İzmir'deki Falcılar

Bende Sevdaya iki kere gittim çünkü bir akrabam çok methediyordu ikisinde de saatlerce sıra beklememe rağmen 5 dakikalık bir fal ve hiç memnun kalmadım.Aynı şekilde Murat içinde beğenilen yazılar okuyunca gittim o da aynı hiç bir şey bilemedi geçmişe şu ana yönelik.Ben zaten gelecek beklemiyorum falcılardan en çok Sibel beni şaşırttı o zaman hayatımdaki kişinin sadece baş harfini değil ismini söylemişti.Hastalığına varıncaya kadar söylemişti.Ben gelecek için gitmiyorum ama sorarsanız dedikleri oldu mu diye geleceğe yönelik olmadı malesef.

sibel hanım hala bakıyor mu biliyor musunuz acaba?

arkadaşlar hepinize merhaba!
sibel,balkabağı gül ve serkan birkaç haftalık yaptığım sabırlı incelemelerim sonucu nispeten az ya da çok memnun kalınabilir gibi duruyorlar.ama bunlar da insan yani herşeyi harfi harfine bilecek değiller ya .hani ben %100 lük bir şey beklemiyorum .beklentilerimi en tepede tutmuyorum ne gereği var böyle durumlarda bile insan azıcıkta olsa üzülebiliyor..biraz da şans,tesadüflerin denk gelmesi işi bu işler ya.
bir arkadaş çok güzel yazmış herşeyi bilselerdi CIA de ÇALIŞIRLARDI diye.çok gerçekçi buldum.
atalarımızın dediği hakikaten doğru hani FALA İNANMA falsız da kalma.
HANGİ İŞ OLURSA OLSUN İŞİN İÇİNE PARA GİRİNCE İŞİN DOĞALLIĞI BOZULUYOR,para demek ticaret demek maalesef .
fal meselesi de öyle hani dost meclisindeki fal tadında olur mu hiç para ile baktırılan fallar.paranız kadar da allanıp pullanıyor sözler,cümleler.....doğallığın gözünü seveyim :)

hani çok afedersiniz; kimi erkeklerin özel hayatlarını para ile bu işi yapan kadınlara gidip tatmin olmaya çalışmasına benzetiyorum ben bu fal işini de.erkeklerin ,hiç doğal ilişki kurma biçimiyle ,para ile bu işi yapmaları nasıl ki aynı değilse ,falın paralısı ve parasızı da böyle bence....
lütfen RUHUNUZU TAMAMEN TESLİM ETMEYİN FALA.biraz da abartmak istedim :)hatta depresyonda filansanız hele hiç gitmeyin bence.moraliniz iyice altüst olmasın.biraz toparlanıp öyle gidin gidecekseniz.

okuyup durumuna üzüldüğüm pek çok kişi oldu gerçekten.BİR ŞEY OLMUYORSA YA HAYIRLISI DEĞİLDİR YA DA DAHA İYİSİ OLACAĞI İÇİNDİR/MEVLANA. Hayırlısını isteyin arkadaşlar sizleri çok inciten zaten sizi hak etmemiştir.sizi hak etmeyenin gitmesi sizin için daha büyük nimet bence.kısa vadede düşününce tamammülü zor acıtıcı olabilir ancak uzun vadede siz daha karlı yani şanlı çıkıyorsunuz

merak ettiğim bir şey var arkadaşlar SİBEL(hangi sibel onu da bilmiyorum ya ,kafam da karıştı,iki sibel mi var acaba,necco cafedemi bu kişi bir başka kafe adı daha vardı şuan hatırlaayamadım),BAL KABAĞI GÜL HANIM ve SERKAN BEYe 2. veya 3. kez gidenler oldu mu ?ilk gidişinizden sonra iyice saçmaladılar mı?tecrübesi olanlar aktarabilir mi lütfen

herkese sevgiler...

