Çocuk Hastalıkları jouberd sendromu.............

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
İnsan gerçeği bilmeyince aklına bu tür şeyler gelebiliyor. Konu sahibini yargılamayın bunun için. Aileye sonradan dahil olmasına rağmen yardımcı olmaya çalışıyor.

ben konu sahibine birşey demedim ki anne baba kadar kimse üzülmez dedim tabiki yardım ederlerse allah razı olsun der onlarda.demek istediğim konu sahibinin eşi bir çocuğa bakamadılar demiş ya o yüzden üzüldüm bende bu konularda çok hasssım benimde sorunlu bir evladım var benim arkamdandan demişlermidir dedim bakamadılar edemediler diye üzüldüm şimdi çünkü herkes karşıdan ah vah der hep ama yine yanlız bırakılan onlar olur

çocuk hastalıkları bölümünde bu konu tartışılıyordu bi kaç anne yazışıyordu jouberd sendromu. hakkında bu hastalık çocuğun iştahınıda çok açıyormuş bildiğim kadarı ile kilo alıyorlarmış

ben konu sahibine birşey demedim ki anne baba kadar kimse üzülmez dedim tabiki yardım ederlerse allah razı olsun der onlarda.demek istediğim konu sahibinin eşi bir çocuğa bakamadılar demiş ya o yüzden üzüldüm bende bu konularda çok hasssım benimde sorunlu bir evladım var benim arkamdandan demişlermidir dedim bakamadılar edemediler diye üzüldüm şimdi çünkü herkes karşıdan ah vah der hep ama yine yanlız bırakılan onlar olur

Anladım canım. Konu sahibi ilk mesajlarında kendisinin kızdığını yazmıştı ben ona istinaden yazdın sandım. Eşinin o şekilde konuşmasına ben de çok üzüldüm. Herkesten çok kardeşlerin birbirine destek olması lazım. Rabbim senin de yardımcın olsun.

Konu içeriği nedeniyle "bebek sağlığı ve hastalıkları" başlığına taşınmıştır.
Lütfen konuları ilgili başlıklara açmaya özen gösterelim.

X