Saç Uzatma Yöntemleri juan juan saç bakım sampuanı kullanan varmı 1 ayda 6.5 cm diyo lutfen yardımmm ...:(

oncelikle sunu belirtmek istiyorumki kesinlikle reklam amaclı üye olmadım siteye. Ben de sac konusunda cok takıntılıyımdır. Ve siparişi vermeden once didik didik arastırdım her tarafı. şimdi yeni sipariş verdim bugün ulaşacak elime deneyimlerimden bahsedemicem ama sizin burda merak ettiğinz ne varsa ben her şeyi defalarca sordum. öncelikle su made in maltepe konusuna değineyim. Ben sordum ve aldığım cevap ürünü içeriği ithal ediliyor fakat dolumları burda yapılıyor oldu bilemicem ne kadar doğru oldugunu artık. ürünü kesinlikle faturalı ve hologramlı oldugunu soylediler. Ben bazı arkadaşların saclarımda soyle yıpranma var boyle yıpranma var dediği konulardan bahsettim . Her gonderilen şampuanın aynı olmadıgını soylediler. Yanı sizin de bildiğiniz gibi piyasada bir cok resmi sitesi bizi diyen umut tacirleri var ve konustugum kişi bana sunu soyledi internette juan juan şikayet yazınca bir çok siteden şikayet oldugunu ama kendi sitelerinden bi şikayet olmadıgın belirtti.hatta şirket sahibinin adı ceyhun mus soyadını da soyledi araştırın diye ama unuttum. Ben şimdi sitenin adını vericem ama reklam yapıyo dersiniz diye çekiniyorum. Yine de soyleyeyım www.juanjuansiparis.com orda bi bayan var adı özge . Bi arayın aklınıza takılan her şeyi sorun. En onemlisi her seyden once her aradıgınızda o telefon mutlaka acılıyo. Benden şimdilik bu kadar. Denedikten sonra yine paylaşıcam olup bitenleri. :nazar:

ben bu sitede almamıştım sizinde saclarınız banyoda kazık gibi oluyormu acaba bana sahtemi geldi dökülmede yapıyor bende .

Evet banyoda cok sert oluyor zaten bunu sipariş verdiğim yer de soylemişti. ama banyodan cıktıktan sonra havluyu bekletiyorum baya bi sacımda az kurumaya bşladıktan sonra tarakla yavasca tarıyorum zorlanmadan taranıyor. sonra yumusak oluyo. Cok bi dokulme olmadı bende aslınnda her zaman oldugu gibi banyoda 3 5 tel falan yani.

Şu konu açılalı ne kadar olmuş bir Allahın kuluda ilk ve son yıkamayı paylaşmamış o 6.5 cm uzamayı niyeyse göremedik.herkesin dilinde 3cm. 5 cm .arkadasım cekip koysanıza arkadan fotonuzu!!bizde görelim dip boyanızı cekmeyin.cünkü ondan anlaşılmaz.dip boyası akıyor millet de onu uzama sanıyor

Ilk defa dip boyasi akiyor diyen birisi gordum. Dio boyasi akar ama soyle akar rengi akar. Daha dogrusu renk atar. Asagi dogru kaymaz boyanin rengi. En kesin uzamayi dipten anlarsiniz. Bu konu bi aya yakindir burda konuşuluyor belki ama burada bu sampuani alan az kisi var vr bunlardan birisi benim. Daha 2. Kullanisim . Cekip koymam bisey ifade etmiyor. Bu şekilde atar gider yapmaniz çok sacma

Hiçde saçma değil.dibin akmasından dolayı ayırt edilemiyor.tabi bi uzama yok cünkü boydan psikolojik olarak dibini cekip koyuyorsunuz.inanmak istiyorsynuz cünkü.şuraya kadar okudum bende.ne atar ne gider yapıyorum.bu şampuan uzatmıyor.zaten üretim menşei falan da sıkıntılı.kesinlikle sahte bir ürün.eğer 6 cm uzatsaydı.inan kapış kapış giderdi.duymayan kalmazdı.burda 1 cm uzatmak için insanlar neler yapıyor..yalan böyle şeylere inanmayın.sacın bir ayda maksimum uzama kapasitesi bellidir.

