Ortopedi İzmirde eklem icin PRP yapan hastane?

rubrik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2011
53
1
PRP yani kandan beyaz trombosit ayristirilarak tekrar ekleme enjekte edilerek kikirdagin kendisini onarmasinin saglandigi bir yontem var ve bunun İzmirde hangi hastanelerde yapildigini bilen var mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

PRP yani kandan beyaz trombosit ayristirilarak tekrar ekleme enjekte edilerek kikirdagin kendisini onarmasinin saglandigi bir yontem var ve bunun İzmirde hangi hastanelerde yapildigini bilen var mi?

Siz kendiniz icin mi soruyosunuz..allah sifa versin. Bende de kikirdak zedelenmesi kireclenmeye neden oldu..Kikirdagin kendini onarimi iyilesmesi...Kulaga cok hos geliyo.bildiginiz biri var mi bu yontemi uygulayip da sifa bulan.bu sikintidan kurtulan varsa lutfen bizimle paylassin..

Kayinvalidem icin arastiriyorum ben.Evet kesinlikle bu yontemle sifa bulan birini taniyorum ve bu yontemin yayginlasmaya basladigini ise yaradigini biliyorum.Bulundugum ilde yapiliyor ancak ozellikle izmirde yapan hastane arastiriyoruz k.validem orada oldugu icin.

Size bildiklerimi aktarayim: 3ay suren bir tedavi ve ayda bir kaninizdan ayristilan sivi ekleme enjekte ediliyor yani toplamda 3 kez uygulama.oldukca basit bir islemmis.Sadece hemen iyilesme olmuyormus zamanla kikirdak kendini toparliyormus.

Buarada bu islemi hastanelerde spor hekimlgi bolumu uyguluyor yani spor hekimligi bolumu olan bir hastaneye basvurabilirsiniz

Cok zor bi hastalik..farkli enjeksiyon yontemleri var ama onlar tedavi etmiyo sadece agriyi bi sureligine rahatlatiyo ama hastalik devam ediyo.sizin bu islemi yaptiran tanidiginiz iyilestikten sonra mr yada film cektirip duzeldigini gormus mu..

X