Saç Kesim Şekilleri kabaran saçlara çözümm :))

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
bende bu akşam bi çay kaşığı sürdüm ama yağlı duruy ya zaten saçlarım sönük iyice kafama yapıştı :bbo:

bende deneyeceğim benım saclarım kıvırcık..ınce tellı..eskıden cooook kabarırdı..ara makas kullanıyor sacımda kuaforum..vede kat kat kesım yaptık kabarması dahada azaldı..[aklıma ıı geldı aramakas yaptırmam gerek :KK70:]

bir de kabaran saclar ıcın yıkadıktan sonra havlu kagıtla kurulayın dıye okumustum. kardesımınde cok kabarıyor onda denedık ıse yaradı.

bende deneyeceğim benım saclarım kıvırcık..ınce tellı..eskıden cooook kabarırdı..ara makas kullanıyor sacımda kuaforum..vede kat kat kesım yaptık kabarması dahada azaldı..[aklıma ıı geldı aramakas yaptırmam gerek :KK70:]

canım benimde saçlarım çok kıvırcık ve ince telli senin gibi. Ben birkaç yık önce 8 ay kalıcı düzleştiriciden yaptırmıştım güzellik merkezinde çalışıyordum sonra alttan saçlar çıkınca yine kıvırcık oluyor sonrada evlendiğimde eskişehire geldim burdada kuaförde yaptırdım tam olmadı ama yine açıldı saçlarım. Ara makasa gelince kıvırcık saçlara çok kısa süreliğine çözüm getiren birşey bu bende yaptırmıştım ama saçları uzamaya başlayınca daha çok kabarıyor. Bana asla yaptırma demişti kuaförüm. Çünkü altlar kısa kalıyor ve daha çok kabarıyor altlardan aslında. öyle daha zor olyor..

Bende saçım kabardığı için sürekli toplayanlardanım. Jöleleelr felan işe yaramıyor saç kuruyunca kabarıyor. Peki saç ıslakkenmi uygulayacağız hemen uygulayıp dışarı mesela hemen işe gidebilirmiyiz yoksa bekletmek mi lazım saç kuruyunca da kabarma olmuyor mu ona göre denicem..

ewt arkadaşlar bir cevap ltfn bnm saçlarım kıvırcık değil aslında dalgalı ama çok kabardığı için sürekli topluyorum bidee tepeden topuz yapıyorum genelde kıvırcık duruyo artık naaparsam yaayım saçım kıvırcıklaştı we çok kabarıyo x(

evet ya ıslakkenmi sürüyoruz yoksa banyodan çıktıktan sonra kurutupdamı sürüceğiz.anladığım kadarıyla önce kafamızı öne eğiyoruz sonra az miktarda yağı saçlara sürüyoruz diplere yedirmeden.ama dediğim gibi ıslakmı -kurumu onu anlamadım.

bende denedim kızlar burada okuduktan sonra gerçekten çok güzel tavsiye ederim
benim saçlarım oldukça uzun ve gür
banyodan sonra saçımı kremleyip duruladıktan sonra saçıma bebek yağı sürdüm ve durulamadım
saçlarımı doladım ve topuz yaptım havluyudasardım çktım
15 dk filan öyle kaldı havlu saçımda
saçlarımı açtığımda dalgası çok güzeldi ve yumuşacıktı
yiğenim bayıldı resmen saçlarıma
saçların gür olması önemli değil bence önemli olan gür olsada güzel duırması
gür saç bana daha cazip gelir herzaman
haftada bir gün uygulamayı düşünüyorum..
teşekkür ederim cnm tavsiyen için

bende denedim kızlar burada okuduktan sonra gerçekten çok güzel tavsiye ederim
benim saçlarım oldukça uzun ve gür
banyodan sonra saçımı kremleyip duruladıktan sonra saçıma bebek yağı sürdüm ve durulamadım
saçlarımı doladım ve topuz yaptım havluyudasardım çktım
15 dk filan öyle kaldı havlu saçımda
saçlarımı açtığımda dalgası çok güzeldi ve yumuşacıktı
yiğenim bayıldı resmen saçlarıma
saçların gür olması önemli değil bence önemli olan gür olsada güzel duırması
gür saç bana daha cazip gelir herzaman
haftada bir gün uygulamayı düşünüyorum..
teşekkür ederim cnm tavsiyen için

kıvılcım saçların ıslakmıydı yoksa nemlimi yani kuraya yakınmı sürdün

canım saçımı kremledikten sonra duruladım
sonra iyice sıktım ve hemen alel acele nemini banyodayken havlulya almaya çalıştım
ve yağı sürüp saçımı topladım
tekrar havluya sardım
yani saçımı kafamdaki yağ ile birlikte kurutuum
yanlız saçımı oldukça sıkı topladım
saç çok çok ıslak olmamalı ama kuruda olmamalı
yıkadıktan sonra aşırı ıslaklığını alın ve uygulayın
yumuşacık yapıyor bu arada

kıvılcım çok teşekkür ederim.çok net ve anlaşılır bir biçimde anlatmışsın.bende yapıcam bu şekilde.

dalinin bebe yağını alıcam.bebe yağım eksik.bende çok merak ediyorum sonucu.birde benim saçlarım kısa.nasıl olucak acaba.çünkü sizinkiler uzun saç.benim omuzlarıma değiyor hemen hemen

canım olsun daha rahat olur hem seninkiler
kısalık ve uzunlukla çok fazla alakalı olacağını sanmıyorum ayrıca
önemli olan dalgaların duruşu ve yumuşaklığı kabarmaması
denemekte fayda var cnm
ben ne bulursam deniyorum valla
öyle gür saçlarım var ki,
bakım yapınca güzel oluyorlar ama zor bir saçım var
hiç biryerimde tüy yok bukadar saç nerden çıkmış anlamış değilim

benimde saçlarım çk kabarıyodu kuaförüm saolsun çk ucuz ve basit çözümü söledii (15 senedir aynı kuaföre gidince okadar oluyo artık) ve kendide aynısını kullanıyo evt çözüm bildiğimiz bebek yağları varya ondan sürüyosunuz ve harika saçlar başak bişey yapmaya gerek kalmadan kullanıyosunuz inşlhh sizdede işe yar kızlar opuyorumnanaktan:1hug:

çok tşk ederim gldmz.saçlarım harika oldu.bugün denedim.sonuç süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.saçlarım kısa ve kat kesimli.dalgalarım çok hoş oldu.

evettt ! kesinlikle mukemmel bir cozum ben banyodan ciktiktan sonra sacimi taramadan once elime findik buyuklugunde sikiyorum daha sonra tum sacima yediriyorum ve tariyorum veya sacimi taradiktan sonra suyurorum kuru yas fark etmiyor suruyorum cikiyorum buklelerim daha belirgin hale geldi ve guzel gorunuyor hic kabarmiyor ayni zamanda bakim yapmista oluyosun ben yaklasik 1 yildir kullaniyorum ve cok memnunum

X