Jandarmalardan aldığım bilgiye göre kız çocuğu 4 yaşından sonra babaya verilirmiş bilen biri birşey söylesin

Kızlar dün eşim geldi ve konuşup anlaşmak istedi şartlarımı kabul etti ama sonra bir şey daha istedim benim bu zamana kadar kimsede telefon numaram yoktu anneannem teyzem halam felan . Onu kabul etmedi bizde ikna etmeye çalıştık ilk başta olmayınca neyse git düşün gel dedik o sırada delirdi ruh hastası küfürler hakaretler etmeye başladı zorla evden attık ama bu seferde anneme saldırmaya çalıştı arada ben olmama rağmen anneme vurdu . Bende dayımlarımdan ağrı herkesi çağırdım en yakın kim varsa onlar gelene kadar babam denk geldi ve babam eşimi biraz tartakladı. Sonra jandarma lar geldi o sırada eşim kaçtı. Jandarmalardan aldığım bilgiye göre kız çocuğu 4 yaşından sonra babaya verilirmiş bilen biri birşey söylesin
Yok öyle bir şey. 10 yaşına kadar bakıma muhtaç olarak geçiyor. Çocuğa zarar verdiğin ispatlanmadığı sürece onu senden kimse alamaz

ahhaha
yok canım ne akrabası olacak jandarma sürekli tayin gören personel

ama böyle işlerde sürekli "aman canım ne olcak, kocadır dövver de sever de öpüşün barışın, bize de iş çıkarmayın" kafasındalar
mümkün olsa gelmezlerdi de muhtarı filan arayp (jandarma dediğine göre köy ya da kırsal mahalle) "muhtar ihbar var x kişi, kim bu", demişlerdir. muhtar da "he biliyim itin kopuğun teki" dediği için gelip konu sahibini de baktılar küçük, cahil uydurmuşlar işte yok 4 yaş yok bilmem ne
kadın bunu duyarsa yer belki, olay kapanır şikayet düşer, belki.
Bazılarını da görüyoruz zaten, karıları sağolsun bir bir anlatıyorlar konu açıp.

Kızlar dün eşim geldi ve konuşup anlaşmak istedi şartlarımı kabul etti ama sonra bir şey daha istedim benim bu zamana kadar kimsede telefon numaram yoktu anneannem teyzem halam felan . Onu kabul etmedi bizde ikna etmeye çalıştık ilk başta olmayınca neyse git düşün gel dedik o sırada delirdi ruh hastası küfürler hakaretler etmeye başladı zorla evden attık ama bu seferde anneme saldırmaya çalıştı arada ben olmama rağmen anneme vurdu . Bende dayımlarımdan ağrı herkesi çağırdım en yakın kim varsa onlar gelene kadar babam denk geldi ve babam eşimi biraz tartakladı. Sonra jandarma lar geldi o sırada eşim kaçtı. Jandarmalardan aldığım bilgiye göre kız çocuğu 4 yaşından sonra babaya verilirmiş bilen biri birşey söylesin
Hiç bir şey anlamadım

Bazılarını da görüyoruz zaten, karıları sağolsun bir bir anlatıyorlar konu açıp.
konu sahibi bizim oralardan

valla senelerce ya amcam ya dayım muhtardı daha jandarmanın 1 gün de bi iş yaptığını görmedim ben (köylüyüm)
ama koyun keser davet edersen, komutan buyur diye, bak o zaman gelirler...

anca işte rica minnet, sanki işi bu değilmiş gibi lütfedip gelecekler
gelince de ne akıl verdikleri ortada

boşa demiyoruz bu adamlarla evlenirken emin misiniz diye

Kısa olarak anlatayım o zaman eşimle boşanıcaz. Dünde biraz tartışma çıktı tartışma büyüdü ve anneme vurdu o ara jandarmayı çağırdım ve jandarma bana boşanır sam çocuğun 4 yaşından sonra babaya verileceğini söyledi
Hayır öyle bir şeye hakim karar verir jandarma kolluk kuvveti, hukukçu değil. Darp raporu alın annenize, bir avukat bulup dava açın çekişmeli boşanma davası olur zaten bu kadar kavgaya.

