Kaburgadan kıkırdak alınacak çok korkuyorum :(iki

Merhaba ben 23 ocak 2023 te revizyon ameliyatı oldum. Kaburgamdan kıkırdak alındı. Ameliyatim 6 buçuk saat sürdü. Bir önceki doktor Serdar Ozturk burnumu mahvetmis. Şu an sağ kolumu kaldırırken yatıp kalkarken ağrım var. Ama dayanılmayacak boyutta değil kesinlikle. Tekrar aynı süreci yaşamak sadece moral açısından çok etkiledi beni. Psikolojim bozuldu.
merhaba bende revizyon istiyorum acaba kulaktan niye alınmadı buna doktormu karar veriyor yoksa sizin isteğinizde önemli mi? Birde kime revizyon oldunuz

merhaba bende revizyon istiyorum acaba kulaktan niye alınmadı buna doktormu karar veriyor yoksa sizin isteğinizde önemli mi? Birde kime revizyon oldunuz
Evet doktor karar veriyor. Kulaktan alınan kıkırdak düz olmuyormuş ve burun ucu vb dışında kullanılamıyor oyüzden en sağlıklısı kaburgaymıl

Hangi hastanede olucaksiniz
ameliyatı geçtiğimiz pazartesi oldum 4. Günüm bitti. Şuan %100 begenmeden yazmak istemiyorum ama özel mesaj atarsanız doktoru söylerim sizede

Evet doktor karar veriyor. Kulaktan alınan kıkırdak düz olmuyormuş ve burun ucu vb dışında kullanılamıyor oyüzden en sağlıklısı kaburgaymıl

ameliyatı geçtiğimiz pazartesi oldum 4. Günüm bitti. Şuan %100 begenmeden yazmak istemiyorum ama özel mesaj atarsanız doktoru söylerim sizede
Gecmis olsun bu burun kikirdagi ameliyati sanirim esiminde burnjnun ucunda yok ve burnunun ucu yamuk ve burnunu silince ve nefes alinca cok ses cikiyor ve burun kokunde bir karincslanma hisdi oluuor sizdede oylemiydi esime diuorum yaptir burnunu

Gecmis olsun bu burun kikirdagi ameliyati sanirim esiminde burnjnun ucunda yok ve burnunun ucu yamuk ve burnunu silince ve nefes alinca cok ses cikiyor ve burun kokunde bir karincslanma hisdi oluuor sizdede oylemiydi esime diuorum yaptir burnunu
Benim burun ucun güzeldi, sadece burun ve alın birleşme noktam hafif çukurdu ilk operasyon sonrası çıkan sorundan oyüzden lazım oldu bana. Bir kbb ye çıksın doktor gerekli diyorsa olsun sağlık için, yoksa görsellik olarak kendi istiyorsa olur herkesin kendini nasıl hissettiği önemli

Benim burun ucun güzeldi, sadece burun ve alın birleşme noktam hafif çukurdu ilk operasyon sonrası çıkan sorundan oyüzden lazım oldu bana. Bir kbb ye çıksın doktor gerekli diyorsa olsun sağlık için, yoksa görsellik olarak kendi istiyorsa olur herkesin kendini nasıl hissettiği önemli
Gorsellikden degil surekli burnunun uc kisma bastiriyor birseyler yuruyormus gibi hissediyor ben bile yoruluyorum onun burnundan cektigi eziyetten

Merhaba ben Adnan Fuat Büyüklü ye ameliyat oldum. Lösante de. Kulaktaki kıkırdak yetmez demişti o yüzden tek seferde kaburgadan alındı.

ameliyatı geçtiğimiz pazartesi oldum 4. Günüm bitti. Şuan %100 begenmeden yazmak istemiyorum ama özel mesaj atarsanız doktoru söylerim sized

Merhaba. Daha önce nefes alamadığım için 6-7 yıl önce ameliyat oldum ama estetik değildi. 4 gün sonra burun estetiği olacağım. Daha önceki ameliyattan ötürü kıkırdağa ihtiyaç olacak dedi doktor. Ama ameliyat esnasında karar veriliyormuş sanırım. Ben şok korkuyorum. Özellikle kıkırdak olayından. Siz böyle bi durum yaşadınızmı? İnşallah ihtiyaç duyulmaz çünkü iz kalır veya bişey olur diye korkuyorum çok panik yaptım. Benzer durum yaşayan oldumu? Mesela ameliyat esnasında kıkırdağa ihtiyaç duyulmayan? Yada kıkırdak alınan? Çok acıyormu sonrasında kötü bi durum yaşayan varmı? 😢

Merhaba şu an nasılsınız bende iki gün sonra ameliyat olcam kaburgadan kikirdak alinacak süreç nasıldı Birde arkadaşım kaburga kıkırdagı ile yapilinca sonradan burun ucu düşüyor dedi cok tedirginim

Merhaba. Ben de Serdar Öztürk’ün yapamayıp bozduğu burnumu ikinci kez başka bir doktora kaburgadan kıkırdak alınması yöntemiyle düzelttirmeye çalıştım. Baya toparlandı güzel oldu. Ama sonuçta revizyon. Bu kadar bozulmamış olsaydı daha güzel olacaktı. Kaburga kısmı sıkıntılı olmadı, korkulduğu kadar değil. KBB uzmanından şaşmayın bana kalırsa. Geçmiş olsun herkese.

X