merhaba:) dediklerine katılıyorum öncelikle. ben de şu aralar fallardan medet umar oldum. deneyimlerimi biraz biriktirip paylaşıcam yakında. ama siz gül hanımı sormuşsunuz, gerçi üstünden zaman geçmiş mesajınızın ama söyleyeyim geçen yıl gitmiştim, burdan okuyup da gittim çok methedilmişti. büyük beklentiyle gittim ama umduğumu bulamadım. evet çok pozitif güleryüzlü bir bayan. enerjisi güzel. bana da güzel bir tablo çizdi hep olumlu şeyler söyledi. ama söyledikleri gerçeklikten uzak gibiydi. sadece ayrıldığım insanla ilgili gerçekçi bir yorum yaptı onu unut onunla olmayacak dedi. zaten olmayacağını çok iyi biliyordum. hayatına biri girecek dedi verdiği zamanı çoktan geçti öyle biri olmadı. üstelik bu kişinin üzerinde çok durdu ama ne yazık ki öyle biriyle tanışmadım. evlilikle ilgili birkaç tarih verdi ama ona bakılırsa o tarihe şuan 3 sene var:)) yani motive olmak istiyorsanız gidebilirsiniz, ama sadece o kadar :KK14:

merhaba arkadaşlar..

dün daisy cafe sevgi hanıma gttk bi arkadaşımla..kahve 17,50 tarot 25 bakıor öncelikle merak edenlere...falına gelinceee yaa bilemedim ama olumsuz gibi:)) falın büyük bölümü çok genel şeyler söledi açıkçasıı yani işte ailenden kimin eklemleri dizleri ağrıyor (bunu diğer arkadaşa da sölemiş) , yok işte işyerinde dengesiz hareketler sergileyen biri var işte bi dosya kaybetmişin işyerinde ama bulucaksın vs vs gibi gibi.. bir de falın başında ananı dananı ismlerini yaşlarını falan filan alıyor yazıyor bi kağıda ama daha sonra aileyle ilgili tek bir kelime etmiyor bu da garip geldi doğrusu...ve hayatımdaki çok önemli olayları ben önce ona söledim o da ona göre yorum yaptı..artı mesela patronun kel dedii değil diyorum gerçekten değil bilakis saçına dolgun bir adam yani , bu sfer işte yanlardan açılma var ama faaln die kıvırdı :))) bunun haricinde eski erkek arkadaşımın karaketryle ilgili nispeten dogru tespitlerde bulundu ve bir ilişkisi var dedi ve kızn isminde e ve n harfleri var dedi bu kısmı tuttu yani soyadıyla birlkte dşünürsek var.. ama sonra düşündük ki benimde ismimde e ve n var arkadaşımın da isminde e var yani bu harfler genelde bir çok bayanın isminde olan harfler :)) ha bu arada kısmetin bağlı dedi asma kilitin üzerine 101 kere ayetel kürsi okucaksın işte anahtarlardan birni denize atıcaksın diğeri sen de kalıcak falan dedi...bunu yapmadan önce ve yaptıktan sonra sirkeli su ile abdest alıcaksın dedi bunu diğer arkadaşa da söylemiş bu arada :)
yani böle arkadaşlar... ne düşüneyim ben şimdi :))) gelecek ile ilgili bi kaç bişey söledi ama olursa ne alaaa bekleyip görücez onu da...

bu mesajın sahibi foruma çok uzun zamandır girmemiş ve mesaj bir buçuk yıl önce yazılmış ama okuyunca çok şaşırdım ve diğer okuyanları bilgilendirmek için yazmak istedim. çünkü bana da neredeyse aynılarını söyledi:KK53: özellikle kısmetin kapalı ve aynen arkadaşa dediği gibi asma kilite dua oku sonra denize at vs. aynı ritüeli birebir önerdi. hatta benim çok moralim bozulmuştu kısmetin kapalı deyince. meğer yalnız değilmişim:)) bunun dışında hep genel konuştu ve hiç tatmin olmadığım bir faldı, benim için hayalkırıklığıydı.

