Kadınlar Kulübü Güzellerinin Güzellik Sırları

Her sabah yağlı cildim için özel bir sabunum var onunla yıkarım yüzümü.
Banyo esnasında mutlaka kese yaparım,duş jelimi kullanır ve çıktıktan sonra nemli vücuduma bebe yağımı sürerim.
Tonik olarak gül suyundan vazgeçmem.
Pudram transparandır,max factorun ürünlerini kullanırım,memnunum.
Allığım ve rujum herzaman pembedir,bana yakışır.
Saçlarım için durulanma gerektirmeyen saç kremimden kullanırım,kokusu çok güzeldir.
Tırnaklarımı uzatmayı sevmem,hijyen benim için önemlidir.
Dişlerimi fırçalamayı unutmam.
Sık sık duş alırım.

her gün yarım saat yürüyüş,her şeye faydası var gerçekten ciltinize saçınıza bile çünkü dolaşım düzenleniyor.
Şampuanıma 1 kutu doğum kontrol hapını toz haline getirip karıştırıyorum.(gürleştiriyor)
Yüzüme toz şekeri suyla karışıp sürüp ovuyorum (cilti çok düzgünleştiriyor.)
Her gün bir tane medobiotin hap (saç için kipriklerimi bile gürleştirdi he he he.)
birde çinko hapı içicem ( cilt kusurlarını engelliyo sivilce çatlak gibi mesela saçada faydası var)

ceku canım bu medobiotin nasıl bi hap gerçekten saçlarına ve kirpiklerine faydası oldumu arkadaşım,doktor mu verdi , benimde saçlarım çok dökülüyo kullansam iyi gelir mi ? bilgilendirirmisin beni

ayben kim ya =) ??

ya saka bir yanada anlattigin sac tipi bendede vardi bir ara.. benimki siyah ama, buyuk bukleli uzun sayilirdi.. ama tutamadilar tabi beni kestim kestim kestim duzlestirdim sekilden sekile soktum derken simdi eski halini øyle bir arar oldumki..

Sen sen ol sakin duzlestirici kullanma saci mahvediyo..

Simdi uzatmaktayim tekrar, insallah cabuk ve guzel uzar

ceku canım bu medobiotin nasıl bi hap gerçekten saçlarına ve kirpiklerine faydası oldumu arkadaşım,doktor mu verdi , benimde saçlarım çok dökülüyo kullansam iyi gelir mi ? bilgilendirirmisin beni[/QUOT

kızlarr iyi bir tavsiyede bulunayım sizeee
aktarlarda ÇAM TEREBENTİN var.bu saç çıkarmaya birebir.ayrıca dökülmeyi de önlüyo.ya şampuana koyup karıstırıyosun ya da ellerınle başına sürüp masaj yapıyosun 1 hafta

bakım olarakta her akşam cildime zeytin yaglı sabun sürerim özellikle akşamlar uygulayın geceleri cildiniz nefes alıyormuş çünkü aktadan ögrenmiştim..
camterebentin çok işe yarıyormuş diye duydum memnunm
ekstra bakım yapmam ama dişlerimi fırçalamaya çok dikkat ederim
elma sirkesininde iyi oldugunu suymuştum.. a.s.

ayben kim ya =) ??

ya saka bir yanada anlattigin sac tipi bendede vardi bir ara.. benimki siyah ama, buyuk bukleli uzun sayilirdi.. ama tutamadilar tabi beni kestim kestim kestim duzlestirdim sekilden sekile soktum derken simdi eski halini øyle bir arar oldumki..

Sen sen ol sakin duzlestirici kullanma saci mahvediyo..

Simdi uzatmaktayim tekrar, insallah cabuk ve guzel uzar

aynen düzleştirici ve fön saçı yakıp matlaştırıyo. benım saclarım boyadan yanmıstı bırkac sene once 3 senede yenı geldı kendıne.ıyı bakın sacınıza kuaforlere kesınlıkle aldanmayın.

