Kadının fendi vajinismusu yendi !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Harika bir anlatım olmuş ❤️
Burda bu sorunla mucade eden tüm kadınlara ışık olacağına inanıyorum. Topiginiz hayırlı olsun🙏
Bu kadar detaylı gün gün yazmanız ,elinize emeğinize sağlık🙏❤️
Herkes yendim yazacak buraya inanıyorum 💞

cok guzel ve detayli bir aciklama bir cok vajinismislu kadini kurtaracak bir aciklama olmus bayıldım ❤😍😍😃

Bu kadar detaylı bir anlatım olamazdı tek kelimeyle muhteşem herkese umut olsun inşallah. Zaten bu yazılanlara harfiyen uyan herkesin kısa zamanda yeneceğini düşünüyorum😊

Canım benim ne kadar güzel yürekli bir kadınsın..Rabbim herşeyi kalbinize göre versin inşallah..Çok tebrik ediyorum siz başarmışsınız inşallah bu dertten muzdarip bütün arkadaşlarımız da sizin de katkınızla başarır 🥰

Muhteşem bir anlatım olmuş gerçektenn resmen tüm detaylarıyla tedavi gibi olmuşş 🙏🏼 Bunu bende yaşayıp atlatmış biri olarak yaşayan her kadının bir gün kurtulması dileğiyle ❤
insallah herkes yener ve kuşlar gibi özgür olur

Canım benim ne kadar güzel yürekli bir kadınsın..Rabbim herşeyi kalbinize göre versin inşallah..Çok tebrik ediyorum siz başarmışsınız inşallah bu dertten muzdarip bütün arkadaşlarımız da sizin de katkınızla başarır 🥰
inşallahhh 🙏🙏

Bu kadar detaylı bir anlatım olamazdı tek kelimeyle muhteşem herkese umut olsun inşallah. Zaten bu yazılanlara harfiyen uyan herkesin kısa zamanda yeneceğini düşünüyorum😊
kesinlikle öyle canım inşallah herkes tez vakitte yener 🙏🙏

cok guzel ve detayli bir aciklama bir cok vajinismislu kadini kurtaracak bir aciklama olmus bayıldım ❤😍😍😃
bütün tedavi aşamalarını ayrıntılı şekilde yazdım inşallah herkese umut olur

Harika bir anlatım olmuş ❤
Burda bu sorunla mucade eden tüm kadınlara ışık olacağına inanıyorum. Topiginiz hayırlı olsun🙏
Bu kadar detaylı gün gün yazmanız ,elinize emeğinize sağlık🙏
Herkes yendim yazacak buraya inanıyorum 💞
inşallah 1 kişi bile yense o bile bir umut

Iyi akşamlar.. Benim asıl sorunum canım çok yanacak korkusunu kafamdan atamamak ve eşime de güvenememek sanrım 😔
eşine güven emin ol o senden daha iyi yapacak doktor eşime aparatı ilk verdiğinde ben o yapamaz diye bağırmıştım 😅😅 sonra daha kolay yaptığını görünce bütün ev ödevlerini ona yaptırdım 🤗🤗

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X