İzmir'deki Falcılar

amirrezvani dah öncede yazmıstım maral cafedeki meral hanım işi falcılıktan baska yere tasıyor ve ordaki calısanların uslubu cok ukale arkadaslarımla sahit olduk aynen yazıyorum bir erkek geldı bırını söhüşlemeye calısıyorum dedi ikisi gülüştüler yok kurşun yok baska seylerle ve kesınlıkle bilinsizce ugrasıyorlar tavsiyem kimsenin gitmemesi sonra basa bela alıyorsunuz
bir arkadasın basına bır olay geldıde ondan bılıyorum
sevgiler

arkadaslar ya bana onerebılcegınız bı falcı var mı?bunalım bı donemdeyım sanırm:)ama hep sallıyolar duzgun bırıne baktırmak ıstıyorum

slm kızlar,gerçek bi falcı arıosanız kızlarağasının yanındaki caddede,sağdan ilk kafede Ramazan var.kesinlikle ona gidin derim..başka da bişi demiom ...kafenin ismini unuttum şimdi (kime sorsanız söyler o sokakta)

canım daha önce desteklemiştim bende zaten bunu ama herkes bişiler öneriyo istemiyorum der geçersin yaptırmak zorunda değil ki kimse ama kesinlikle katılıyorum söylediklerine bu abuk şeylerden dolayı sevdaya da gitmeyi düşünmüyorum artık..zaten şöle dedikleri çıkan bi falcı bulsam sürekli ona gidicem çok sıkıldım artık..teşekkürler

canım hangi cadde bu bi tarif edermisin lütfen..ne kadar bakıyor bir de hangi günler bakıyor kendisi?

bende gittim bugun cafe müjgana ali bey için gitmiştim ama ameliyat olmuş malesef cafede yoktu mirmirmirmir bide aynı sokakta efsun cafe var kızlar boncuklu deli bayram die bi adam bakıyo kahve tarot içiçe 6tl , müjgana 15tl vermek istemeyen bi arkadaşım içinde oraya gittik benim faldan sonra gayet memnun çıktı deneyebilirsiniz yerimseniben

eee kızlarrr bi kaç gündür duruldunuzmuuu:)) tükettik valla izmirdeki falcılarıdaaaa:))) yavaş yavaş izmir dışınamı açılsak hehe delikafadulden

yaaa evet ya kalmadı gidecek falcıda :) böyle izmir çevresine mi açılsak diyorum bende :)

bu akşam müjgan cafedeki ali beye baktırcam 1buçuk hafta önce baktrdım çok iyiydi.daha yeni baktırdım ama sağlam bi falcıda yokki.

ege bölgesine açılıcaz böyle giderse :))) ashle canım ali bey gelmişmi hastaymış yoktu geçen hafta bende ona göre gidicem..

bu akşam müjgan cafedeki ali beye baktırcam 1buçuk hafta önce baktrdım çok iyiydi.daha yeni baktırdım ama sağlam bi falcıda yokki.

Bende karşıyakadakine gidicem ama alsancakla alakası yokmuş geçenlerde arkadaşım gitmiş herşeyi bildiler diyo sırf meraktan gidicektim kahve falı için tel nosu açmıyor bende şans olsa

ege bölgesine açılıcaz böyle giderse :))) ashle canım ali bey gelmişmi hastaymış yoktu geçen hafta bende ona göre gidicem..

canm valla aliye yeni baktırdım ya ondan arkadaşla karar verdik cafe cookiedeki sevgi hanıma baktırcaz dedik hem yemek yeriz hem trot.orda tarot+yemek+içecek 15 ytlmiş:)) denemekte fayda var:)

canm valla aliye yeni baktırdım ya ondan arkadaşla karar verdik cafe cookiedeki sevgi hanıma baktırcaz dedik hem yemek yeriz hem trot.orda tarot+yemek+içecek 15 ytlmiş:)) denemekte fayda var:)

aliyi tek geçiyorum ben eveli hafta gittim eski erkek arkadaşım için pazartesi salı yüzyüze görüşmen var demişti hadi canım adamdan 3 aydır ses yok hayatta gelmez demiştim gerçektende pazartesi yüzyüze geldik ve tam dediği gibi oldu gidicem tekrar ama rahatsız olduğu için yokmuş bu sevgi hanım biliyormuymuş kızlar buluşup mu gitsek acaba yaa tek başıma gitmekten çok sıkıldım ben artık :)

amirrezvanicim valla boşuna gitme sevgi hanıma...bugün ona baktırdım ama memnun kaldım diyemem canm ya fazla sallıyo gibime geldi.çoğu şey tutmadı alakasız şeylerden bahsetti.en iyisi ben ramazan gelmeden önümüzdeki günlerde bi ali abiye uğriim:) inşallah ordadır

ashlecim iyi oldu söylediğin teşekkürler..aliye gittiğin zaman yazarmısın orda olup olmadığını ona göre gidicem bende:))

banada temmuzda karşılaşacaksınız demişti hiç bi halt olmadı :) denk gelmiştir bence :) o kadar falcı gezdim artık inancım kalmadı galiba ama sağlam önerilere itinayla gidilir :))

missdance canım olabilir tabi bana çok iyi tutturan sana tutturamaz yada tam tersi fal sonuçta geleceği allahtan başkası bilemez..ama kemalpaşada bi kadın varmış her dediği çıkıyomuş ne kadara baktığını bilmiyorum paracı bi kadın değilmiş bugün adresi telefonu falan gelicek ilk fırsatta da gidicem bakalım bide bunu deniyim :))

müjgan kafedeki müjgana baktirmistim cikmadi dedikleri
su aliyi deniycem bidahaki sefere

ööylleee tek başına denemek yoookkk :) birli:içelim:kteee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…