sabahları yüzümü yıkayıp, dişlerimi fırçaladıktan sonra bir tane maden suyu buz küpünü cildimde gezdiririm. Sonra avon lipozomlu nemlendiriciyi sürerim. Göz kalemi, allık ve dudak koruyucusuz dışarı çıkmam. Yazın sabah akşam duş alırım, saçımı gün aşırı yıkarım. Duştan sonra nemlendirici sürerim. stik kullanırım. parfüm olarak avon little black dress kullanıyorum.Akşamlarıda maybelline nin 2 si bir arada göz makyajı temizleyicisi ile makyajımı temizler, yine bir buz küpünü cildimde eritirim. Rimel olarak volume express kullanırım ama hergün sürmem. Bayanlar bence ilk önce temiz ve bakımlı olmalıdırlar.
:eek:hihoyyyt

amannda kızlar ben güzelliğimin üstüne çok düşüuyorum diye eleştiri alırdım çevremdekilerden meğer burdaki hanımlarda benim gibiymiş...valla kızlar benden tavsiye güzelliğinizi koruyun ama kozmetik ürünleriyle bunu yapmamaya çalışın çünkü ilerde zararı çok oluyo çok örnek gördüm ben...
bide şu bi gerçek bunuda söyleyim ne kadar iç güzellik önemli denilsede ilk karşılaşmada bi insanla ilk tanışmanızda ne olursa olsun karşınızdaki hanım yada erkek ilk notunuzu sizin temiz ve güzel görüntünüze göre verir iç güzelliğinizi ondan sonraki aşamada tanır..bu sebeple Allah ın biz kadınlara armağan ettiği güzelliklere iyi bakalım..aslada şuram kötü buram kötü diye şikayet etmeyin hep güzel yanlarınızı keşfedin...hep derler ya her güzelin bi kusuru vardır diye..

ben lisede cok makyaj yapardım.. anne de biraz kokoş.. ee okulda biraz havalı bi okul.. hemen hemen bitün kızlar makyajla okula gelirlerdi benim gibi.. lise biteli 4sene oluyo.. kızlarda bi makyaj bi makyaj bendede öyle .. hafta sonları dısarı cıkarken makyaj yapılır fondoteninden allıgına her bişey.. okul zamanı ise sadece pudra üstüne allık rimel parlatıcı... ama ne oldu lise bitince benim yüzümde baya bi deformasyon olmus.. okadar erken makyaj yapılırsa olacagı budur.. ben yine erken toparladım cildimi.. dermatologdan cıkmadım bi süre.. yüzüm allahtan ii durumda suan.. sadece birazcık gözenek problemim var ve akne tedavim sürüyor.. ama benim yasıtlarımın cogu 27-28 gçsteriyo.. ben 22 yasındayım.. o nedenle fazla abartısız makyaj düzenli duş derim ben öncelikle sonra yüz maskelerim manikürüm sacım basım vs.. onlarıda detaylı yazmama gerek yok.. zaten herkes yeterince bakıyo kendine =)

Canım saçlarıma bayıldım. Saçının bakımını nasıl yapıyorsun. Şampuanından başlayabilirsin anlatmaya...:lepi:

Kızlarrrrrr bu arada bir kaç gün önce gazetede okumuştum...Limon kabuğu özellikle cilde çok iyi geliyormuş, canlandırıyormuş. Bunun için içtiğiniz çayın içine, yada kek vs.. limon kabuğu atın diye önerilerde bulunmuş bir uzman sölim...:teytey::lepi:[

==>bi ara sivilce çıkıyordu yüzümde.bir sürü sabun denedim en iyi gelen zeytinyağlı sabun oldu.bi ara gül sabunu denemiştim o da iyiydi.okul dönemim çok sstresliydi diye gözeneklerim fazla belirginleşti gül sabunu kullanmayı planlıyorum
eskiden maden suyuna birkaç damla limon damlatır akşam yüzümü onunla yıkardım iyi geliyordu

==>asansörlü kalem sürmeden dışarı çıkmam.kirpiklerim uzun ve kıvrık olduğu için hiç rimel kullanmıyorum
==>2 günde bir saçımı yıkarım.sık yıkamak saça iyi gelmiyor.ama duş alırım sürekli.
==>haftada bir saçımı yıkmadan önce badem yağı sürmeye çalışıyorum
==>şampuanıma çam terebenti koyuyordum iyi oluyordu ama artık bebek şampuanı kullanıyorum içine birşey koymuyorum
==>yüzüme su içinde yağ emülsiyonu olan nemlendirici kullanıyorum
==>banyoda keselenmeden yapamam
==>tırnaklarımı asla uzatmam.manikür pedikür hiç yaptırmadığım halde tırnaklarım beğenilir
==>dişlerimi düzenli fırçalarım.diş sağlığı benim için çok önemli.arada bir tuzlu suyla gargara yaparım
==>eğer tatilse günde 45 dk yürüyüş yapıyorum.bu tatailin başında yapmadığım için 3-4kilo aldım.kiloya tahammüülüm yok şimdi twist&shape spor aletini düzenli kullanmaya başladım.sonuç ne olacak bakalım
==>bide dokor tavsiyesi üzerine kına yaktım saçıma iyi geldiyerimseniben

