İzmir'de gidebileceğim iyi bir hoca tavsiyesi olanlar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Site kurallarına aykırı konu açmışsınız. Yetmemiş gibi 21. yy'da zamazingo peşindesiniz.

Site kurallarına aykırı olduğu bilmiyordum eğer öyleyse keşke burada yasak olduğu kadar yer yüzüne de hiç indirilmemiş ve yapılmasına müsaade edilmiyor olsa..

Site kurallarına aykırı olduğu bilmiyordum eğer öyleyse keşke burada yasak olduğu kadar yer yüzüne de hiç indirilmemiş ve yapılmasına müsaade edilmiyor olsa..
Yalnız o hocalar soyunmanızı da isteyebiliyor. Vücudunuza mahrem yerlerinize dua yazınca daha etkili oluyormuş. Haberlerde görmüştüm. Kalçanıza göbeğinize falan dikkat edin.

Yazık yazık cehalete bak. Elin adamına oranızı buranızı elletmek için bir de para veriyorsunuz. En iyi üniversitede oku, yüksek lisans master doktora... yap ama şu dolandırıcılar kadar para kazanamıyorsun. Kutsal kitabın neresinde yazıyor böyle bu hoca tayfası?

Kimsenin akıl hocalığına ihtiyacım yok çok şükür ama benim size tavsiyem "Sınanmadığınız hiç bir acı için ahkam kesmeyiniz?"!..Gerçekten tavsiyesi olan varsa yazsın lütfen dalga geçmek veya yargılamak için mesaj atmayın.Neyin ne olduğunu biliyoruz...

Kimsenin akıl hocalığına ihtiyacım yok çok şükür ama benim size tavsiyem "Sınanmadığınız hiç bir acı için ahkam kesmeyiniz?"!..Gerçekten tavsiyesi olan varsa yazsın lütfen dalga geçmek veya yargılamak için mesaj atmayın.Neyin ne olduğunu biliyoruz...
gerçekten hala savunuyormusun bu durumu ? Kimler neler neler yaşıyor herkesin çeşit çeşit dersi sıkıntı var evet ama napalım hacı hocayamı gidelim illa çözüm için

insan bazen çok çaresiz kalabiliyor kendini en dipte hissediyor seni anlıyorum
yargılamadan ve dalga geçmeden yazıyorum
bakımı cartı curtu enerjisi tamamen yalan
inancının sömürülmesine izin verme
şarlatanlara kendini kaptırma
bir sıkıntın oldugunu düşünüyorsan psikologlarımız psikiyatrlarımız var
böyle üfürükçü hocalara gidip kendine teşhis koydurtma

Yalnız o hocalar soyunmanızı da isteyebiliyor. Vücudunuza mahrem yerlerinize dua yazınca daha etkili oluyormuş. Haberlerde görmüştüm. Kalçanıza göbeğinize falan dikkat edin.

Yazık yazık cehalete bak. Elin adamına oranızı buranızı elletmek için bir de para veriyorsunuz. En iyi üniversitede oku, yüksek lisans master doktora... yap ama şu dolandırıcılar kadar para kazanamıyorsun. Kutsal kitabın neresinde yazıyor böyle bu hoca tayfası?
Hanımefendi böyle bir hoca aradığımı ben değil siz söylüyorsunuz gerçekten Kuran aşkı için Allah rızasıyla yine Kuran-ın öğretileriyle bakım yapıp üzerinde taşımanızı söyleyen düzgün hocalarda vardır muhakkak Rabbim denk getirsin..Size rağmen ..

İzmir veya çevre illerinde gidebileceğim iyi bir hoca bilen var mı bakım ve işlem yaptırmak istiyorum?
Bakım ve işlem ne demek? Onun da mı bakımı varmış? Yıllık bakım yaptırmayınca etkisi mi gidiyormuş(!) Tövbe tövbe. Estetik hocası filan arıyorsunuz sandım yorumları okuyunca anladım.

Bırakın şu hacı hoca işlerini ya. Ortalık dolandırıcı kaynıyor zaten. Bir sıkıntınız varsa açın duanızı okuyun. Ayrıca bu yaptığınızın dinde de yeri yok. Kula kulluk etmeyin. Bakım ve işlem nedir ya tövbeeee..

Hanımefendi böyle bir hoca aradığımı ben değil siz söylüyorsunuz gerçekten Kuran aşkı için Allah rızasıyla yine Kuran-ın öğretileriyle bakım yapıp üzerinde taşımanızı söyleyen düzgün hocalarda vardır muhakkak Rabbim denk getirsin..Size rağmen ..
maalesef öyle birşey yok
Kuranı böyle pis işlerine alet eden kişiler var ama

insan bazen çok çaresiz kalabiliyor kendini en dipte hissediyor seni anlıyorum
yargılamadan ve dalga geçmeden yazıyorum
bakımı cartı curtu enerjisi tamamen yalan
inancının sömürülmesine izin verme
şarlatanlara kendini kaptırma
bir sıkıntın oldugunu düşünüyorsan psikologlarımız psikiyatrlarımız var
böyle üfürükçü hocalara gidip kendine teşhis koydurtma
haklısın tabii psikolog ta arıyorum bir kaç siteyi inceledim ama böyle şeylerde etki kişiden kişiye göre değişir elektriğinin tutması meselesi.

Ben bu işlerden para kazanmayanı görmedim de duymadım da. Allah rızasıyla falan öyle çok yürümüyor. Ayrıca “bakım yapmak” ne demek bi açıklar mısınız valla çok merak ettim. Alın bir cevşen üzerinizde taşıyın. Hoca nasıl bakım yapıyor ya??

haklısın tabii psikolog ta arıyorum bir kaç siteyi inceledim ama böyle şeylerde etki kişiden kişiye göre değişir elektriğinin tutması meselesi.
Ne derdiniz var peki merak ettiğimden soruyorum

benimde basima gelmeyen kalmadi gitmedigim doktor psikiyatri vs... kullanmadigim ilac kalmadi. hala dogru duzgun kendime gelebilmis degilim. bahsettiginiz gibi seylerede basvurdu ailem. en iyisi dedikleri kisiler hep. parmagimi kaldiracak kadar bile gucum olmadigi icin sussunlar diye tamam dedim. eee ben niye duzelemedim. gercekten olaganustu ozel gucleri olmasi lazim birininki sihirli değnekle şıp diye duzeleyim. selena yi bastan mi cekiyoruz. yazik paraniza yapmayin ya bunu kendinize.

Maşallah! Akıl fışkırıyor heheyt
Ben sınanmadığım acı için ahkam kesiyorum ne olacak? Hangi surenin kaçıncı ayeti bu?
Büyüyle acınız dinecekse çekmeye devam edin en azından imtihanı kazanmış olursunuz dinden çıkmazsınız
Ha bu arada kendinizi mensubu saydığınız din nedir acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X