Hiçde saçma değil.dibin akmasından dolayı ayırt edilemiyor.tabi bi uzama yok cünkü boydan psikolojik olarak dibini cekip koyuyorsunuz.inanmak istiyorsynuz cünkü.şuraya kadar okudum bende.ne atar ne gider yapıyorum.bu şampuan uzatmıyor.zaten üretim menşei falan da sıkıntılı.kesinlikle sahte bir ürün.eğer 6 cm uzatsaydı.inan kapış kapış giderdi.duymayan kalmazdı.burda 1 cm uzatmak için insanlar neler yapıyor..yalan böyle şeylere inanmayın.sacın bir ayda maksimum uzama kapasitesi bellidir.

Arkadaşım dip boyası akmaz bence sen bunu hiç bi yerde söyleme. dipten kendi doğal saç rengimiz çıkar uzayınca anladın mı? böyle bi saçmalık yok yani. saçın uzadığını eğer boyalıysa saçın dibinden anlarsın. ben biraz koycam resim.

İşte dip boyamın resmi. Şampuanı aldığımda yarım cm kendi doğal saçım vardı. 2 kere kullandıktan sonra saçlarımı sertleştirdiği için bi daha kullanmıcam dedim. ondan sonra annem o kadar para verdin madem tarayamıyosun krem sür öyle çık dedi tamam dedim öyle deneyim bi de. krem sürdüm banyoda uçlarına. öyle kullanmaya devam ediyorum. 10 gündür kullanıyorum 4 kere yıkadım. yarın 5. yıkamamı yapcam. Bu kadar uzadı. resimdende görülüyor. şampuan süper demiyorum. ama uzattı yani. bi daha alıcak mısın diye sorarsanız almıcam çünkü fiyat fazla. Ama bitene kadar kullancam. :)

Eklentiler

• $kjj.jpg
    $kjj.jpg
    20,7 KB · Görüntüleme: 78
İşte dip boyamın resmi. Şampuanı aldığımda yarım cm kendi doğal saçım vardı. 2 kere kullandıktan sonra saçlarımı sertleştirdiği için bi daha kullanmıcam dedim. ondan sonra annem o kadar para verdin madem tarayamıyosun krem sür öyle çık dedi tamam dedim öyle deneyim bi de. krem sürdüm banyoda uçlarına. öyle kullanmaya devam ediyorum. 10 gündür kullanıyorum 4 kere yıkadım. yarın 5. yıkamamı yapcam. Bu kadar uzadı. resimdende görülüyor. şampuan süper demiyorum. ama uzattı yani. bi daha alıcak mısın diye sorarsanız almıcam çünkü fiyat fazla. Ama bitene kadar kullancam. :)

epey uzamış görünüyor, şampuan vaadettiklerini vermiyor diye mi tekrar almayı düşünmüyorsun yoksa fiyatı yüksek diye mi?

yahu almak isteyen alsın kendi denesin görsün uzama varmı yokmu.
alamayanda diğer bakım kürlerini yapmaya devam etsin.
ne diye insanları hiç tanımadan etmeden yalancılıkla suçluyorsunuz.
paran varsa alırsın kullanırsın sonra uzadı ya da uzamadı dersin.

ayrıca herkesin hormonları farklı olduğu için başkasında 3 cm uzar sende 5 cm uzar.

ayrıca diplerden uzar saç ve bu yüzden diplerden belli olur uzama olup olmadığı.
dip boya akar diyenler olmuş tabiki akacak her boya akar
ama akarken orjinal saçı göstermez boyanın birkaç ton açığını gösterir
kalkıpta sarı boya akarak siyah saça dönüşmez!!!!!!