kaydirigubbakcemile5

her sabah cildimi önce ılık suyla sonrada soguk suyla yıkarım.İşe gittiğim için makyaj yapamadn önce nıveanın su bazlı yüz kremini sürerim.daha sonra allık rimel ve likit rujumu sürerim.koyu renkleri sevmem kumral olduğum için şeftali dogal tonları kullanırım.beni hadise beyonce ve shakıra ya benzetırler.üçünün karısımı olduğumu soylerler.saçlarım kıvırcık ama cok değil beyonce nın saçları gibi uzun kumral aralarında ışıltılı sarılar var shakıranın ki gıbı.. saclarımı 3 gunde bır yıkarım mutlaka sac kremımı surerım,banyoda sacım ıslakken tararım. ıyıce vucudumu keselerım palmolıve spa duj jelıyle.banyodan sonra saclarımı ve vucudumu kurulayıp kurutmam nemını cekene kadar beklerım.nemlendırıcı mutlaka surerım saclarıma da havlu sararım sabaha kadar oyle kalır.dans etmeye bayılırım bu yuzden vucudum bıcımlı ve kıvrımlı.

bi fotoğraf koy da gözümüz gönlümüz açılsın bacım. öyle bi anlatmışsın ki insan merak ediyo.

eğer dışarı çıkıcaksam 3 kat makyaj yapıyorum ve korse giyiyorum anca bişeye benziyo.. :)
özendim size kıslar..

ben hergece bepanten ve e vitamini kapsülünü karıştırıp yüzüme ve boynuma sürüyorum.bazı dönemler uzun süreli tatillerde tretin krem ile cildimi soyduruyorum.tabbi bu bir tavsiye değil ilaç sonuçta.ama cildim baya bi tazeleniyo.duştan sonra, haftada bir niveanın nem maskesini uyguluyorum.ben çok memnun kaldım.ellerim için neutrigina mıdır neyse doğru yazamadım heralde ,işte onu tek geçerim.ellerimde egzama oluşuyo .kışın çok kuruyo.iyi geliyo.

BEN MAKYAJ YAPMAYI PEK SEVMİYORUM NEDEN SE HOŞUMA GİTMEZ AMA CİLDİME BAKARIM EVDE KENDİ HAZIRLADIĞIM MASKELER YAPARIM Bİ ARA YÜZÜME SÜREKLİ BAL SÜRÜYODUM ÇOK HARİKA OLUYODU AMA BIRAKTIM , KÜKÜRTLÜ - KANTRANLI SABUNLA YÜZÜMÜ HERAKŞAM YIKARIM SONRA ACI BADEM SÜTÜ SÜRERİM HARİKA OLUR KİRPİKLERİME BADEM YAĞI KULLANIYORUM , YAĞLI YEMEKLERLE HİÇ ARAM YOK FAZLA ET TÜKETMEYİDE SEVMİYORUM SEBZEDEN YANAYIM, BOL BOL SU İÇERİM ASİTLİ İÇEÇEKLERİDE SEVMEM (BİRANIN BİLE ASİDİNİ KAÇIRARAK İÇİYORUM :1rolleyes:) MANİKÜRÜMÜ EVDE KENDİM YAPARIM , SAÇLARIM İÇİNDE ÇAMTEREPENTİN KULLANIYORUM VE SAÇLARIMA ÇOK NADİR FÖN ÇEKTİRİRİM SAÇLARIM ISLAKKEN BİLE ÇOK AZ KURUTURUM ÇÜNKÜ KIRIKLAR OLUYO DİKKAT EDERİM , TÜYLÜ ASLA GEZMEM SIKSIK KENDİM AĞDA YAPARIM , VS VS AKLIMA BİŞİ GELMEDİ DAHA
SİZCE NASILLLIIIMMMMMMyerimsenibenyerimseniben
y1penkydtbtld4zxuopiokdhk0.jpg

X