kabuslarım :(

şuan acınızı gün yüzünüze çıkartmışsınız bu durumun üstesinden belki uzmandan yardım alarak atlatabilirsiniz..
uyuyacağınız zaman gçmişi değil gelecekte yaşayacağınız güzel şeyleri düşünün..tanıştığınız kişiyle mutluluğunuzu hayal edin..Allahım size güç,kuvvet,sabır,huzur versin inşallah bir daha aklınıza gelmeyecek şekilde unuttursun..Allah yardımcınız olsun..

Yaşadıkların çok üzücü, geçmiş olsun

Ancak geçen zaman içinde bunu atlatamamışsın, sadece bastırmışsın. Şimdi bastırdığın her şey su yüzüne çıkıyor. Bir doktora mutlaka git, bunu da kendi başına çözmeye çalışma, Şu an şunu yap, bunu yap diyemem sana, tek diyeceğim şu; durumu bastırmak için alternatif yollar arama, yani uyumamak,iyi hayaller kurmak gibi şeyler yapma, en doğru yolu bir uzman bilir. Hoşlandığın kişiyi bile fazlaca düşünme, kafanı odakladığın şey sonradan takıntın olabilir.

Dedim ya en iyi yolu bir uzman bilir ve tabi bol bol dua et. Allah'ın gücü her şeyin üzerindedir, kendini asla suçlu görme, ne olmuşsa olmuş sen ona yine sığın. Onun kullarına merhameti bir annenin evladına olan merhametinden yüzlerce kat fazladır. Hiç bir duayı geri çevirmez Rabbim. En kısa zamanda iyileşmeni dilerim.

canım benim naptın ne düşündün? araştırdın mı psikolog?

buraya yazdıktan sonra sağolun sizin söyledikleriniz psikolog konusunda cesaret verdi ve bugün üst kattaki doktor arkadaşımın tavsiye ettiği psikolğa gittim işimden izin alıp.önce tabi maddi konulardan bahsettim dedim hemen başlayamam biraz elime nakit birikmesi lazım diye ama tanıdık olduğumdan herhalde dert etmedi hemen başlayalım dedi bana.ama dilim tutuldu sanki.buraya yazdım ya derdimi anlatabilirim sandım olmadı.birinin gözlerinin içie bakarken anlatmk çok zormuş.zaten doktorum direk öyle hadi derdin ne diye sormadı muhabbet eder gibiydik ama onada tıpkı çevreme yaptığım gibi yalan ve kaçamak cevaplar verdim.içimde biriktirdiğim tüm o şeyleri sesli söylemek çok zor bilmiyorum yapamıcam sanırım.çıkarken doktorum dedi ki vazgeçme bu ilk seans ilk muhabbetimiz.

buraya yazdıktan sonra sağolun sizin söyledikleriniz psikolog konusunda cesaret verdi ve bugün üst kattaki doktor arkadaşımın tavsiye ettiği psikolğa gittim işimden izin alıp.önce tabi maddi konulardan bahsettim dedim hemen başlayamam biraz elime nakit birikmesi lazım diye ama tanıdık olduğumdan herhalde dert etmedi hemen başlayalım dedi bana.ama dilim tutuldu sanki.buraya yazdım ya derdimi anlatabilirim sandım olmadı.birinin gözlerinin içie bakarken anlatmk çok zormuş.zaten doktorum direk öyle hadi derdin ne diye sormadı muhabbet eder gibiydik ama onada tıpkı çevreme yaptığım gibi yalan ve kaçamak cevaplar verdim.içimde biriktirdiğim tüm o şeyleri sesli söylemek çok zor bilmiyorum yapamıcam sanırım.çıkarken doktorum dedi ki vazgeçme bu ilk seans ilk muhabbetimiz.

