JILLIAN 30 DAY SHRED YARIŞMASI

Jillianın önerisi de şuymuş kızlar:

400 sabah
400 öğle
400 akşam

ve 200 kalori de ara öğün koyuyormuş

Toplam 1400 yani

Ben dün gece buna göre hazırladım

:KK73:

Bir de size de oluyor mu ilginç bir şekilde enerjik hissediyorum

Yediklerimizden mi acaba nedir o_O

Bakınız bu saatte uyandım :110:

Gerçi son 5 yılda 8den sonra ilk defa bir şey yemedim

Çok zordu öyle uykuya dalmak

Bugün tartıya çıktım

Diyet grubunda her Cuma çıkıyoruz

Buraya da yazayım

Ben 1.9 kilo verdim bile hanımlar :21:

Günde 1400 kalori + Jillian ! :rolleyes:

Kızlar selam!
Just arkadaş aktivitelerine girip senin spor iletilerini görünce iki gündür gaza geliyorum :)

Ben yıllardır callanetics arada yapıp bırakırım, en son geçen hafta yine başladım yine bıraktım daha doğrusu güya vakit bulamıyorım:deli: hem annem hem halalarım armut tipli olunca ben de ilk kiloyu basenlerden alıyorum malesef

Callanetics bacakları popoyu incelten bir egzersiz, jillian nasıl bişey? Kas yaptırıp şişirmiyor dimi? İnceltiyosa ben de deneyeyim bunu

Kızlar selam!
Just arkadaş aktivitelerine girip senin spor iletilerini görünce iki gündür gaza geliyorum :)

Ben yıllardır callanetics arada yapıp bırakırım, en son geçen hafta yine başladım yine bıraktım daha doğrusu güya vakit bulamıyorım:deli: hem annem hem halalarım armut tipli olunca ben de ilk kiloyu basenlerden alıyorum malesef

Callanetics bacakları popoyu incelten bir egzersiz, jillian nasıl bişey? Kas yaptırıp şişirmiyor dimi? İnceltiyosa ben de deneyeyim bunu

Ooooo hoş gelmişsen toprağım :KK70::KK60:

Callanetics hiç denemedim o yüzden bilmiyorum

Bu Jillian kendinden nefret eden dünyada cehennemi yaşamak isteyenler için birebir :KK70:

Şaka tabii ki sadece hareketler başlangıçta zorluyor ondan öyle dedim

Günde en fazla 30 dk sürüyor

30 dknın hakkını veriyor ama, her saniyesini kullandırtıyor :deli:

3 tane levelı var

Hepsini 10ar gün yaparak atlayıp geliyorsun

Daha önce sadece 17 gün yaptım ve inanılmaz sıkılaştım, kas da yaptı tabii ki yalan söylemeyeyim

Ama o daha önce de topice yazdığım gibi zaten altta yağlanmış bir kas kütlem vardı benim sporculuktan kalma ondan diye düşünüyorum

Bir de öyle üçgen falan olmazsın merak etme

Gel katıl bize :rolleyes:

Bu arada 2 günde 1.9 kilo verdim efenim :cool:

Bir de size de oluyor mu ilginç bir şekilde enerjik hissediyorum

Yediklerimizden mi acaba nedir o_O

Bakınız bu saatte uyandım :110:

Gerçi son 5 yılda 8den sonra ilk defa bir şey yemedim

Çok zordu öyle uykuya dalmak
Ben henüz saglikli beslenmeye gecemedim :KK22: Ama sporu yaptiktan sonra enerjim oluyor ertesi günü seve seve bekliyorum hoplayim ziplayim diye :spor: Arkasindan baska bisey dahami yapsam diye de düsünmüyor degilim hani.

Bu arada bugün beslenmeme dikkat etmeye karar verdim ben 2 günde fena almisim kilo:KK43: 58le basladim saniyordum bugün tartildim ben şok:ruh:

Ooooo hoş gelmişsen toprağım :KK70::KK60:

Callanetics hiç denemedim o yüzden bilmiyorum

Bu Jillian kendinden nefret eden dünyada cehennemi yaşamak isteyenler için birebir :KK70:

Şaka tabii ki sadece hareketler başlangıçta zorluyor ondan öyle dedim

Günde en fazla 30 dk sürüyor

30 dknın hakkını veriyor ama, her saniyesini kullandırtıyor :deli:

3 tane levelı var

Hepsini 10ar gün yaparak atlayıp geliyorsun

Daha önce sadece 17 gün yaptım ve inanılmaz sıkılaştım, kas da yaptı tabii ki yalan söylemeyeyim

Ama o daha önce de topice yazdığım gibi zaten altta yağlanmış bir kas kütlem vardı benim sporculuktan kalma ondan diye düşünüyorum

Bir de öyle üçgen falan olmazsın merak etme

Gel katıl bize :rolleyes:

Bu arada 2 günde 1.9 kilo verdim efenim :cool:
Vaay yaşa sen bu azimle verirsin hepsini de baksana iki gündür ben bile gaza geldim spor yapacam diye kalktım sabah :deli:

Bildirim mi yapılıyor zayıflama grupları gibi? Peki ben bildiğim spor olan callanetics yapsam 30 gün boyunca, öyle bildirim yapsam beni de alır mısınız aranıza o_O

Ben henüz saglikli beslenmeye gecemedim :KK22: Ama sporu yaptiktan sonra enerjim oluyor ertesi günü seve seve bekliyorum hoplayim ziplayim diye :spor: Arkasindan baska bisey dahami yapsam diye de düsünmüyor degilim hani.

