Jandarmalardan aldığım bilgiye göre kız çocuğu 4 yaşından sonra babaya verilirmiş bilen biri birşey söylesin

Ben sizi anlamadım. Yani insanın annesine, teyzesine kendi telefonunu vermeme sürekli eşinden arama sebebi ne olabilir ki? Bu kadar mı korkuyorsunuz? İşin içinde korku yoksa bu kadar mı sindirilmiştiniz. Aklınızı başınıza toplayın. Merak etmeyin böyle problemli bir adama kimse çocuk mocuk vermez. 4 yaşından sonra kızlar babaya veriliyoru kim söylediyse de iyi eğlenmiş sizle. Böyle birşey yok
Annemde kardeşlerimde felan vardı ama akraba kısmında yoktu niyesini bende anlamadım. Ve evet insanın bazen sınırları zorlanmalıymış herşeyi alttan almayla olunmuyor muş. İnşallah öyledir , akraba lar çocuğun bende kalmasına pek razı olmasalarda o benim evladım. Öyle bir adama evlat verecek değilim

Jandarma eşinin akrabası mı😬. Sadece o kısmı anlatım.
ahhaha
yok canım ne akrabası olacak jandarma sürekli tayin gören personel

ama böyle işlerde sürekli "aman canım ne olcak, kocadır dövver de sever de öpüşün barışın, bize de iş çıkarmayın" kafasındalar
mümkün olsa gelmezlerdi de muhtarı filan arayp (jandarma dediğine göre köy ya da kırsal mahalle) "muhtar ihbar var x kişi, kim bu", demişlerdir. muhtar da "he biliyim itin kopuğun teki" dediği için gelip konu sahibini de baktılar küçük, cahil uydurmuşlar işte yok 4 yaş yok bilmem ne
kadın bunu duyarsa yer belki, olay kapanır şikayet düşer, belki.

jandarmanın bileceği bi konu değil bu ya
her velayet davası her boşanma davası ayrıdır ve hepsinden de tek bi karar çıkmaz
her davadan aynı karar çıkmaz
ama şundan emin ol ki kimse 4 yaşında bi çocuğu ruh hastası bi babaya vermez
kimse çocuğunu alamaz senden merak etme

Kızlar dün eşim geldi ve konuşup anlaşmak istedi şartlarımı kabul etti ama sonra bir şey daha istedim benim bu zamana kadar kimsede telefon numaram yoktu anneannem teyzem halam felan . Onu kabul etmedi bizde ikna etmeye çalıştık ilk başta olmayınca neyse git düşün gel dedik o sırada delirdi ruh hastası küfürler hakaretler etmeye başladı zorla evden attık ama bu seferde anneme saldırmaya çalıştı arada ben olmama rağmen anneme vurdu . Bende dayımlarımdan ağrı herkesi çağırdım en yakın kim varsa onlar gelene kadar babam denk geldi ve babam eşimi biraz tartakladı. Sonra jandarma lar geldi o sırada eşim kaçtı. Jandarmalardan aldığım bilgiye göre kız çocuğu 4 yaşından sonra babaya verilirmiş bilen biri birşey söylesin
Hangi jandarmaymış o ...

Hala adamdan izin alıyorsunuz numara vermek için, böyle manipülasyon görmedim. Köle değilim artık başka bulsunlar diyorsunuz da şunu yapmak bile bi nevi köleliğin devamı.

Jandarma ne bilecekmiş ayrıca
İzin almadım sıkıntı çıkartmadan bunu kabullenmesini istedim çünkü zaten numaramı ilk tartışmamızdan sonra herkese vermiştim.
Bende bilmiyorum onlr öyle diyince Bi tuhafıma gitti açıkçası aklıma kurtta düştü yani

jandarmanın bileceği bi konu değil bu ya
her velayet davası her boşanma davası ayrıdır ve hepsinden de tek bi karar çıkmaz
her davadan aynı karar çıkmaz
ama şundan emin ol ki kimse 4 yaşında bi çocuğu ruh hastası bi babaya vermez
kimse çocuğunu alamaz senden merak etme
Çok teşekkür ederim gerçekten herkes benden alınacağını söylüyor . Yani cevrem deki insanlar.

ahhaha
yok canım ne akrabası olacak jandarma sürekli tayin gören personel

ama böyle işlerde sürekli "aman canım ne olcak, kocadır dövver de sever de öpüşün barışın, bize de iş çıkarmayın" kafasındalar
mümkün olsa gelmezlerdi de muhtarı filan arayp (jandarma dediğine göre köy ya da kırsal mahalle) "muhtar ihbar var x kişi, kim bu", demişlerdir. muhtar da "he biliyim itin kopuğun teki" dediği için gelip konu sahibini de baktılar küçük, cahil uydurmuşlar işte yok 4 yaş yok bilmem ne
kadın bunu duyarsa yer belki, olay kapanır şikayet düşer, belki.
Aynen öyle oldu zar zor geldiler gelmek dahi istemediler ama dayımların sürekli haşir neşir oldukları jandarmalar olduğu için geldiler

X