canım benim çok ama çok mutlu oldum senin adına. en zor kısmı atlattın sen! psikoloğa gittin. biyerden başladın. yavaş yavaş alıştıkça, karşındaki insana güvenmeye başladıkça daha rahat olcaksın merak etme :KK34:

canım benim çok ama çok mutlu oldum senin adına. en zor kısmı atlattın sen! psikoloğa gittin. biyerden başladın. yavaş yavaş alıştıkça, karşındaki insana güvenmeye başladıkça daha rahat olcaksın merak etme :KK34:

teşekkür ederim canım ama kendimi kötü bişey yapmışım gibi hissediyorum,tedirginim.bi yanım diyoki ne gerek var geçmişi desmeye diğer yanım diyoki geçmiş geçmemiş ki bu haldesin bu yüzden tedavi ol ve arkanda bırak.

bide yalan söyledim ya doktora yani zamanla doğruları anlataıcağımı sanmıyorum çünkü ben tam 7 yıldır yalan söylüyorum herkese.mesela sordu bugün erkek arkadaşın avrmı diye var dedim.ne zamandır birliktesiniz dedi yeni başladık dedim.işte biraz böyle muhabbet oldu öncesini sordu daha önce sevgilim oldu mu diye oldu dedim ne zaman bitti dedi 6 ay önce dedim !!!! halbuki yalan 7 yıldır köşe bucak kaçaarım erkeklerden ama resmen anlamasın diye yalan söyledim !!!!

canım benm sen gerçekten güçlü birisin bunu seni gaza getirmek için falan demiyorum.belki doğru belki yanlış ama tek başına bu olayı 7 yıl boyunca üstelnmişsin hayattan vazgeçmemişsin tamam atlamamışsın şimdi yeniden ortaya çıkmış ama bak hemen bi çözüm arayışına girmişsin çok içinden gelmediği halde çoğunluğun tavsiyesine uyup psikoloğa gitmişsin.ilk seferde zaten kim kime herşeyi anlatıverir ki sakın vazgeçme bi iki seans daha git eğer ki hala anlatamazsan aç şu yazarak anlatma konusunu psikoloğa.bak yine kendi kendine çözüm buldun yazarak anlatsam diye.sakın kaybetme bu gücünüçsen iyileşmek istiyosun sakın vazgeçme bundan

sen demişsin ya onları unuttum diye.. senin yaptğn unutmak değil bastırmak olmuş ve onu tetikleyen ilk kıvılcımlarda ortaya cıkmış.. kimseye anlatmadan kendi içinde ne çok şey taşımışsn..gercekten güçlü bi yapın olmalı.. bence psikologa git.. olacak en kötü sey duygularının taşması olur bu da kötü bişey değil..ordan çıkınca sırtında bir yük varmıs ve sen yükünü bırakmış gibi olacaksn.. bu arada cok üzüldüm yasadıklarına.. kadın basına böle birşey gelince ailesi öğrenmesin diye uğrasıyor ya.. ne diyeyim ben bu topluma.. gercekten üzülüyorum.. uykularına gelincede uyku haplarını kullanabilirsin.ben sebepsiz yere uyuyamadım bi kaç ay sonra doktor o haplardan vermsti.. 2-3 hafta kullandım sonra uykm düzene girdi zaten ve saatlerce uyutan birşey değildi..sdce braz sersem kalkıyordum..

sen demişsin ya onları unuttum diye.. senin yaptğn unutmak değil bastırmak olmuş ve onu tetikleyen ilk kıvılcımlarda ortaya cıkmış.. kimseye anlatmadan kendi içinde ne çok şey taşımışsn..gercekten güçlü bi yapın olmalı.. bence psikologa git.. olacak en kötü sey duygularının taşması olur bu da kötü bişey değil..ordan çıkınca sırtında bir yük varmıs ve sen yükünü bırakmış gibi olacaksn.. bu arada cok üzüldüm yasadıklarına.. kadın basına böle birşey gelince ailesi öğrenmesin diye uğrasıyor ya.. ne diyeyim ben bu topluma.. gercekten üzülüyorum.. uykularına gelincede uyku haplarını kullanabilirsin.ben sebepsiz yere uyuyamadım bi kaç ay sonra doktor o haplardan vermsti.. 2-3 hafta kullandım sonra uykm düzene girdi zaten ve saatlerce uyutan birşey değildi..sdce braz sersem kalkıyordum..

