Ka yanda Anne oldunuz

ben ne zaman olucam yaw bazen öyle çok istiyorum ki Allahım sen bildiğin kullarına nasip et bu duyguyu
içinde gerçekten bunu taşıyana nasip et

19 yaşımda evlendim 22 yaşımda anne oldum ama ben erken evlendiğim için çocuk için bekledik 25 i geçmiş olsaydım hemen yapardım çocuğu beklemezdim sonradan bakmak zor oluyo

valla ben 23 de evlendim beklemedende cocuk yaptik neyi beklicemki eninde sonunda yapmaliyiz.anne olmak cok guzel.:emir_bebek:

kızlar ben 24 eşim 30 yaşında yeni evliyiz çocuk için 2 sene bekleyelim diye düşünüyorum ama biraz geçmi olur sizce.(Tabi Allahın izniyle bi sorun olmazsa bebeğimiz olursa)Kaç yıl evliyken kaç yaşında anne oldunuz.

19 yasındayım 10 aylık evlıyım suan hamıleyım 5 aylık dogru yaptıma ınanıyorum bence:ecrin_bebek:

Ben 25 yaşında evlendim.Evlendikden bir yıl sonra oğlumu kucağıma aldım.Çok güzel bir duyguydu anne olabilmek. 14 yıl sonrada kızım dünyaya geldi.Adını BELİNAY koymuştuk. Ama ne yazık ki kızım bir yıl sonra bizi bırakıp bu dünyadan göçtü. Hayatımın en büyüK acısını tatmıştım. Aradan beş yıl geçti hala ben onun hatıralarıyla yaşamaya çalışıyorum.Oğlumun ve eşimin sayesinde biraz daha iyiyim.

çok üzüldüm Allah oğlunu eşini sana bağışlasın. benim canım ablam 2 bebeğini kaybetti, ne kadar acı olduğunu onda gördüm ama Allaha şükür Allah ona bir evlat daha verdi ve ona sarılarak evlat acısı unutulmaz ama alışmaya çalışıyor. kızını neden kaybettin hasta mıydı?

bak bide ablamın bir sözü vardı "2 çocuğum var cennette zamanı gelince bende yanlarına gideceğim"derdi. Belinay da cennette:))

5 yıllık evliyken ilk anne oldum
ben 27 29 ve 40 yaşlarımda idim
eşim ise
28 30 ve 41 di...

7 yıllık evliyim
ilk bebeğim 29 yaşında oldu kız tubanurum benim..
ikinci 36 yaşında oldu oğlum yusuf mir eminim..

29 yaşındayım hala anne değilim, henüz öyle bir girişim de yok. hayırlısı bakalım...

25 yasında
5 gunluk anneyım
esım 32 yasında
cok muhtesem bır duygu rabbım herkese nasıp etsın

ben 27 yaşındayım 19 yaşında anne oldum çocugumla beraber büyüdük diyebilirim genç yaşta anne olmak bence süper bir duygu güzel allahım herkese nasip eder inşallah bu mutlulugu

ben 24 yaşındayım 7 aylık evliyim ve 4,5 aylık hamileyim bende hep evlendikten 1 yıl sonra hamile kalayım 2. yılımda doğurayım diyodum ama nasip işte :)

ben 15 yaşında evlendim 19 yaşında oğlum oldu şimdi 29 yaşında 15 yıllık evliyim 10 yaşındada oğlum var
2. çocuğu çok istiyorum ama olmuyo kısmet artık

bende 17 yasında evlendim 18 yasında anne oldum ve suanda 20 yasındayım ve 3 yillık evliyim

22 yalımda ilk bebeğimi dünyayta getirdim..bir kaç hafta içindede 2 bebeğimi alaçağım inşallah kuçağıma...

X