İzmir'deki Falcılar

Falcıları burdan takip ediyorum fakat doğa ismini okuyunca şaşirdim cunku benim bildiğim son bir yıldir mujgani birakmis ara vermis ve evinde bakım yapıyordu. nezaman arasam evine davet eder evi ksk carsi icinde. bir aydir ugramadim belki. nezih kulturlu bir kiz cafe ortamlari ona uymuyor. ama orada calisiyorsa da bilemiyorum. ilginc

Arkadaşlar epeydir forumu uzaktan takip ediyorum saydığınız isimlerin birçoğuna defalarca gittim fal enerji işidir ama boşuna paranızı kaptırmanızıda istemem😊
Angel->tek söylediği tutmadı üstüne üstlük ayağa kaldırıp saçma sapan hareketler yaptırıp sizi komik duruma düşürüyor.Yok melekleri varmış Beki İkala Erikli annesiymiş çok mu saf göründüm bile
medim ama tam bir faciaydı:))
Doğa->Bu Karşıyaka'da bir dönem pet shop işleten genç siyah saçlı bir kadınsa bahsettiğiniz hiçbir falcıda bu kadar olumsuz enerji görmemiştim.Attı tuttu güldüm geçtim:)
Gül abla-> Çok ama çok tatlı bir insan o kadar pozitifki onun için bile gidilebilir ancak maalesef o da tutturamadı:)
Neco Cafe Sibel-> Ben 20tlye bakarken gitmiştim:) Hiçbir falcının öngöremediği bir durumu bildi ancak çok korkutucuydu bakarken gözü falan dönüyor bir daha cesaret edip gidemedim.Zaten kemeraltındaki tüm falcılar onun varlıklarla baktığını bilir.
Sevdam Cafe Sevda-> O da varlıklarla bakar ancak öyle bir kuyruk vardırki frekansları size bakarken karıştırabilir.Yoğunlaştığı boş olduğu ana denk getirirseniz iyi baktığı söyleniyor.Ben denk gelemedim tatminde olamadım:)
Babacan Cafe Birgül abla-> Çok severim kendisini varlıksal bakar ama Sibeldeki gibi korkmazsınız:) Isabet ettirdiğide ettirmediğide oldu:)
Telve Cafe Asiye-> Katina falı baktırdım.Bana kalırsa o da varlıksal bakıyor.İlginç durum tespitleri oldu.Bazen tuttu dedikleri bazen tutmadı:)
Neco Cafe Anıl'a fal baktıran var mı bakalım aranızda:KK66:

kızlar ben emeli merak ettim hem yakın hemde bakım tarzı ilginç geldi olumsuz bişeyde görmedim telefon numarasını bilen varsa özelden atabilir mi?
pasaklı birsenede gidicem tavsiye edermisiniz? bide erkek kankam var ama cinsel yönelimi farklı neyse işte o da benle gelip baktırmak istiyor sorun yaratırlar mı? beni bilgilendirirseniz sevinirim

kızlar bildiğiniz kurşun döken biri var mı??daha önce döktürmüştüm inanılmaz rahatlatmıştı yine manevi olarak ihtiyacım var 😢

Arkadaşlar epeydir forumu uzaktan takip ediyorum saydığınız isimlerin birçoğuna defalarca gittim fal enerji işidir ama boşuna paranızı kaptırmanızıda istemem😊
Angel->tek söylediği tutmadı üstüne üstlük ayağa kaldırıp saçma sapan hareketler yaptırıp sizi komik duruma düşürüyor.Yok melekleri varmış Beki İkala Erikli annesiymiş çok mu saf göründüm bile
Doğa->Bu Karşıyaka'da bir dönem pet shop işleten genç siyah saçlı bir kadınsa bahsettiğiniz hiçbir falcıda bu kadar olumsuz enerji görmemiştim.Attı tuttu güldüm geçtim:)
Gül abla-> Çok ama çok tatlı bir insan o kadar pozitifki onun için bile gidilebilir ancak maalesef o da tutturamadı:)
Neco Cafe Sibel-> Ben 20tlye bakarken gitmiştim:) Hiçbir falcının öngöremediği bir durumu bildi ancak çok korkutucuydu bakarken gözü falan dönüyor bir daha cesaret edip gidemedim.Zaten kemeraltındaki tüm falcılar onun varlıklarla baktığını bilir.
Sevdam Cafe Sevda-> O da varlıklarla bakar ancak öyle bir kuyruk vardırki frekansları size bakarken karıştırabilir.Yoğunlaştığı boş olduğu ana denk getirirseniz iyi baktığı söyleniyor.Ben denk gelemedim tatminde olamadım:)
Babacan Cafe Birgül abla-> Çok severim kendisini varlıksal bakar ama Sibeldeki gibi korkmazsınız:) Isabet ettirdiğide ettirmediğide oldu:)
Telve Cafe Asiye-> Katina falı baktırdım.Bana kalırsa o da varlıksal bakıyor.İlginç durum tespitleri oldu.Bazen tuttu dedikleri bazen tutmadı:)

Doğru tespitler :KK9:

Neco Cafe Anıl'a dün gittim.. Açıkçası tamamen şans eseri oldu.. Sibel hnmın ayrıldığını öğrendim, Berk'e daha önce baktırmış ve memnun kalmamıştım. Anıl'ı görünce de yaşının küçüklüğünden olsa gerek birşey bilemeyeceğini düşündüm. Ama erkek arkadaşımla ilgili verdiği harfler, karakter analizi, fiziki özellikler ve mevcut durum birebir tuttu.. Fal kısa sürse de tatmin etti diyebilirim. Bugun yada yarın için söylediği birşey var. Gerçekleşirse tekrar paylaşıcam :KK34:

hey İzmirliler :KK3: İzmirli değilim ama izmir'i çok seviyorum. Katinanın doğum yeri izmir.. Birgün yolum izmir'e düşerse bütün falcıları dolaşıp tek tek katina baktırıcam :KK53: :KK53:

Kızlar,Sibel'den haber yok hala sanırım :18::18:

Evet canm Sibel işi bırakmış. Artık bakmayacakmış.

