kaçıncı ay gebe kaldınız

seyra

*Canım Prenseslerim*
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
1.541
8
41
arkadaşlar herkes istedikten sonraki kaçıncı ay gebe kaldığını yazsın.Bakalım nasıl bir istatistik çıkacak.a.s.

ben yedi ay sonra hamile kaldim ama ilk gebeligimde yeni evliydim ve ertesi ay hamile oldugumu ogrendim

ben 9 ay sonra kalmıştım ama bebeğim 2 aylıkken düştü:KK43:

ben 9 ay sonra kalmıştım ama bebeğim 2 aylıkken düştü:KK43:

AYy canim ben senin hic olmadi sandim demek olduda dustu.Bir yandan cok uzuldum ama bir yandanda sevindim ben hic olmadi saniyordum ve korktum olmazsa bu kiz cok istiyo cok uzulur diye.Boyle seye sevinilmez ama sevindim demekki bebegin oluyo zamana ihtiyaci var.Birde bu yonden bak canim.

Biz bebege karar verdik ve ertesi ay adet olmadim hemen hamile kaldim yani.Darisi basiniza kizlar.

8 ay sonra hamile kaldim doktorlarin imkansiz dedigi haldi allahima cok sukur simdi bi kizim var :)

ben 8 ay sonra hamile kaldim doktorlarin imkansiz dedigi halde allahima cok sukur simdi bi kizim var

ben hapı bırakır bırakmaz hamle kaldım ama düşük yaptım,şimdi 6 aydır bekiyorum...

AYy canim ben senin hic olmadi sandim demek olduda dustu.Bir yandan cok uzuldum ama bir yandanda sevindim ben hic olmadi saniyordum ve korktum olmazsa bu kiz cok istiyo cok uzulur diye.Boyle seye sevinilmez ama sevindim demekki bebegin oluyo zamana ihtiyaci var.Birde bu yonden bak canim.

Biz bebege karar verdik ve ertesi ay adet olmadim hemen hamile kaldim yani.Darisi basiniza kizlar.
evet canım benim haklısın bunada şükür en azından hamile kaldım bi kere ama zamanı var demekki nasip işte....a.s.

adet duzensizligim olmasina ragmen ilk ay hamile kaldim,ve sok gecirdim hic beklemiyordum,

hani bazı erkekler derler ya ceket atsam hamile kalıyor diyee benim ki de o hesap iki oğlumda da korunmayı bırakır bırakmaz hamile kalıyorumm darısı isteyen tüm bayanlaraa

X