Bu arada bugün beslenmeme dikkat etmeye karar verdim ben 2 günde fena almisim kilo:KK43: 58le basladim saniyordum bugün tartildim ben şok:ruh:

Kaç çıktı söyle bakayım :tokat:

Bence kondisyonun iyi değilse çok zorlar

Sonuçta amacın kilo verip şekle girmek

Ağır kas yapmak istemiyorsun

Eğer 1400 kcala uyar ve Jillianı aksatmadan yaparsan harika sonuçlar alacağına eminim

Vaay yaşa sen bu azimle verirsin hepsini de baksana iki gündür ben bile gaza geldim spor yapacam diye kalktım sabah :deli:

Bildirim mi yapılıyor zayıflama grupları gibi? Peki ben bildiğim spor olan callanetics yapsam 30 gün boyunca, öyle bildirim yapsam beni de alır mısınız aranıza o_O

Hahah birilerine gaz verebildiysem ne mutlu bana

Tabii ki dışlamayız seni kız :KK19:

Ama gel sen Jillian yap :süslü:

O kilolar gidecek

Kaç kilo hedef bu arada :KK14:

Evet her levelda bildirim yapacağız, ne kadar inceldik kaç kg verdik diye

Bir de her gün girip yazıyoruz yaptık diye :kahve:

Bugün tartıya çıktım

Diyet grubunda her Cuma çıkıyoruz

Buraya da yazayım

Ben 1.9 kilo verdim bile hanımlar :21:

Günde 1400 kalori + Jillian ! :rolleyes:
vaaay harikasin canim.tebrikleerr :))

beslenme kurali da mi koysak ben diyet yapamiyorum en azindan paketli gidalari keselim diyorum ne dersiniz

canim ben de callanetics yaptım gecmiste.sen ne gibi etkilerini gördün ona göre sana bir program yapalım. bi de olculerini yaz canim olur mu

C cranial boğaza dikkat edeceksin tabii ki :tokat:

O yazdığım şekilde böl kalorilerini

Mümkünse protein ağırlıklı beslen ki yağlardan gitsin

Bu arada yoğurt kürü nedir?

Velvette Velvette C cranial Ben kilo vermek istemiyorum sıkılaşmak istiyorum sadece o yüzden callanetics yapmaya devam edeyim dedim, boy 1.68 kilo 55, üst kısmım daha cılız ama basenli biriyim o baseni eritmek istiyorum bir de bacaklarım kalınlaşmış son fotolarımda fark ettim :KK43:

Akşam gidince ölçülerimi yazayım inşallah

Velvette Velvette C cranial Ben kilo vermek istemiyorum sıkılaşmak istiyorum sadece o yüzden callanetics yapmaya devam edeyim dedim, boy 1.68 kilo 55, üst kısmım daha cılız ama basenli biriyim o baseni eritmek istiyorum bir de bacaklarım kalınlaşmış son fotolarımda fark ettim :KK43:

Tamam canım
Jilly de sıkılaştırır
Bence denesen seveceksin bir göz at istersen ama sen bilirsin
Zorlama yok :KK19:

C cranial boğaza dikkat edeceksin tabii ki :tokat:

O yazdığım şekilde böl kalorilerini

Mümkünse protein ağırlıklı beslen ki yağlardan gitsin

Bu arada yoğurt kürü nedir?
canim ben diyet psikolojisine girdigimde daha cok yiyorum ya duygusal aclik da var bende :KK43:
yogurt kürü şöyleyapiliyor 14 gün boyunca yatmadan yarim saat önce 3 kaşık yogurt+1 cay kasigi pulbiber+yarim limon sıkıp karistirip yiyorsun.göbek yaglarini eritmede etkili.Ben de dün başladım beraber yapabiliriz :)

canim callaneticsin olumlu etkisini gördün mü

Kaç çıktı söyle bakayım :tokat:

Bence kondisyonun iyi değilse çok zorlar

Sonuçta amacın kilo verip şekle girmek

Ağır kas yapmak istemiyorsun

Eğer 1400 kcala uyar ve Jillianı aksatmadan yaparsan harika sonuçlar alacağına eminim

Aramizda kalicak ama :KK48: dün sabah 59.4 dü bugün 59.8 ciktim. Tartildigim zaman hep not aliyorum ven en son 18.5 tarihinde 58.3müsüm. Valla ne ara ciktim bu kadar cözemedim :skandal:

Kaloriyle beslenmede tecrübeliyim, hep o sekilde veriyordum kilomu, genelde öglen fazla kalori alip aksami azaltiyordum simdi bide böyle 400ere bölüp deniycem bakalim :KK51:

canim callaneticsin olumlu etkisini gördün mü
Evet basenlerde görmüştüm etkisini zamanında. Callanetics değişik biraz, bi kere hareketli atlamalı zıplamalı ter attıran bi spor değil minik minik hareketler var ama bitirince pelte gibi oluyosun bi de yeni başlayınca birkaç gün kasların ağrıyor karın kol allah ne verdiyse.

X