sevdam cafe deki selime fal baktırdım geçmiş ile ilgili şok edici tespitleri oldu ağzım açık kaldı ama gelecekle ilgili 2 tarih verdi bir tanesinin dediğinin tam tersi bi durum gerçekleşti ikinci tarihin ise vakti var bakalım artık...

gabriell tam bı gol zaten ben bayılıyorum angele ya hele o edaları hayatımda ılk defa gay bırıne baktırdım oda angeldı ve çok begendım ona gıtmeye devam edıcem artık kımse benı onun kadar etkıleyemıyo begenmene çok sevındım hadı bakalım 7.ay görücez

ayy bu gerçek mi korktum resmen:KK53: ben forumda okurken adı geçiyor genelde iyi bahsedilmiş ve ben adından dolayı onu kadın sanıyordum meğer erkekmiş:)) acaba hala aynı yerde mi çok merak ettim şimdi:26:

sevdam cafe deki selime fal baktırdım geçmiş ile ilgili şok edici tespitleri oldu ağzım açık kaldı ama gelecekle ilgili 2 tarih verdi bir tanesinin dediğinin tam tersi bi durum gerçekleşti ikinci tarihin ise vakti var bakalım artık...

ben pazar günü gittim izinliymiş. fiyatı sordum 40 dediler. ama forumda da 20 ye bakıyor diye okumuştum sanki dedim ki bir arkadaşım baktırmış 20 ye nasıl 40 oluyor dedim. bişeyler geveledi kahve artı tarot bilmem ne, bak sana 35 yapayım en son dedi sonra da. ee zaten adam orda yok o an. başkasını tavsiye etti illa. yani hiçbişey anlayamadım sinirlendim, kandırılıyormuşum gibi hissettim zaten hevesim de kaçtı. size kaça baktı?

pasaklı birsene yakın zamanda giden var mı acaba? çok ilginç şeyler söylüyorlar etkilendim:26:

pasaklı birsene yakın zamanda giden var mı acaba? çok ilginç şeyler söylüyorlar etkilendim:26:

Yazın gittim oradaki kişiler bildiğini söylediler.Ama bana bakım yapmadı daha çok nasihat verir gibi konuştu ve yapmam gereken bazı şeyler söyledi.Ama eşimden çocuğuma kadar bana onları bir bir anlattı hatta çok ilginç kayınvalidemin eviyle ilgili çok ilginç ve gerçek bir detay verdi beni şaşırtmıştı.Geleceğe dair bir şey söylemedi bana sadece yapmam gerekenleri söyledi allah var yukarıda geleceğe dair bir şey söylemedi ama para da almadı o yüzden dediği olur ya da olmaz diye bir şey söyleyemem.Sıcakkanlı iyi birisi.

sibel hanım hala bakıyor mu biliyor musunuz acaba?

Sibel hanım çok övüldüğü için gitmiştim bende bilmiyorum elektrik meselesi mi anına mı gelmedim ya da abartma olayı mı bilmiyorum ama 40 liraya berbat bir faldı.Sadece 3 şey söyledi verdiği vade bir ay geçti diğerleride olmasa olur zaten olacak gibi değil.Üstüne üstlük kızımı sorduğumda kızın mı var diye bana sordu beni bu soru iyice şaşırttı.Ayrıca iş durumumu sorduğumda martta esmer bir adam vasıtasıyla işe gireceksin demişti,ben de haber bekliyorum dedim evet haber beklediğin yer olacak dedi o zamanda ben ama haber beklediğim kişi yüzü kızarık birisi dediğimde kıvırdı yok zaten kırmızı tenlerde esmer gibi görünüyor dedi o zaman zaten anladım o faldan bir şey çıkmayacağını.
Ben ocak şubat gibi gitmiştim çok sık rahatsızlandıı için sürekli çalışamadığını söylemişti.

