Jinekologlarınızdan memnun musunuz?

dilek_83

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2008
507
1
41
Arkadaşla çok doktor değiştirdim ve canıma tak etti gerçekten...
Bence herkes memnun olduğudoktor buraya yazsa, çok iyi ve ilgili bulduğu jinekologlarını bizle paylaşsa, benim gibi uzun zamandır bir doktordan başka bir doktora gidenleri de bu çileden kurtarsa...kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı
Bir de tabii ki yaşadığınız şehri belirtin a.s
(Özellikle Ankara'lılara sesleniyorum :1rolleyes: :1rolleyes: :1rolleyes: )

ARKADAŞLAR ŞİMDİYE KADAR GELEN CEVAPLAR ŞUNLAR (ama hepsi bukadar olamaz demi???)
Istanbul:
1) Hidayet Erkan
2) Faruk Çekmeceli
3) Süleyman Tosun (Bahçeci Kliniği)

Diyarbakır:
1) Yücel Kutun

Samsun:
1) Opr.Dr.ERSAN ŞENER (Samsun Doğumevi)

Izmir:
1) Dilek Aslan (İrenbe Tüp bebek merkezi)
2) Erol Tavmergen (ege ünv.tüp bebek mrk.)
3) Refik Keleş (İrenbe Tüp bebek merkezi)
4) Kemal Uğurbil
5) Funda Koçyiğit (Symrna tüp bebek mrk.)

Antalya:
1) DR. ALİ KIZILATEŞ (SSK ve SSK acil karşısı Aktaş işmerkezinde muayenehanesi varmış)
2) Cemil Karakuş (Özel Antalya Yaşam Hastanesi)
3) Erhan Muluk (Anadolu Hastanesi)
4) Ilter Güvendik
5) Prof. Bilal Trak (Tıp fakültesi)
6) Figen Demir

Bursa:
1) OP.DR JALE GÜRLÜLER

Ankara:
1) Op. Dr. Hilmi Yıldırım (Zübeyde Hanım Doğumevi)

walla canım ben istanbuldayım doktorumdan çok amaaaa çok memnunum 6 senedir ona gidiyorum doğumumuda o yaptırdı benden önce ablamında doktoruydu ve benden sonra bir çok arkadaşımda ona gidiyor herkes çok memnun sana faydası olmasada istanbuldakilerin belki işine yarar Hidayet Erkan

canım bende farklı bir şehirdeyim doktorumdan çok memnunum olumsuz hiçbişey demiyo hastrasına olcak diyo hep güler yüzlü

canım bende farklı bir şehirdeyim doktorumdan çok memnunum olumsuz hiçbişey demiyo hastrasına olcak diyo hep güler yüzlü

Canım sende Diyarbakır'dasın galiba. Sen de doktorunun adını yazarsan listeye eklerim, belki Diyarbakır'dan olan diğer arkadaşların da işine yarar a.s.

Ben Dr. Faruk Çekmeceli'ye gidiyorum çok memnunum. Kızkardeşimi ve kuzenlerimin doğumunu da yaptırttı. Herkeste ondan çok memnun. Ayrıca ben Bahçeci Kliniğinde Dr. Süleyman Tosun'a da gidiyorum. Ondan da çok memnunum.

tüm dr.lar çok önemli ama bence jinekolagluk gerçekten çok zor özellikle hamilelik döneminde insanın en hassas olduğu dönem yaklaışım çok önemli....

Istanbul:
1) Hidayet Erkan
2) Faruk Çekmeceli
3) Süleyman Tosun

Diyarbakır:
1) Yücel Kutun

Arkadaşlar hiç mi Ankaralı yok, yoksa Ankara'daki doktorlardan memnun olan mı yok hihihihii

dilekçim tanışalım ben sultan oradaysan konuşalım biraz ikimizin ortak derdi var acılar paylaştıkça azalır

Benim doktorumda Samsun Doğumevinin doktoru.
Çok iyi bir doktor,hemde çok ilgili..
Opr.Dr.ERSAN ŞENER

merhaba kıslarrr:) Ben izmirdeyim İrembe Tüp bebek merkezi Dilek Aslan tavsiye ederimmm herkese....pkos umu o keşfetti....

Jinekologlar doktorların içerisinde en arkadaş olanları çünkü en mahrem yerlerinizi görüyorlar.:eek:
Kısacası ben memnunumsengözlerimebaksanab

Son düzenleme:
Merhaba, benim dr. da DR. ALİ KIZILATEŞ bende çok aramalardan sonra sonra buldum ve iyiki de bulmuşum. ANTALYA da yaşıyorum.

arkadaşlar iyi hoş dr.ların adlarını vermenizde bende tavsiyelerinizi okuyorum ama doktorların nerde hangi hastanede görev yaptıklarınıda yazarsanız ona göre daha detaylı araştırıp bilgilenelim bence.

Istanbul:
1) Hidayet Erkan
2) Faruk Çekmeceli
3) Süleyman Tosun (Bahçeci Kliniği)

Diyarbakır:
1) Yücel Kutun

Samsun:
1) Opr.Dr.ERSAN ŞENER (Samsun Doğumevi)

Izmir:
1) Dilek Aslan (İrembe Tüp bebek merkezi)
2) Erol Tavmergen (ege ünv.tüp bebek mrk.)

Antalya:
1) DR. ALİ KIZILATEŞ

Arkadaşlar bi tane de ben ekleyim bari :) Bugün gittim doktora ve kendisi gerçekten çok iyi bir doktor!!! Ilk günden ikna oldum yani :-) Bildiğim herkes de çoookkkk memnun kendisinden çok efendi biri!!!

Ankara:
1) Op. Dr. Hilmi Yıldırım (Zübeyde Hanım Doğumevi)

ankardan istiyorum kızlar mesela bu zübeyde hanımdaki doktora (hilmi yıldırım) nasıl gitcem

merhaba kıslarrr:) Ben izmirdeyim İrembe Tüp bebek merkezi Dilek Aslan tavsiye ederimmm herkese....pkos umu o keşfetti....

yanlız [İREMBE] değil canım İRENBE Orda tedavi görüyorum REFİK KELEŞ muhteşem bi doktor çok harika benim doktorum

X