Japon style Dantelli izme alan varm?

Tahmin ettiğim siteden sipariş verdinn sanırım,bende o sitede bir model beğendimm..
Memnunmusun çizmelerden?

kızlar çizmem geldi şuan ayağımda gerçekten çok şık ve rahatlar............

arkadaşlar resim ekleyebilir misiniz? birde kaç onların numarası farklı galiba kaç numara giyiyordunuz ve kaç numara aldınız?

cnm merhaba!benim alamyı düşündüğüm ve cesaret edemediğim çizmeyi almıssın.mrk ediyorum nasıl rahat mı?kac numara aldın?ve demissin bacaklarım kalın diye bende de aynı sorun var.yardımcı olursan sevinirim bende almayı düşünüyorum.

--------------------------------------------------------------------------------

cnm merhaba!benim alamyı düşündüğüm ve cesaret edemediğim çizmeyi almıssın.mrk ediyorum nasıl rahat mı?kac numara aldın?ve demissin bacaklarım kalın diye bende de aynı sorun var.yardımcı olursan sevinirim bende almayı düşünüyorum.

ben japon style iki elbise bide kaban aldım verdigim paraya degiyor cunku burda oyle seyler bulamıyorsun gorunus olarakda bot cok gusel

ya bunlar çok güzel şipariş verdiğin site hangisi canım
bişe daha kapıda ödeme olanağı varmı ?
cevaplarsan sevinrim şimdiden saol canım opuyorumnanaktan

kızlar bir numara büyük alın dediler bende 36 giyiyorum normalde ama 37 aldım ama biraz büyük geldi.......

gitti gidiyordan aldıysan eger onay vermediysen satıcıya msj at kargoyu geri gonder bir kucugunu al

ya bunlar çok güzel şipariş verdiğin site hangisi canım
bişe daha kapıda ödeme olanağı varmı ?
cevaplarsan sevinrim şimdiden saol canım opuyorumnanaktan

canım gittigidiyorda aldım. kredi kartıyla ödeme yaptım ancak ürün gelene kadar para satıcının hesabına geçmiyor, ürün gelince eğer bir sorun yoksa onay veriyorsun, eğer gelen ürün istediğin gibi değilse ürünü geri gönderip siteyi bilgilendiriyorsun sorun ile ilgili ve para hesabına geri aktarılıyor......

ekle resimler mevcut,
japon stili başka modeller de ekledim,
kısaca bilgi vereyim hepsi içn,
dantelli çizmede 38 numara istedim normalde 37 giyiyorum. Biraz bolca oldu ama rahatsız edici değil,

gri olan ayakkabıda 37 numara istedim çok ufak bir topuğu var , genelde o tip ayakkabılarda 36 giyiyorum ve tam oldu, çok rahat

burberry topuklu kırmızı pump 36 numara, normalde 35 giyiyorum, ayağıma tam oldu ama yürürken çıkıyor topuğu çok dik zaten onu kendime almadıgım için sorun yok

diğer siyah bot yine yüksek topuklu 36 numara o da ayağıma tam oldu

ekose düğmeli bot 37 numara, o da dantelli gibi birazcık bol ama rahat

püsküllü olan çizme 36 numara onu da topuğu çok dik benim alışık olduğum bi durum değil ama o da tam oldu ayağıma

Eklentiler

• $DSC05030.jpg
    86,8 KB · Görüntüleme: 65
  • $DSC05028.jpg
    91,7 KB · Görüntüleme: 66
  • $DSC05032.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 57
  • $DSC05033.jpg
    91,1 KB · Görüntüleme: 54
  • $DSC05034.jpg
    80,7 KB · Görüntüleme: 53
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…