Yazın gittim oradaki kişiler bildiğini söylediler.Ama bana bakım yapmadı daha çok nasihat verir gibi konuştu ve yapmam gereken bazı şeyler söyledi.Ama eşimden çocuğuma kadar bana onları bir bir anlattı hatta çok ilginç kayınvalidemin eviyle ilgili çok ilginç ve gerçek bir detay verdi beni şaşırtmıştı.Geleceğe dair bir şey söylemedi bana sadece yapmam gerekenleri söyledi allah var yukarıda geleceğe dair bir şey söylemedi ama para da almadı o yüzden dediği olur ya da olmaz diye bir şey söyleyemem.Sıcakkanlı iyi birisi.

anladım.. teşekkür ederim. ben gidersem sanırım bir arkadaşımla giderim tek gitmeye cesaret edemem:) sizden para da almamış ama ne kadara bakıyor acaba biliyor musunuz?

Sibel hanım çok övüldüğü için gitmiştim bende bilmiyorum elektrik meselesi mi anına mı gelmedim ya da abartma olayı mı bilmiyorum ama 40 liraya berbat bir faldı.Sadece 3 şey söyledi verdiği vade bir ay geçti diğerleride olmasa olur zaten olacak gibi değil.Üstüne üstlük kızımı sorduğumda kızın mı var diye bana sordu beni bu soru iyice şaşırttı.Ayrıca iş durumumu sorduğumda martta esmer bir adam vasıtasıyla işe gireceksin demişti,ben de haber bekliyorum dedim evet haber beklediğin yer olacak dedi o zamanda ben ama haber beklediğim kişi yüzü kızarık birisi dediğimde kıvırdı yok zaten kırmızı tenlerde esmer gibi görünüyor dedi o zaman zaten anladım o faldan bir şey çıkmayacağını.
Ben ocak şubat gibi gitmiştim çok sık rahatsızlandıı için sürekli çalışamadığını söylemişti.

herkeste aynı etki olmayabiliyor demek ki..çok bahsedilince merak etmiştim.ben üşenmedim sayfalarca okudum kaç gündür hala kime gitceğime karar veremedim:KK1: sanırım angele bi gidicem çok bahsedilmiş ondan da.

Emin değilim ama 50 diye duydum

hımm.. anladım.. ama ben korktum okuyunca, biri yazmış hiç bulaşmayın derim diye. bir de ben çabuk etkilenirim, dese ki bana şu şu olacak( kötü bişey) tamam artık ben iflah olmam. bi düşüncem bakalım. arkadaşımı da ikna edersem belki giderim . ama çok kararsız kaldım:26:

hımm.. anladım.. ama ben korktum okuyunca, biri yazmış hiç bulaşmayın derim diye. bir de ben çabuk etkilenirim, dese ki bana şu şu olacak( kötü bişey) tamam artık ben iflah olmam. bi düşüncem bakalım. arkadaşımı da ikna edersem belki giderim . ama çok kararsız kaldım:26:

Çok ilginç nasıl böyle bir yorum yapabiliyorlar .Ben iki kere gittim birde orta okula giderken gitmiştim çok eskiden ama hiç bir şey olmadı.Bulaşılacak veya korkulacak bir şey yaşamadım.Ya giden arkadaşların psikolojileri sağlam değil çabuk etkileniyorlar ya da çok fazla abrtıyorlar.
Ama dediğim gibi bana geleceğe dair bir şeyler söylemedi son gittiklerimde. Sadece ortaokula giderken yengemle gittiğimde dönüp bana sen kendin okumayı bırakacaksın demişti ve ben üniversiteye gitmedim.Bu yani

ben pazar günü gittim izinliymiş. fiyatı sordum 40 dediler. ama forumda da 20 ye bakıyor diye okumuştum sanki dedim ki bir arkadaşım baktırmış 20 ye nasıl 40 oluyor dedim. bişeyler geveledi kahve artı tarot bilmem ne, bak sana 35 yapayım en son dedi sonra da. ee zaten adam orda yok o an. başkasını tavsiye etti illa. yani hiçbişey anlayamadım sinirlendim, kandırılıyormuşum gibi hissettim zaten hevesim de kaçtı. size kaça baktı?

bana da 40 a baktı...

X