstelik estetik takıntımdan dolayı fazla önemsemediğim nefes alma olayı da çözüldü.Ben heyecanla nasıl bir burun istediğimi anlattım, anlattım... O ise sakin bir şekilde dinledi, sonra " Bana güveniyor musunuz? " dediğinde hiç düşünmeden " evet!" çıktı ağzımdan. O zaman durdu ve çok emin bir şekilde" Ne istediğinizi anladım; bana bırakın siz" dedi .Santimetresine kadar düşünen ben, hemen " Tamam" dedim. İyi ki içimden gelen sesi takip etmişim. Ona çok çok şey borçluyum. Oldukça seviyeli, titiz ve mesleğine aşık, gerçekten uzman biri. Çok şanslıyım, bana yepyeni bir hayat sundu.Umuyorum geç kalmadım yazmakta ve umuyorum seçtiğiniz kişi Fatih Beydir. Şimdiden geçmiş olsun. Selamlar..

Ya kızlar ben de ufuk bilkay a oldum ama ben de memnun değilim burnumdan. Orantısiz burun delikleri ve geniş burun ucu :KK43:

Yorumlarınıza ihtiyacım var.

Eklentiler

• 20160829_105210-1.jpg
    20160829_105210-1.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 929

merhaba gecmis olsun oncelikle umarim yaptirmak isteyen herkes boyle mutlu ayrilir siz de fotograf koyabilir misiniz acaba anlatiminizdan cok etkilendim ben de aylardir araştiriyorum şmdi fahri mola ile karsilastim fotograf yuklerseniz cok sevinirim artik en kisa zamanda bir doktorda karar kilip ameliyat olmak istiyorum.bir de ne kadar ucret odediniz ve tarif ettiginiz burun ile cikan sonuc birbiriyle örtüsüyor muydu veya varsa ne gibi farklar vardi tesekkur ederim simdiden

Ufuk bilkayda 2 defa burun estetigi oldum burnumun ucu düsük ve sis kaldi düzeltemedi. 2hafta önce denizhan özkayada 3.ameliyatimi oldum suan burnum cok güzel denizhan Özkaya cok iyi bi Doktor yaparim düzeltirim dedi ve bi gün sonrasi ameliyata Aldi fiyatida cok Uygun Ufuk bilkayin alcagi fiyatin nerdeyse yarisi kadari verdim denmizhan özkayaya..

Ya kızlar ben de ufuk bilkay a oldum ama ben de memnun değilim burnumdan. Orantısiz burun delikleri ve geniş burun ucu :KK43:

malesef ayni durum bendede oldu 1.ameliyat sonrasi cok cok cirkin oldu burnum ucu düstü ve top gibiydi 2. kez ameliyat etti 2. defada düzeltemedi, burun derin kalin dedi bünyen doku olusturuyor dedi 3. ameliyati denizhan özkayada oldum 2 hafta oldu burnum cok güzel suan.

merhaba gecmis olsun oncelikle umarim yaptirmak isteyen herkes boyle mutlu ayrilir siz de fotograf koyabilir misiniz acaba anlatiminizdan cok etkilendim ben de aylardir araştiriyorum şmdi fahri mola ile karsilastim fotograf yuklerseniz cok sevinirim artik en kisa zamanda bir doktorda karar kilip ameliyat olmak istiyorum.bir de ne kadar ucret odediniz ve tarif ettiginiz burun ile cikan sonuc birbiriyle örtüsüyor muydu veya varsa ne gibi farklar vardi tesekkur ederim simdiden

Kesinlikle ve kesinlikle ufuk bilkaya ameliyat olmayın zamanla burnum çok kötü bir şekil aldı ve hiç beklemediğim bir muamele ile karşı karşıya kaldım