Çok teşekkür ederim gerçekten herkes benden alınacağını söylüyor . Yani cevrem deki insanlar.
Ya Allah aşkına avukata sordum çocuk sende kalır dedi yazmışsınız. Avukata sormuş olmanıza rağmen jandarma şöyle dedi, çevrem böyle dedi yazıp duruyorsunuz. Yahu işin uzmanı size gereken cevabı vermiş hala neyi zorluyorsunuz valla sinir oldum okurken. Uyduruyo musunuz yoksa çevreniz mi çok cahil onda da şüpheye düştüm.

konu sahibi bizim oralardan

valla senelerce ya amcam ya dayım muhtardı daha jandarmanın 1 gün de bi iş yaptığını görmedim ben (köylüyüm)
ama koyun keser davet edersen, komutan buyur diye, bak o zaman gelirler...

anca işte rica minnet, sanki işi bu değilmiş gibi lütfedip gelecekler
gelince de ne akıl verdikleri ortada

boşa demiyoruz bu adamlarla evlenirken emin misiniz diye
İnanırmısın bende görmedim kavga oluyor bitiyor arasdan 2 saat geçiyor millet öpüşüp barışma noktasına geliyor ama jandarmayı kırk dürtmeyle 5 dakikalık yola getiremiyoruz .

Ya Allah aşkına avukata sordum çocuk sende kalır dedi yazmışsınız. Avukata sormuş olmanıza rağmen jandarma şöyle dedi, çevrem böyle dedi yazıp duruyorsunuz. Yahu işin uzmanı size gereken cevabı vermiş hala neyi zorluyorsunuz valla sinir oldum okurken. Uyduruyo musunuz yoksa çevreniz mi çok cahil onda da şüpheye düştüm.
Cevrem çok cahil o kadar cahil ki bir kadın boşandım anasının evine sadece kendi gider kafasında çocuğuyla beraber giderse o kadın o kocaya dönmek zorunda kafasında lar. Banda bu kadar cahilin arasında çok görmeyin kim olsa aklı karışır

Cevrem çok cahil o kadar cahil ki bir kadın boşandım anasının evine sadece kendi gider kafasında çocuğuyla beraber giderse o kadın o kocaya dönmek zorunda kafasında lar. Banda bu kadar cahilin arasında çok görmeyin kim olsa aklı karışır
Tamam da avukata sormuşsunuz sonuçta ve size gereken cevabı vermiş. Üstelik bu insanların cahil olduğunun farkındasınız. İşin uzmanı size cevap vermişken cahil olduğunu bildiğiniz insanların lafına göre hareket etmeyin. Kaç sayfadır insanlar da anlatmış size alamaz diye. Ama ısrarla çevrem şöyle diyor, jandarma böyle diyor diyosunuz.

Tamam da avukata sormuşsunuz sonuçta ve size gereken cevabı vermiş. Üstelik bu insanların cahil olduğunun farkındasınız. İşin uzmanı size cevap vermişken cahil olduğunu bildiğiniz insanların lafına göre hareket etmeyin. Kaç sayfadır insanlar da anlatmış size alamaz diye. Ama ısrarla çevrem şöyle diyor, jandarma böyle diyor diyosunuz.
Sizde haklısınız biraz uzattım galiba

İnanırmısın bende görmedim kavga oluyor bitiyor arasdan 2 saat geçiyor millet öpüşüp barışma noktasına geliyor ama jandarmayı kırk dürtmeyle 5 dakikalık yola getiremiyoruz .
siz kafanızı jandarmayla filan bulandırmayın
bu konuyu da herkese anlatmayın, yorulan bunalan siz olursunuz

Bu tarz konuları jandarmaya değilde avukata sorsanız daha sağlıklı cevap alrısınız ki kaldiki nerde yaşiyorsunuz bilmiyorum ama hiçmi küçük çocukla boşanan kadın görmediniz, duymadınız. Kaçının çocuğu babaya verilmiş? Yıl olmuş 2024 biraz bilinçlensekmi acaba?

Bu tarz konuları jandarmaya değilde avukata sorsanız daha sağlıklı cevap alrısınız ki kaldiki nerde yaşiyorsunuz bilmiyorum ama hiçmi küçük çocukla boşanan kadın görmediniz, duymadınız. Kaçının çocuğu babaya verilmiş? Yıl olmuş 2024 biraz bilinçlensekmi acaba?
Kusura bakmayın cahil bir ortamda yetiştim ve telefon elime 2 sene önce geçti o kadar sığ düşünçeli insanların arasında yaşıyorum ki inanın cevrene nasılsa öyle şekilleniyor insan ister istemez. Bıçak kemiğe dayandığı zaman insan dayanamıyor artık. Ve hayır ben hiç çocuğu yanında boşanan birini görmedim taki sosyal medyaya açılana kadar . Bu formu bulana kadar ben öyle kadınları hiç görmedim

X