İzmir'deki Falcılar

amirrevani canım mutlu olmana sevindim demek fallar çıktı hayırlısı
şu kemalpaşa'daki bayanın adı Zahide'yse aman ha derim sakın paranı boşa harcama sadece falla kalmıyor seni ordan oraya gönderir ortak çalıştıklarıyla bir güzel paranı yerler
her zamanki gibi yinede sen bilirsin opuyorumnanaktan
iyi bilen biri çıkmadı çıkmayacak mı?:gitme:

missdance cnm msjnı aldm saol ozeldn yazmıorum uyelık yenı oldgu ıcın ucretı nsl cok pahalı bırı mı?ona gre yanıma alım kalmım oralarda bıde

missdance cnm msjnı aldm saol ozeldn yazmıorum uyelık yenı oldgu ıcın ucretı nsl cok pahalı bırı mı?ona gre yanıma alım kalmım oralarda bıde

aslında vermesen bile neden vermedin demezler ama 20 lira bırakıyorum ben gittiğimde giden arkadaşlarımda o kadar bırakıyor.yani 20 tl yeter :)

fiestada ömer varmış birkaç arkadaş methetti siz bilio musunuz var mı giden ?

ömeri bilmem de fiestada bi bayan vardı,adı yasemin gibi kalmış aklımda ama emin değilim.onun dedikleri çıkmıştı,bi daha da gitmedim.böyle zayıf,orta boylu,uzun saçlı,esmer bi bayandı.iskambille baktı fala,kahveye bakmadı hatırladığım kadarıyla.varmı giden ve tarif ettiğim bayana baktıran.aslında tekrar gitmek istiyorum ama kolundan tutup içeri alıyolar nerdeyse mutlaka baktırılsın diye,gidesim gelmiyo.ama ordaysa gidebilirim.

kızlar bende kızağasının ordaki sewda cafe ye gittim sevda ablaya :) şiddetle tavsiye edilir muhtesem bişeydi :))

fiestada sevgi hanıma baktırdık 4 kişi , 2 kişininkini çok mükemmel tutturdu biri mechul bana da güzel salladı pek tutmadı yani ,kişiye göre değişiyor galiba

aslında vermesen bile neden vermedin demezler ama 20 lira bırakıyorum ben gittiğimde giden arkadaşlarımda o kadar bırakıyor.yani 20 tl yeter :)

slm canım.yya bende rica etsem bu hocanın tlf no ve adresini.çok ihtiyacım var.özelden de msj atmıştım ama görmedin sanırım.sen gitmişsin sanırım daha önce.yoluna girdi mi canım düzeldimi gitmene sebep olan şey?offf çok sıkılıyorum mafoldumben

Tek kelimeyle parayla işi olmayan, ciddi ciddi bilen birini önerebilirim size...

Pasaklı Birsen...

Bu kadını bilmeyen yoktur sanırım İzmir'de. Ben İzmir'de yeni sayılırım ama taa İstanbuldan duydum adını.

ben kesinlikle tavsiye etmiyorum dediği hiç birşey çıkmadı ne bana ne arkadaşıma.

ben kesinlikle tavsiye etmiyorum dediği hiç birşey çıkmadı ne bana ne arkadaşıma.

Bizi bildi...Şaşırtıcı derecede hemde...
Ben öyle hurafelere,safsatalara falan inanmam. Sırf merakımdan gittim, yemin ediyorum tüylerim kalktı...Çoğu şeyi bildi.

Daha çok gelecekle ilgili değilde, yakın zamanla ilgili şeyler söylüyor...
Bilemiyorum...Ama tabi her iş için istisnalar vardır muhakkak.

arkadaşlar bu iş bence elektirik işi... ben de kaç tane falcı gezdim bakın; Karşıyakadaki Ravazza kafedeki bayan hiç bir şeyimi bilemedi, o gün çok sinirliydi, içinde bulunduğum durumu bile bilemedi, bilemedikçede sinirlendi... yani param boşa gitti... Kızlarağası hanındaki Sevda içinde bulunduğum durumu biraz bildi, gerisini salladı, hiç biri çıkmadı... Alsancaktaki Cookie cafedeki Sevgi var:))) tek kelime ile harika, haziranın sonundan beri 3 kere gittim, ne derse günü gününe çıkıyor(bazen 1-2 gün sekiyor) ama o na gitmeye korkuyom, kötü şeyleride direk söylüyor... birde Karşıyakada Müjgan kafe var Tülin hanım, ona iki kere gittim, ilk gittiğimde söyledikleri çıktı ma ikinci gittiğimde ha tamam hatırladım seni dedi.... bişeyler syledi ilk söyledikleri ikinci söyledikleri uyuşmedı... ve de çok kısa baktı bitti dedi... yani ikinci gidişimden memnun kalmadım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…