Herkese Merhabalar, bende 07 mayıs 2018 pazartesi günü Plastik ve Estetik Cerrah Dr. Fahri Mola' ya burun ameliyatımı oldum ve ÇOOKKKK ÇOOOKKKKK memnun kaldım, kendisi bana TAMMM istediğim gibi bir burun yaptı, doktorumun ellerine sağlık :) ben kendimi ve nasıl bir burun istediğimi doğru ifade edebilmek için, instagram sayfasından yapmış olduğu burun örneklerinden bazı hastalarının fotoğraflarını, fotoğrafçıda bastırıp kendisine götürdüm ve burun yapım bunlardan hangisine uygunsa onu yaparsanız çok sevinirim dedim, tam da örnek fotoğraflardaki gibi bir burun modeli çıkardı sağolsun, varolsunn :) Kendisi harika bir doktor, hem mütevazi kişiliği ile hem de titizliği temizliği, sanatı ile şiddetle sizlere tavsiye ederim. Ameliyatlarını yeri İzmir - Alsancak da bulunan Özel Gazi Hastanesinde yapıyor, mükemmel bir hastane, ben 1 gece hastanede kaldım sabaha kadar hemşireler çok güzel ilgilenip yardımcı oldular, odam suit odaydı, yanımda annem, halam ve babaannem kaldı odanın büyüklüğü ve konforunu siz düşünün:) Ayrıca ameliyat sonrası doktorum termal bant kullandığından her gün duşumu aldım böylece ödemlerimi de daha hızlı attım. Güneş gözlüğü kullanımı da serbest :) Burun estetiği ve Fahri Bey ile ilgili detaylar hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlara her zaman yardımcı olabilirim, sorularınızı cevaplayabilirim, ek dosyaya burnumun fotoğraflarını yüklüyorum oradan burnuma bakabilirsiniz, ki şuan şiş hali ve bugün 16. günümdeyim, ödemlere rağmen ben bu halini bile çok beğeniyorum, darısı isteyen herkesin başına :)

Eklentiler

• 4A86B1F3-B162-450A-B792-EA198A66FC06.png
    4A86B1F3-B162-450A-B792-EA198A66FC06.png
    217,2 KB · Görüntüleme: 478
  • 93768D99-C85E-44AD-B7C1-2D8F0E4BCA12.jpeg
    93768D99-C85E-44AD-B7C1-2D8F0E4BCA12.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 504
  • 83D738C2-533A-4308-A231-42D124C6B7D0.png
    83D738C2-533A-4308-A231-42D124C6B7D0.png
    245 KB · Görüntüleme: 472
  • A614222C-10BE-4767-82BA-E13FE14D6B19 (1).jpeg
    A614222C-10BE-4767-82BA-E13FE14D6B19 (1).jpeg
    47,6 KB · Görüntüleme: 478
  • A614222C-10BE-4767-82BA-E13FE14D6B19.jpeg
    A614222C-10BE-4767-82BA-E13FE14D6B19.jpeg
    47,6 KB · Görüntüleme: 616
Doktorum Fahri Mola, bugün 25. gün :)

Eklentiler

• B5096AA4-86D5-4780-B948-FD264716B13E.jpeg
    B5096AA4-86D5-4780-B948-FD264716B13E.jpeg
    34,4 KB · Görüntüleme: 586
  • 0BD0508B-B1A0-465F-81CE-38280FFF295C.png
    0BD0508B-B1A0-465F-81CE-38280FFF295C.png
    232,6 KB · Görüntüleme: 522