slm arkadaşlar sırf bu juan juan yüzünden konuya dahil olmak için bugun kayıt oldum. en son dayanamadım sipariş verdim ve bugun geldi. ne yazık ki şişenin yarısı dökülmüş kargoda, aynı numarayı arıyorum ama cevap yok sitesinde bildirim yaptım umarım ararlar. yoksa okadar para yazık olacak diye korkuyorum.
ilk yıkadım bugun yıkarken saçlarım çok sertti ama kuruyunca yumuşacık oldu. bugun ölçtüm saçımın boyu 22 cm. bakalım kullandıkça nasıl olacak. tek korkum şişe yarıda nasıl ulaşacam napacam bilmiyorum =((((

Biz de bu sampuani bi umut uzatir belki diye aldik. Ne avukatligini yapiyoruz ne de baska bir şeyini. Urunu yeni aldik daha bu 3. Kullanisim evet arkadaslar fark var diyor ama ni bekleyelim bakalim bir ay sonunda neler olacak. Biz aptal miyiz psikolojik olarak kendimizi iyi hissetmek icin sizleri kandiralim bundan ne cikarimiz var baskasjnin aldigi benkm cebime mi giriyor. Alanlar cesaret edip almis. Aldigi aonuca gore buraya gelip iyi ya da kotu yorumunu fikrini soyluyor bunda ne gubi kottu bir art niyet ariyosunuz ben de bunu anlamiyorum. Daha sampuani alali bir ay olmamis belliki burda net bir şey soylenemiyor. Yaptiginiz yoruma dikkat edin bence biraz

sitede bilmiyorum dikkatinizi çektimi.sağ alt kısımda sarışın orta yaşlı bir bayan var.iki resmi yanyana.saçının uzadığının ispatı güya..o saç çıtçıt.okadar belliki.kadının kendi saçıyla ucu arasında ciddi fark var

Bende bu urunu burdan ogrendim ve bi denemeden zarar gelmez diyerek aldim ben siparisi 27subatta verdim ve cumartesi yani 1 martta elime ulasti ben 3 marttan bu yana kullaniorum 10 gun olcak hemen hemen saclari banyoda cok sert yapio bitkisel bi urun oldugundandir bence ama kuruyunca gayet dolgun ve yumusak saclar ulasio bence uzama konusu icin erken konusuoruz bi aydan sonra bu karara varilmali solede bisey var 10 gunde yarim cm uzadi benim sacim dip boyamdan anliorum gelismelerden haberdar edcem cunku biliorumki sac uzatma icin yapmicagimiz sey yok ise yararsa ne mutlu bize..

vıctorıa secret mankenlerının kullandıgı formulmus arkadaslar kullanan varsa cıl cvp yazbilirmi lutfen cok onemlı :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Arkadaşlar ben geçen ay siparişini vermiştim meraktan. Denedim de her gün. Ama saçınızı kazık gibi yapmaktan öteye geçmiyor. Aşırı derecede kötü. Üstelik benim saçlarım gayet uzun ve sağlıklıdır. Kolay kolay şampuan değişimlerine tepki vermez. Bunu kullanır kullanmaz keçe gibi oldu.

Ve en önemlisi JUAN JUAN diye bir şampuan Amerika'da yok. Her tür yabancı siteyi araştırdım. Yok öyle bir şampuan. Olsa inanın okurdum. Şampuan İstanbul Maltepe'de üretiliyor. Üzerinde de yazıyor Türkiye'de üretildiği... Siparişinizi yaşlı bir amca elden teslim ediyor. Bir kargo firması bile yok yani ortalarda. Sakın almayın bu dolandırıcılığa kanmayın.

Şampuanı 3 haftadır kullanıyorum arkadaşlar. Uzama şampuanı kullanmadan önce ne kadarsa o kadar. Ben bir işe yaradığını düşünmüyorum. Kesinlikle para tuzağı. Üstelik saçları sert yapıyor. Ben aldığıma pişmanım almanızı önermem.

X