Gebeliğe Hazırlık Kaç ayda hamile kaldınız

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
1,5 senede hamile kaldım

Ilk ay hamile kaldim. Ama en çok zoruma giden akrabalarımızın kudurdunuzdamı hamile kaldın siz bu cocuga bakamazsiniz aldirin diye olan sacma sapan baskilariydi

Sadece fokikasit kullandım yaz sezonu çalışıyorum diye Dr girmedim eylülden itibaren başlayacağım kızım 8 yaşında kardeş istiyor

Canım nasıl oldu sürecin anlatırmısın
Bir yıl olmak üzereydi doktora gittik ben ilk ay klomen ikinci ay merional iğne kullandım işe yaramadı. Eşimde hareketsizlik vardı 3 ay combi fertil kullandı. Tekrar test yaptırmadık. İğne bittikten sonra tekrar dıktora gitmedim memlekete gittik sonra ramazan ayı girdi o ay eşim sigarayı bıraktı çakşır kökü suyu içtik ikimizde birde ovülasyon testi denedim ve hamile olduğumu öğrendim. ⁿ

Aayy okuyunca kendimi buldum resmen üzerinden çok zaman geçmiş ama ne yaptınız acaba

Ilk kızım için birçok kez tüp tedavisi denedik, bazı rahim operasyonları oldum. 6 yıl kadar sonra nasip oldu. Ikinci kızım da 5.5 yıl kadar sonra kendiliginden sağlıkla oldu, sağlikla doğdu şükür. Bu sureci yaşayan bilir. Sakın allahtan umidinizi kaybetmeyin. Yasım 40 a gelirken, bu sene doğdu 2.kizım. buyuk bir süprizdi. Bazi insanlar istedikleri ay hamile kalır bazilarinin da beklemesi gerekir isyan etmeden allaha birakmak en guzeliymiş. Okuyan insanlara belki bir ışık olsun diye paylasıyorum. Allah isteyen herkese sağlıklı evlat nasip etsin.

Rahimle ilgili ne operasyonu olmuştunuz Allah bağışlasın

Rahimle ilgili ne operasyonu olmuştunuz Allah bağışlasın
Bir perde durumu vardı. Bir de doktorum adenomyozis var demisti. Bazi ufak tefek kistler vardı. Göbekten girilen bir işlem yapıldi bir de histereskopi yapılmisti. Ve 10 a yakin tüp tedavisi icinde 1 kızim nasip oldu.. bir de süpriz dogal yoldan bu sene 2.kızim dogdu .hala şaşkıniz:) nasil oldu diye... Allah hepimizin gönlündekini kolaylikla nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…