Merhaba, bu nickle olan üyeliğim ne oldu bilemiyorum ; bir türlü giremedim ve yeni bir nickle tekrar üye oldum aylardan sonra. Az önce okudum/ Sizler neler yaptınız bilmiyorum fakat yanıtlayamadığım için üzgünüm.
Kesinlikle Fahri Mola diyorum hala.. Üç yıl oldu ve o kadar doğalki, estetik olduğumu ben söylemesem kimse anlayamıyor. Eski burnumu gösteriyorum resimlerde , müthiş farklı buluyorlar. Ben de bakıyor ve üzülüyorum ;güzel olduğum halde o burunla nasıl yaşamışım...Fahri Beye minnettarım. Tüm duruşum, sosyal ilişkilerim ve hayatım değişti. Bir Burun Nelere Kaadirmiş :)
... ve ben o kadar memnun kaldım ki Fahri Mola’dan; ertesi yıl oğlumu da ona nefes alabilmesi ve estetik için götürdüm. Oğlumun memnuniyetini bilemezsiniz. Müthiş karizma oldu, arkadaşları da sürekli sorup doktorunun adını alıyor. Çok değişti, güven geldi; meğer ne kadar takıyormuş...( anası kılıklı ; görsel zevki gelişik oğlum 😇 )
Ben hızımı alamadım ve bu kez de göğüs İçin gideceğim.Eşim kabul etmediği için burunla beraber olmaktan son anda vazgeçmiş ama pişman olmuştum. Tek narkozla ikisi de hallolacaktı. Neyse, hayırlısı.Bu kez sürpriz yapma bahanesi ile haber vermeden olacağım çünkü kadının en önemli uzvunun göğüs olduğuna eminim. Erkeklere bakmayın” doğal istiyorum” diyerek engellerler. Çünkü en ufak dokunuşun sizi bambaşka biri yapacağını hisseder ve kaybetmekten korkarlar. Sonuçtan eşimin de memnun olacağına eminim.Hepsinden öte, kadının kadın gibi hissedebilmesi ne kadar önemli.
Buraya resim yüklenmesi çok zor geliyor . Fakat merak ederseniz , oğlumun ve benim Burun resimlerini telefonda whatsaapla yollarım.
Sevgi ve selamlarımla. Güzel kalın, sağlıklı olun.

Merhaba, bu nickle olan üyeliğim ne oldu bilemiyorum ; bir türlü giremedim ve yeni bir nickle tekrar üye oldum aylardan sonra. Az önce okudum/ Sizler neler yaptınız bilmiyorum fakat yanıtlayamadığım için üzgünüm.
Kesinlikle Fahri Mola diyorum hala.. Üç yıl oldu ve o kadar doğalki, estetik olduğumu ben söylemesem kimse anlayamıyor. Eski burnumu gösteriyorum resimlerde , müthiş farklı buluyorlar. Ben de bakıyor ve üzülüyorum ;güzel olduğum halde o burunla nasıl yaşamışım...Fahri Beye minnettarım. Tüm duruşum, sosyal ilişkilerim ve hayatım değişti. Bir Burun Nelere Kaadirmiş :)
... ve ben o kadar memnun kaldım ki Fahri Mola’dan; ertesi yıl oğlumu da ona nefes alabilmesi ve estetik için götürdüm. Oğlumun memnuniyetini bilemezsiniz. Müthiş karizma oldu, arkadaşları da sürekli sorup doktorunun adını alıyor. Çok değişti, güven geldi; meğer ne kadar takıyormuş...( anası kılıklı ; görsel zevki gelişik oğlum 😇 )
Ben hızımı alamadım ve bu kez de göğüs İçin gideceğim.Eşim kabul etmediği için burunla beraber olmaktan son anda vazgeçmiş ama pişman olmuştum. Tek narkozla ikisi de hallolacaktı. Neyse, hayırlısı.Bu kez sürpriz yapma bahanesi ile haber vermeden olacağım çünkü kadının en önemli uzvunun göğüs olduğuna eminim. Erkeklere bakmayın” doğal istiyorum” diyerek engellerler. Çünkü en ufak dokunuşun sizi bambaşka biri yapacağını hisseder ve kaybetmekten korkarlar. Sonuçtan eşimin de memnun olacağına eminim.Hepsinden öte, kadının kadın gibi hissedebilmesi ne kadar önemli.
Buraya resim yüklenmesi çok zor geliyor . Fakat merak ederseniz , oğlumun ve benim Burun resimlerini telefonda whatsaapla yollarım.
Sevgi ve selamlarımla. Güzel kalın, sağlıklı olun.

Kuzenim İzmir’de Dr. Ali Oğuz Demir’e olup çok memnun kalmıştı. Ama ben Ufuk Bilkay’ın da burunlarını çok beğeniyorum, görüşmeye gitmiştik. İlgili birisi.

X