JILLIAN 30 DAY SHRED YARIŞMASI

Selam kızlar dün yapamadım yaa misafir geldi kaldı öyle

Ama bu sabah yaptım 2/30 mu diyoruz 😍

Ben jillian dışında da çalışmalar yapıyorum

4 hafta sonra bel 70 lerden 60 lara. Kalça 100 lerden 90 lara inmeli

Birde karnım 80 lerden 70 lere inerse şahane olur 🥳

Selam kızlar dün yapamadım yaa misafir geldi kaldı öyle

Ama bu sabah yaptım 2/30 mu diyoruz 😍
Evet 👏👏👏
Ben jillian dışında da çalışmalar yapıyorum

4 hafta sonra bel 70 lerden 60 lara. Kalça 100 lerden 90 lara inmeli

Birde karnım 80 lerden 70 lere inerse şahane olur 🥳
Ben hiç ölçü almıyorum .resim çekiyorum 10 günde bir karsilastiriyorum fark oluyor

Başka spor yapıyor musun ? Beslenmene de dikkat ediyosundur ?
Evet iki öğün protein sebze ağırlıklı yiyorum
Dün üç öğün yaptım ama fazla geldi.
Dün lesli 3 mil yaptim.bugun yaparmiyim bilmiyorum belki akşam bir saat yürüyüş yaparim
Bunları yaparken yeşil çay veya ödem çayı içmek gerekiyor o vucuttan sıvı attırdıgi için kaslar ödem tutmuyor.
Ben onları içemiyorum tansiyonum düşüyor
Kaslarım sis hissediyorum ..

Canımmm😍 eski gönderileri okuyordum nasılsın iyi misin çok özlemişim heemmen aramıza bekliyorum seniii
Evet canım, eski mesajımı beğenmişsin bana da bildirim gelince gördüm 😍

İyiyim elhamdulillah, profil resmimdeki kızımla geçiyor günler 🤭🤭 shred yapacak kadar fırsat vermiyor, spor yaparken hep kucağımda durmak istiyor 😅

Tibete başladım dün, bir de bahsettiğim egzersizleri yapıyorum ufak ufak. Sen neler yapıyorsun karantinada, nasıl geçiyor?

Evet canım, eski mesajımı beğenmişsin bana da bildirim gelince gördüm 😍

İyiyim elhamdulillah, profil resmimdeki kızımla geçiyor günler 🤭🤭 shred yapacak kadar fırsat vermiyor, spor yaparken hep kucağımda durmak istiyor 😅

Tibete başladım dün, bir de bahsettiğim egzersizleri yapıyorum ufak ufak. Sen neler yapıyorsun karantinada, nasıl geçiyor?
Yaa aman allahım maşallah canım benim Allahım bağışlasın rabbim gönlüne göre vermiş çok sevindim🙏🏻🙏🏻 Ben 2 aydır evde yürütüyorum sporları canım tibet de yapıyordum ben 21 tekrardayım ama boynumu incitince ara verdim biraz belki ben de başlarım ona yarın.. sen etkilerini görmüş müydün ben de çok alışkanlık oldu ya etki hissedemiyorum bariz olarak

Yaa aman allahım maşallah canım benim Allahım bağışlasın rabbim gönlüne göre vermiş çok sevindim🙏🏻🙏🏻 Ben 2 aydır evde yürütüyorum sporları canım tibet de yapıyordum ben 21 tekrardayım ama boynumu incitince ara verdim biraz belki ben de başlarım ona yarın.. sen etkilerini görmüş müydün ben de çok alışkanlık oldu ya etki hissedemiyorum bariz olarak
Canım ben ilk defa başladım Tibete ama ablam çok tavsiye etti. Genel olarak dinç hissettiğini, güçlendiğini söylüyor o. Sen de etkisine alışmışsın belli ki, ne güzel 😍

Ben de doğumdan sonra yeni yeni başladım, gerçi çok zaman oldu ama zor bir sezeryan ve sonrası süreci geçirdim, psikolojik olarak da anca hazır oldum 🙈

X