Jandarmalardan aldığım bilgiye göre kız çocuğu 4 yaşından sonra babaya verilirmiş bilen biri birşey söylesin

Baskahayatlar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2024
74
13
23
Kızlar dün eşim geldi ve konuşup anlaşmak istedi şartlarımı kabul etti ama sonra bir şey daha istedim benim bu zamana kadar kimsede telefon numaram yoktu anneannem teyzem halam felan . Onu kabul etmedi bizde ikna etmeye çalıştık ilk başta olmayınca neyse git düşün gel dedik o sırada delirdi ruh hastası küfürler hakaretler etmeye başladı zorla evden attık ama bu seferde anneme saldırmaya çalıştı arada ben olmama rağmen anneme vurdu . Bende dayımlarımdan ağrı herkesi çağırdım en yakın kim varsa onlar gelene kadar babam denk geldi ve babam eşimi biraz tartakladı. Sonra jandarma lar geldi o sırada eşim kaçtı. Jandarmalardan aldığım bilgiye göre kız çocuğu 4 yaşından sonra babaya verilirmiş bilen biri birşey söylesin

Ailenizde neden numaranız yok bunun nasıl bi acıklaması olabilir cok merak ediyorum. İstihbarat teşkilatında falan mısınız ajansınız da cok gizli işler mi ceviriyorsunuz? Filmlerdeki gibi ankesörlü telefondan mi ariyorsunjz? Ne b*k oldugu zaten belli olan bu primatı neden dogurarak baba yaptınız? 4sene içinde yüksek bi şahsiyetyen bir tek hücreliye dönüşmüş olamaz çünkü.

Kızlar dün eşim geldi ve konuşup anlaşmak istedi şartlarımı kabul etti ama sonra bir şey daha istedim benim bu zamana kadar kimsede telefon numaram yoktu anneannem teyzem halam felan . Onu kabul etmedi bizde ikna etmeye çalıştık ilk başta olmayınca neyse git düşün gel dedik o sırada delirdi ruh hastası küfürler hakaretler etmeye başladı zorla evden attık ama bu seferde anneme saldırmaya çalıştı arada ben olmama rağmen anneme vurdu . Bende dayımlarımdan ağrı herkesi çağırdım en yakın kim varsa onlar gelene kadar babam denk geldi ve babam eşimi biraz tartakladı. Sonra jandarma lar geldi o sırada eşim kaçtı. Jandarmalardan aldığım bilgiye göre kız çocuğu 4 yaşından sonra babaya verilirmiş bilen biri birşey söylesin

Şu konuyu da ekleyeyim böyle yazdığınız çok havada kalmış

Barışmak için bir bahaneniz oldu babaya verilirMİŞŞŞ , barışınca çocuğu alacaktı dersiniz böylelikle .
Alamaz dememiz pek işinize gelmeyecek 🥲
Ben size barışmak için bahane arıyorum demedim büyüklerin baskısıyla bir şans daha vermek istedim onuda b*ka çıkardı zaten bundan sonra olmaz o yüzden sadece bilgi vermeniz yeterli

Ailenizde neden numaranız yok bunun nasıl bi acıklaması olabilir cok merak ediyorum. İstihbarat teşkilatında falan mısınız ajansınız da cok gizli işler mi ceviriyorsunuz? Filmlerdeki gibi ankesörlü telefondan mi ariyorsunjz? Ne b*k oldugu zaten belli olan bu primatı neden dogurarak baba yaptınız? 4sene içinde yüksek bi şahsiyetyen bir tek hücreliye dönüşmüş olamaz çünkü.
Bende bilmiyorum 4 sene boyunca sürekli onlarla annemin telefonundan konuştum . 4 sene boyunca yanımda doğru düzgün durmadığı için amip olduğunu bilemedim vallaha

Anlamadım. Adam boşanmak için mi anlaşmaya geldi barışmak için mi?
Elinizden ne istediniz. Çok köpük konu herşeyi daha açık anlatın. Anneniz gidip darp raporu alsın mutlaka.

Dayılarınız ağrıdan mı cıkıp geldı? Tartısma var dıye?
Ne alaka

Bu zaman kadar anneannem halam teyzem dayım dedemler yengemler kimsede numaram yoktu onlara numaramı vermek istedim
Bu saygısızlığı en başından kabul eden bir kadın kolay kolay boşanmaz. Biraz zaman geçsin barışırsınız, merak etmeyin.

X