Son dönemde Karşıyaka Müjgan Cafe deki Tülin'in söylediği çıkmadı arkadaşlar. O A'nı ve hissedilenleri çok iyi yorumluyor. Ancak son bakımında 2 vade verdiği olay 2 aydır olmadı ve hüzün verdi.
Aksine (artık Efsun Cafe de olan) Fatoş olmayacağını söylemişti. Hatta kızmıştım...:KK36:

Evet canm Sibel işi bırakmış. Artık bakmayacakmış.

Son dönemde Karşıyaka Müjgan Cafe deki Tülin'in söylediği çıkmadı arkadaşlar. O A'nı ve hissedilenleri çok iyi yorumluyor. Ancak son bakımında 2 vade verdiği olay 2 aydır olmadı ve hüzün verdi.
Aksine (artık Efsun Cafe de olan) Fatoş olmayacağını söylemişti. Hatta kızmıştım...:KK36:

Sağolasın tatlım.Acaba Sibel'e ulaşmanın bir yolu yok mudur?Belki rica etsek az az bakım yapar.Belgin Kostak'ı kaçırdımm zaten,bari bu kızı kaçırmayayım.

Neco Cafe Anıl'a dün gittim.. Açıkçası tamamen şans eseri oldu.. Sibel hnmın ayrıldığını öğrendim, Berk'e daha önce baktırmış ve memnun kalmamıştım. Anıl'ı görünce de yaşının küçüklüğünden olsa gerek birşey bilemeyeceğini düşündüm. Ama erkek arkadaşımla ilgili verdiği harfler, karakter analizi, fiziki özellikler ve mevcut durum birebir tuttu.. Fal kısa sürse de tatmin etti diyebilirim. Bugun yada yarın için söylediği birşey var. Gerçekleşirse tekrar paylaşıcam :KK34:

Sanırım gerçekleşmedi.

Arkadaşlar merhaba izmirdeki yelizin telefon numarasını bilenleriniz bana da gönderebilir misiniz?

Ben de fala meraklı biri olarak pek çok fal deneyimimden bazılarını aktarayım :)

İzmir karşıyaka ravazza cafe isabetli yorumlar yapıyor, öyle detaylar veriyor ki şaşırtıyor. Ben her gittiğimde memnun ayrılıyorum, yakın geçmiş, şu an ve yakın gelecek için söylediği şeyler isabetli. Kahve falına kısa baktığı için, tarot tercih edilebilir.

Daisy cafe murat, ben memnun kalmadım söylediği şeylerin çoğu herkesin söyleyebileceği detay olmayan yorumlardı, bildiğini söyleyemeyeceğim.

Kemeraltı necco cafe sibel güzel yorumlar yaptı, verdiği detaylar da herkesin bilebileceği türden değil, olumlu bir enerjisi var ancak gelecekle ilgili yorumlarının çıktığını söyleyemeyeceğim.

Pasaklı birsen teyze çok tatlı bir kadın bir azize gibi, Yasin Suresi'nin her kapıyı açtığını söylüyor, kötü enerjiden korunmak için dualara yönlendiriyor geçmişi ve şu anı güzel yorumluyor. Baktıralı 1 ay kadar olduğu için şu an gelecekle ilgili yorum yapamıyorum.

Alsancak boncuklu bayramdan giden arkadaşlar memnun, bir kez baktırdı bilmedi diyemeyeceğim, ben iyi enerji almadığım için kendisini bir daha tercih etmedim.

Daisy cafede aliydi ismi sanırım güzel yorumlar yapıyor geçmişle ilgili, karakter analizi başarılı, gelecekle ilgili yorumlarının bir tanesi oldu, diğerleri henüz olmadı. Memnun kalmadım diyemem, güzel bir enerjisi var.

Karşıyaka hülya cafe olumlu olumsuz her şeyi söylüyor an ve geçmiş için başarılı ancak gelecek ile ilgili yorumları başarısız.

Son düzenleme:
Hanımla, pasaklıya nasıl gidebilirim bilen var mı? Evi nerede, ulaşım nasıl sağlanıyor bilmiyorum. Bir de kaça bakıyor ve randevu gerekiyor mu? Ya da çok sıra oluyor mu?

Hanımla, pasaklıya nasıl gidebilirim bilen var mı? Evi nerede, ulaşım nasıl sağlanıyor bilmiyorum. Bir de kaça bakıyor ve randevu gerekiyor mu? Ya da çok sıra oluyor mu?
Örnek köy dolmuşlarına biniyorsun canım şöföre söyledin mi indiriyor seni zaten inince sor gösterirler sokağını buradan tarifetmek zor.50 liraya bakıyor diye biliyorum ama emin değilim.Her zaman sıra olur.Ben yağmurda gitmiştim yine de sıra vardı

kızlarağasında fısıltı cafede şefika varmış iyiymiş diye duydum, giden bilen var mıı ??

Arkadaşlar tamila diye bir kadına baktırmıştım. daha önce bahside geçmiş çok iyi bi kadın kendisi şık cafededir.

X