çok haklısın toplum yapımız bunu saklayamaya zorluyo kadınları.tabiki istisna kişilerde var ama genel böyle

çok haklısın toplum yapımız bunu saklayamaya zorluyo kadınları.tabiki istisna kişilerde var ama genel böyle

öğretmen bir babanın kızıyım ve bende okuyorum.. hani düşünüyorumda basıma böle birşey gelse ben bunu aileme anlatsam hukuki yoldan hakkmı arasam adam 5-10 bile yatmıcak ama ben ve ailem bunun sonuçlarını bir ömür çekeceğiz.. hayat hiç adil değil..

öyle tabi ama yinede keske cezasız kalmasa böyle olaylar.öyle şe...siz insanların siciline işlese arkadaş kelimeyi kullnamyın demiş diye yazmıyorum ama o kelime sicilde olursa o insan içinde hayat zorlaşır.ama şimdi ne oldu bak 7 yıl olmuş hala iyileşmek için uğraşıyo.Allahım güç sabır versin

teşekkür ederim canım ama kendimi kötü bişey yapmışım gibi hissediyorum,tedirginim.bi yanım diyoki ne gerek var geçmişi desmeye diğer yanım diyoki geçmiş geçmemiş ki bu haldesin bu yüzden tedavi ol ve arkanda bırak.

bide yalan söyledim ya doktora yani zamanla doğruları anlataıcağımı sanmıyorum çünkü ben tam 7 yıldır yalan söylüyorum herkese.mesela sordu bugün erkek arkadaşın avrmı diye var dedim.ne zamandır birliktesiniz dedi yeni başladık dedim.işte biraz böyle muhabbet oldu öncesini sordu daha önce sevgilim oldu mu diye oldu dedim ne zaman bitti dedi 6 ay önce dedim !!!! halbuki yalan 7 yıldır köşe bucak kaçaarım erkeklerden ama resmen anlamasın diye yalan söyledim !!!!

canım yalan söyleme orda tamamen ne hissediyorsan anlat kendin ol. hatta bence anlat o gittiğin bay veya bayana aynen bize anlattığın gibi yani " kendimi kötü bişey yapmışım gibi hissediyorum,tedirginim.bi yanım diyoki ne gerek var geçmişi desmeye diğer yanım diyoki geçmiş geçmemiş ki bu haldesin bu yüzden tedavi ol ve arkanda bırak." bu hislerini anlat o seni rahatlatcaktır bi şekilde. ama yalan söylemeye devam edersen kendini daha çok suçlu hissedersin ayrıca eninde sonunda karşındaki insan anlayacaktır yalan söylediğini. bu işin eğitimini alıyor sonuçta değil mi?

ayrıca yazarakta kendini çok güzel ifade ediyorsun tatlım bence direk bu sayfanın linkini bile verebilirsin psikoloğa en doğal halinle yazdın çünkü burda

ustunden yillar gecmesine ragmen hala sizi bu kadar etkiliyorsa bu durumu tam olarak atlamamissiniz zannediyorum. Bence profesyonel bir yardim almalisiniz. Allah yardimciniz olsun, cok uzuldum. Boyle adamlardan Allah butun genc kizlari korusun..

keşke o zaman şikayetçi olsaydın o adamın ceza almasını sağlasaydın canım
şimdi ise tek önerebileceğim psikolojik destek alman.demek ki unutamamışsın atlatamamışsın ki hala etkisindesin
bol bol dua et içini ferahlat canım güçlü bir kızsın bu durumun üstesinden gelirsin
Allah hepimizi böyle pisliklerden korusun

X