kaderim55'in başarı öyküsü

kaderim55

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
157
1
kızlar bende 30 yasında 2çocuk annesiyim hamileliklerimden sonra kilolarımı verdim daha sonra doğum kontrol hapı kullanmaya basladım ilk önceleri kilo almıyodum 2sene sonra kilo almaya basladım zatüre olup hastaneyede yattım çıktığımda 5 kilo almıştım boyum 170 bu arada 60 kiloydum önceleri sonra 90 a kadar çıktım hep rejime baslıcam dedim ama ya pztsileri bekledim yada aman boşver sonra baslarım deyip vaz gectim kardesimin düğünü için bi elbise aldım ama üzerimde çok çirkin duruyodu karar verdim denemeliyim yapmalıyım dedim ve 2 ay içinde 8 kilo verdim düğünde herkes çok sasırmıştı ay çok zayıflamışsın çok güzel olmuşsun falan dedikçe benim azmim dahada arttı hedef belirledim kendime 70 olacaktım kararlıydım ve basardım herseyi yiyerek aclık hissetmeyerek basardım herseyi yedim ama az az tadımlık yani doyumluk değil zaten vucüt az yemeye alışınca fazla yiyemiyosun şu an 67 :hooray:kiloyum artık vermeyi düşünmüyom sadece kilomu korumaya çalışıyom hem kendimi daha iyi hissediyorum imkansız diye biey yok yani arkadaslar tmm ilk baslayınca biraz zorlanıyosun ama alıştıktan sonra istesende çok yiyemiyosun zaten ilk önce iyice karar vermek karardan emin olmak lazım hepinize kolay gelsin kilosuz günnlere :teytey:

cnm tebrk ederim seni harika zayıflamşsın nekdr sürede ve nasıl verdn paylaşırmısın bizimleyerimseniben

çok kısa sürede vermedim aslında canım ben çünkü sağlığımı etkilemesinden korktum ilk önce ilk 1ay 8 kilo verdim dengem bozuldu sonrada yavas yavas vermeye çalıştım sadece sabah kahvaltısında ekmek yedim diğer öğünlerde yememeye çalıştım açlık hissettikçe meyve yedim bol bol su içtim kışın 6dan sonra yazında 8den sonra hiç bişey yemedim bazen çok açlık hissedersem yoğurt meyve yedim bolca su içtim inş sende başarırsın canım kolay gelsina.s.

nasıl bir ayda 8 kilo verdiniz ilaç falan kullanmadan mı eğer sadece diyetle verdinizse geçekten çok iyi vermişsiniz

X