izmirde yaşayanlar hadi tanışalım buluşalım arkadaş olalım

guis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2011
300
0
37
izmirde olan arkadaşlarla kaynaşma vakti bende çoğumuz genelde aynı konuları tartişiyoruz konuşuyoruzx peki bu kadar yakınken neden buluşup arkadaş olmuyoruz

natoyu biliyormusun ben hemen karşısındayım sen ev hanımımısın çocuk varmı daha doğrusu evlimisin:44:

evliyim biliyorum natoyu çocuk yok uğraşıyoruz cocuk için pko var bende ev hanımıyım bir snelik evliyim sende bebk varmı

bende 5 yıllık evliyim cnm 4 yaşında oğlum var allah sanada en kısa zamanda verir inşallah

allah analı babalı buyutsun inşallah bana verir allah bizden başka izmirli yok galiba sende ev hanımısın galiba

selaaamm kızlar ben izmire yazları geliyorum istanbulda oturuyorum yeni arkdslıklar kurmak cok guzel bişey izmirde arkdsımlarımın olmasını cok ısterım sızde ist da kapısını calabılecegınız bır ardsınız olsun ıstersenız ben burdayımm:))) konusalım tanısalım kankişş olalımm dermişimm bu arada 25 yasındayım yazın dugunum var belkı tavsıyelerınız olur bana fec den eklersenız çookk mutlu olurum canlarım ikomerrr@hotmail.com msn im fecden bulun benı adım ilknur opuyorum hepınızııı mutluuu kalınnnn

slm. bende izmirliyim natonun yanından girilen akıncılar tarafında oturuyorum benimde 4 yaşında bir kızım var ve biri üniv. okuyan biride üni ye hazırlanan çocuklarım var.

bende izmirli degilim ama 21 senedir izmir yeşilyurtda oturuyorum

bende izmir gürçeşme huzur evine yakınım bayanlar 2 buçuk senedir izmirde oturuyorum evlendiğim için geldim istanbuldan buraya

bu topic izmirlilerden çok buca-şirinyerliler olmuş ben balçovadayım =))

X